مخالفت با حضور کریمی در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، «علیرضا کریمی» دارنده مدال برنز و نقره پیکارهای قهرمانی جهان با توجه به آسیب‌دیدگی رباط پای زانو فروردین ماه امسال تحت عمل جراحی قرار گرفته بود که طی مدت دوران نقاهت را پشت‌سر گذاشت و حضورش در پیکارهای انتخابی تیم ملی کشتی در ابهام بود که با توجه به درخواست کریمی و نامه هیأت کشتی استان البرز کادر فنی موافقت خود را به شرط ارائه دادن گواهی رسمی پزشک معالج مبنی بر سلامت کامل این کشتی‌گیر برای حضور در مسابقات اعلام کرد که به دلیل مخالفت پزشک معالج، نمی‌تواند در این مسابقات به میدان برود.

دکتر «سهراب کیهانی» پزشک معالج کریمی گفته است که وی فقط می تواند به تمریناتش ادامه دهد و شرایط برگزاری مسابقه و تحمل فشار بالای آن را ندارد.

کادر فنی نیز اعلام کرده است که سلامتی کشتی‌گیران در اولویت آنان قرار دارد و کریمی نمی‌تواند در این رقابت‌ها کشتی بگیرد.

همچنین با پیگیری مسوولان فدراسیون کشتی، «محمدجواد ابراهیمی» عضو تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در وزن ۹۲ کیلوگرم که از ناحیه رباط زانوی پا دچار پارگی شده بود، فردا (پنجشنبه) عمل جراحی بر روی پای آسیب دیده خود انجام خواهد داد.

مسابقات انتخابی درون اردویی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در رقابت‌های جهانی سال ۲۰۲۰ صربستان، روز پنجشنبه هفته جاری در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذرماه در شهر بلگراد کشور صربستان برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment