لذت بردن از زرق و گلم بانکوک

[ad_1]

آیا شما می خواهید برای دیدن glitzy و گلم سمت بانکوک? آیا شما می خواهید برای دیدن و دیده می شود در بانکوک پر زرق و برق قطع ناشران و شب باشگاه ؟ مد روز و فوق العاده بانکوک سالن آرامش ارائه یک معجون بی پروا از مناظر زرق و برق دار و همچنین هیپ داخلی به طوری که بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از همه چیز روشن و زیبا. Khao San Road, Sukhumvit ریورساید Sathorn Silom و Pratunam منطقه از بانکوک ارائه جذابیت بانکوک باشگاه های معتبر بارها و دیسکو که در آن بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از تماشای و به عنوان دیده می شود ثروتمند و مشهور و توسط paparazzi.

بودن سرمایه و اصلی شهر از تایلند, Bangkok, همچنین شناخته شده به عنوان Krung Thep یا شهر فرشتگان تکامل می یابد در دهان از رودخانه چائو Phraya است و مرکز اصلی فرهنگ مد و سرگرمی. ارائه کشت مکان برای دیدن و همه چیز برای انجام بانکوک گردشگران از طریق مسیرهای غرق در تاریخ به کشف باستان, تمدن, غذاهای و رنگ های جذاب آن شهر است. با بی حد و حصر نشانه برای بازدید کنندگان به مشاهده و تجربه بانکوک محدوده بیش از مرزهای پنج استان از pathum Thani, Samut Prakan, Nonthaburi, Nakhon Pathom و سموت سخن که پیوست و در شهری بزرگ به نام منطقه شهری بانکوک.

جذب بهترین شهر فرشتگان

شناخته شده به عنوان ونیز شرق بانکوک شامل مکان های تاریخی, بازارهای شناور, مراکز خرید, فروشنده دوره گرد وجار زن می ایستد, رودخانه, رستوران ها و مغازه های پارک سرسبز و سبز مناطق که در آن مهم مراسم و جشنوارههای برگزار می شود. بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از اقامت در هتل در بانکوک به عنوان به خوبی به عنوان آن مشهور, تایلندی, ماساژ, غذاهای, تایلندی, رقص و موسیقی علاوه بر لوکس از آن محبوب و پر زرق و برق سالن. اعم بیش از بسیاری از نهایی و خیره کننده لکه های شبانه بانکوک باز می شود تا ابعاد سرگرمی با Shangri-la لابی که آن شناخته شده است یکشنبه چای بالا رقص و آسمان نوار و Distil در گنبد, دولت, برج که در آن بازدید کنندگان می توانید در این شهر افق در حالی که توصیف رنگ غروب های دیدنی و جذاب.

تخت Supperclub ارائه می دهد سلطنتی محیط با خلق و خوی, موسیقی, و شگفت انگیز, داخلی, در حالی که Barsu glimmers با جذابیت خاص خود را دارد. را برای جذب هاله ای از دلربا رودخانه در یک Manohra شام کروز ارائه می دهد که فرهنگ و غذاهای بانکوک و یا نگاهی به اینده راه برای لذت بردن از نسیم در دولت برج 52 طبقه که در آن جوانه های چشایی می تواند در یک سفر بروید در حالی که مهمانان می تواند جذب منظره عالی شهر. نویسندگان سالن و یا نوار بامبو در شرقی هتل ایده آل برای چای بعد از ظهر و Siam Paragon دعوت shopaholics به جشن در یک محدوده وسوسه انگیز اجناس. به عنوان یک تفریح و سرگرمی مورد علاقه horseracing در بانکوک داغ است و کنراد دیپلمات نوار ارائه می دهد ظریف و عالی محیط انرژی بزرگ موسیقی جاز.

[ad_2]

Leave a Comment