مایک Linnig را – گذشته از افسانه ای ماهی اردوگاه

[ad_1]

عمو شخص

عموی من شخص, یک شخصیت واقعی در هر راه عاشق مایک Linnigs. او آن را دوست داشت آنقدر که ما را به رفتن با او را هر بار که او آمد به لویی به ما مراجعه کنید. نه این که من فکر. من عاشق مایک Linnig را بیش از حد. برخی از اولین خاطرات من از غذا خوردن در یک اتاق پشت در رستوران و یا اینکه به نام از نوسانات خارج از هنگامی که غذا وارد شدند.

عمو شخص بود خیلی علاقه به غذاهای دریایی است که شما گاهی اوقات پرواز خود را کوچک هواپیما های خصوصی از خانه خود را در Franklin, KY تا به Louisville, سفر حدود 125 مایل اجاره ماشین در فرودگاه فقط به درایو به مایک Linnigs برای شام و سپس پرواز دوباره به خانه. او همیشه تماس بگیرید و بپرسید اگر ما می خواستیم برای دیدار با او وجود دارد. اغلب ما خواهد بود.

زمانی که من یک نوجوان شروع کردم به رفتن خودم با دوستان. گاهی اوقات ما را به قایق ما تا رودخانه اوهایو از اسکله قایق در براندنبورگ یا Otter Creek Park به حوض در مایک Linnig و لذت بردن از شام و قبل از فراغت ،

من رشد کرده ام و در حال حاضر متاسفانه عمو شخص است و دیگر در میان ما نیست اما من هنوز هم دوست دارم برای رفتن به مایک Linnigs.

درست Roadfood

زمانی که من برای اولین بار خریداری Roadfood کتاب های جین و مایکل استرن قبل از این سایت ایجاد شد و من شوکه شده بود به دیدن مایک گنجانده شده است. این دقیقا همان نوع از رستوران و تجربه که استرن زنده برای. خوشبختانه جین و مایکل شده اند به رستوران و قادر به به اشتراک گذاری این فوق العاده قدیمی از مد افتاده “ماهی کمپ” با جهان در وب سایت خود را Roadfood.com. من فقط آرزو می کنم من تا به حال شناخته شده است که آنها از آمدن بنابراین من می تواند به آنها پیوست.

ماهی اردوگاه رستوران ها استفاده می شود در سراسر جنوب. قبل از interstates ساخته شده این امکان را به درایو از لوئیزویل به اورلاندو در یک روز — و هر چیزی را نمی بینم — این بسته بندی شده بودند هر تابستان با مردم با بهره گرفتن از روز. اما مانند خیلی از حقایق مربوط بامریکا ماهی اردوگاه شده اند ناپدید می شود برای سال های بسیاری است. مایک Linnig را ممکن است یکی از آخرین. اگر شما در لوییویل و یا در هر نقطه نزدیک, آیا به نفع خودتان و خوردن برخی از ماهی شگفت انگیز است.

چند کلمه از مشاوره زمانی که شما رفتن به مایک Linnig است:

رفتن در تابستان و نشستن در خارج (وقتی که من بچه بودم آن بسته بود در زمستان.) شما فقط می توانید دریافت کنید درست ماهی اردوگاه تجربه زیر ستاره.

اگر شما را دوست ندارند سرخ شده, غذاهای دریایی را خسته نکنید. من حدس می زنم آنها ممکن است در خدمت چیزی نیست سرخ شده در منو اما من هرگز به زحمت نگاه کنید. فقط غذاهای دریایی بشقاب یا قورباغه ، دریافت مقدار زیادی از سس تارتار. دریافت چای شیرین. و لذت بردن از زندگی.

و به اونا عمو شخص فرستاده بله.

[ad_2]

Leave a Comment