مارمولک خوردن گیاه

[ad_1]

گرمسیری پارچ گیاهان پادشاهان گوشتخوار گیاهان در جهان است. آنها تنها گوشتخوار گیاهان است که می تواند به رشد به اندازه کافی بزرگ به بلع حشرات زیادی به بزرگ جوندگان. گرمسیری پارچ گیاهان بومی به مناطق استوایی اتفاق می افتد در اطراف اندونزی و مالزی و برونئی و سوماترا. وجود بیش از 150 گونه مختلف از گرمسیری پارچ گیاهان و هر یک را نشان می دهد مادر طبیعت تاریک انتقام در برابر پستانداران کوچک و حشرات. بزرگترین گرمسیری پارچ کارخانه تا به امروز است “Nepenthes Rajah”. Nepenthes به معنی یک کارخانه و از یک جنس است که شامل قدیمی جهان پارچ گیاهان.

اگر چه این گیاهان زیبا هستند و ایجاد برخی از شگفت انگیز ترین به دنبال گل هستند که کاملا بی ضرر است این واقعیت است که گل ایجاد شد چرا که از همه مواد مغذی آن گرفته شده از طعمه آن را بلعیدم ترسناک است. به رشد یکی از این پادشاه گوشتخوار گیاهان در حیاط خلوت خود را وسیله ای برای راه اندازی یک تله مرگ برای هر کوچک و مخلوقات در این نزدیکی هست. در لیکلند فلوریدا به Nepenthes میراندا گونه شناخته شده است برای گرفتن یک خاص شکار بیش از حد اغلب از هر گونه حشرات و اشکالات. اگر چه این شکار به طور بالقوه می تواند فرار از زمانی که دیده شده است در یوتیوب کتاب و عکاسی است که این طعمه در واقع می تواند غرق شدن و تبدیل شدن به گیاه شام اگر آن را سقوط به دام است که اتفاق می افتد بیش از حد اغلب در لیکلند فلوریدا.

Anole مارمولک به نظر می رسد بخش عمده ای در هر Nepenthes رژیم غذایی در لیکلند فلوریدا. این مارمولک ها همه جا هستند و باید تبدیل به غذای اصلی به یک برنامه غذایی غافل. این واقعا غم انگیز است که این anole مارمولک بخشی از گیاهان منبع پروتئین; آنها به نظر نمی رسد به شکستن در همه. نه تنها گربه ها جشن بر آنها و پرندگان و حشرات زیادی ماهی و دیگر خزندگان مانند قورباغه و وزغ را گابل این سوسمار و در حال حاضر ما در حال اضافه کردن گیاهان به عنوان دشمنان خود را در حال حاضر؟! با بیش از یک میلیارد دلار از این مارمولک در ایالت فلوریدا وجود دارد مقدار زیادی برای رفتن به اطراف.

پس چگونه آنها دستگیر شده ؟ آن است که بسیار ساده و تا حدودی متفاوت از نحوه حشرات اسیر شده. بیایید برای اولین بار تفاوت را توضیح دهد. حشرات قربانی به Nepenthes پارچ گیاهان برای 2 دلیل اصلی; زیرا این گیاه به رنگ و به دلیل کارخانه شهد. Nepenthes پارچ گیاهان ایجاد برگ های رنگارنگ و تله است که گرفتن توجه از اشکالات گرسنه و حشرات در حال گذر است. برگ ها شبیه خوشمزه میوه ها و شهد گیاه منتشر شده در اطراف تله لب مهر و موم معامله و ترفندهای حشرات به فکر آن است که یک وعده غذایی رایگان و بدون هزینه. حشرات زمین را بر لب و شروع به مکیدن شهد از گیاه اما کمی انجام آنها می دانند که شهد دارو. تقریبا مانند یک انسان نوشیدن آبجو و ودکا نوشیدن بیش از حد و آن را بیش از. لب از تله نیز لغزنده طراحی شده اند تا طعمه قرار می گیرند می تواند به سمت داخل به دام هنگامی که آنها را تبدیل به ضعف و بیحالی و دیگر نمی تواند خود را نگه دارید بر روی سطح لغزنده. هنگامی که در پایین آنها غرق در استخر های گوارشی و سپس گیاه را شروع تجزیه حشرات’ قطعات نرم افزاری و آن را به خورد آن غدد.

دستگیری فرایند شبیه به anole مارمولک; این مارمولک ها را به خود جلب بوی خوشمزه شهد و شروع می کردن لب اما این مهر و موم معامله به عنوان سریع به عنوان آن را با حشرات است. در ایالت فلوریدا می توان آن را بسیار داغ در طول ماه های تابستان و آن است که همیشه آسان نیست برای مارمولک برای پیدا کردن آب آشامیدنی. تبدیل شدن آنها به وسوسه به فشار شانس خود را با بالا رفتن داخل کوزه و راه خود را به دستگاه گوارش آب را به نوشیدنی; بعد از همه, نوشیدن از یک استخر غرق و هضم حشرات بهتر است از نوشیدن نیست در همه. برخی از مارمولک ها پنهان داخل پارچ گیاهان از دیگر شکارچیان و یا پیدا کردن حشرات هنوز زنده داخل یک پارچ دام و سعی کنید به گرفتن و خوردن آن. مشکل این مورد این است که مارمولک تر خواهد شد و به احتمال زیاد سقوط در مایع و اگر او خوش شانس است که او می تواند شنا و صعود راه خود را اما اگر او نمی تواند خارج می شود و خسته از تلاش های شکست خورده از فرار و سپس او را غرق خواهد شد و تبدیل به شام. این اتفاق می افتد بیش از حد اغلب برای پارچ پرورش دهندگان گیاه در فلوریدا. برخی از کوزه می توانید بیشتر مارمولک از آنها می تواند در هضم و در نتیجه در دام فاسد دور.

حشرات وعده های غذایی می تواند حدود 3 هفته به هضم کامل در حالی که anole مارمولک می تواند تا 2-3 ماه قبل از ترک چیزی جز مارمولک استخوان در پایین یک پارچ کارخانه دام. یک پارچ گیاهی است که می خورد چیزی جز خزندگان می تواند به رشد بسیار زیادی گیاه و اگر این گیاه گرفتن رطوبت و گرما و روشنایی آن نیاز دارد می تواند به رشد برخی بسیار بزرگ تله (بسته به گونه).

[ad_2]

Leave a Comment