محمدی: تیم‌های پایه تحت حمایت کامل فدراسیون فوتبال هستند

[ad_1]

اکبر محمدی، رییس کمیته جوانان فدراسیون در خصوص برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال نوجوانان در مرکز ملی فوتبال گفت: اردوی تیم نوجوانان از هفته گذشته با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی آغاز شده و کادر فنی و پزشکی این تیم در وضعیت فعلی سعی بر این دارند تا بهترین شرایط را برای مهیا کردن تمرینات بازیکنان فراهم کنند.

وی ادامه داد: این اردو بیشتر جنبه ارزیابی بازیکنان و آمادگی جسمانی آنها داشته و کادر فنی با نظارت کامل نحوه فعالیت و شرایط بازیکنان را ارزیابی می‌کند. خوشبختانه این تیم به سرمربیگری حسین عبدی فعالیت خود را همچون گذشته ادامه می‌دهد و در واقع سعی کردیم به لحاظ تزریق تجربه و دانش در بخش فنی و سرپرستی، از هیچ تلاشی برای رسیدن این تیم به اهدافش دریغ نکنیم. امیدوارم با هم‌افزایی که در کادر ایجاد شده، تیم ملی نوجوانان با برنامه‌ریزی دقیقی که از سوی عبدی ارائه شده است، به اهداف مورد نظر خود برسد.

محمدی در ادامه گفت: بازیکنانی که در این رده سنی هستند با توجه به تجربه‌ای که دارند، بازی‌های بین‌المللی مختلفی را پشت سر گذاشتند. با توجه به پیش رو بودن مسابقات قهرمانی آسیا پیش بینی بازی‌های تدارکاتی برای این تیم صورت گرفته اما به خاطر شرایط حاضر در کل جهان، برگزاری و انجام بازی‌های دوستانه چندان راحت نخواهد بود و امیدوارم درخواستمان از سوی کشورهای مد نظر برای بازی‌های دوستانه مورد موافقت قرار بگیرد.

رییس کمیته جوانان در خصوص برگزاری اردوی تیم فوتبال جوانان گفت: پس از اعلام عدم همکاری کادر قبلی،جلسات زیادی جهت انتخاب کادر جدید تیم برگزار شده و امیدوارم با حضور کادر فنی جدید ، اردوی تدارکاتی این تیم نیز آغاز شود.خوشبختانه بازیکنان با استعداد در رده جوانان حضور دارند که اکثرا در لیگ برتر تمرین و بازی می‌کنند.

وی ادامه داد: با حمایت‌های پی در پی مسوولان، سرپرست و دبیرکل فدراسیون و اعضای هیات رییسه بستر انجام تمرینات برای تیم‌های ملی در مرکز ملی فوتبال با شرایط سخت کنونی فراهم شده است و این نشان می‌دهد تیم های پایه تحت حمایت کامل فدراسیون هستند. این تیم مانند تیم نوجوانان نیازمند بازی‌ها و اردوهای تدارکاتی است تا ملی‌پوشان با فلسفه کاری کادر جدید آشنا شوند و در مسیر رو به جلو حرکت کنند و در مسابقات پیش رو موفق باشند.

محمدی در پایان گفت: فدراسیون فوتبال از هیچ تلاشی برای روند برنامه‌های تیم‌های ملی دریغ نمی‌کند و بدون شک برگزاری بازی‌های دوستانه و تدارکاتی عیار تیم نوجوانان و جوانان را برای کادر فنی مشخص می‌کند.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment