مالاگا خسته کننده است ؟ – من فکر می کنم نیست! 5 چیزهایی که در این اسپانیایی پورت

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از شهرستانها در جهان – ونیز, پاریس, ژنو, فلورانس – به نام چند پس چرا باید به شما زحمت بازدید از Malaga? خوب مالاگا واقع در جنوب اسپانیا درست کردن دریای مدیترانه و دارای یک افسانه آب و هوا. جمعیت این شهر تنها 570,000 اما اجازه ندهید که این اندازه متوسط فریب شما به عنوان وجود دارد مقدار زیادی به انجام در اینجا.

برای مشخصات کامل از مالاگا شما می تواند تلاش برای پیاده روی به بالای Gibralfaro, ديد کوه, اما مطمئن شوید که تناسب اندام خود را است تا به آن! اگر شما نمی پیاده روی و یا شما به سادگی به دنبال چیزهای دیگر را در مالاگا تعداد کمی از گزینه های مورد علاقه من در زیر ذکر شده.

یکی از محبوب ترین جاذبه های مالاگا است Museo del Vidrio y de Cristal مالاگا. اگر شما به زبان اسپانیایی مسلط به این معنی موزه شیشه و کریستال. آنچه باعث می شود این موزه بیشتر از بقیه متفاوت است که مالک اغلب به شما شخصی خود را با تور به طور خاص به توصیف هر قطعه از هنر به عنوان شما را راه خود را در اطراف موزه. برخی از بهترین قطعات شیشه ای و کریستال هنری در جهان می توان یافت در اینجا.

اگر شما علاقه به تاریخ و/یا دین مطمئن شوید که برای دیدار مالاگا کلیسای جامع. این باور نکردنی ساختار ساخته شده بود در 1500s و بازسازی در 1800s. این ساختمان زیبا را از خارج اما حتی بیشتر چشمگیر از داخل است. اگر شما قدردانی زیبا رنگ آمیزی شیشه ای و به خوبی تعریف شده مجسمه های شما خواهد شد بیش از خوشحال خود را با سفر به مالاگا کلیسای جامع.

اگر شما ترجیح می دهید برای دیدن چیزی کمی بیشتر به سمت طبیعی را در نظر بگیرید رفتن به Pileta غارها. شما باید یک فرصت برای راه رفتن در اطراف با یک مشعل و ببینید اچ نمادها هستند که بیش از 25 ، 000 سال است. فقط در خارج از غارها نیز باعث می شود برای یک محل بزرگ برای یک پیک نیک.

اگر شما می خواهید واقعا بدانید مالاگا امکان استفاده از مالاگا می رود. سه گزینه وجود دارد را انتخاب کنید: کشف راه رفتن و پیاده روی در شب و Tapas راه رفتن. هر یک سرگرم کننده و آموزش و پرورش اما به همه آنها را ایده آل خواهد بود.

برای کسانی که درک ناهار خوری خوب در آن شما می توانید سعی کنید خوردن حداقل یک وعده غذا در مزون استرگا. در اینجا شما را پیدا کنید معمولا سرویس عالی, عالی, غذا, انواع اندازه بخش و بهترین از همه, شما باید فرصتی برای تجربه سنتی مالاگا خوردم.

وجود دارد خیلی بیشتر به کار در مالاگا اما اطلاعات فوق به شما اجازه می دهد طعم کمی از آنچه که در پیشنهاد.

[ad_2]

Leave a Comment