مراقبت از باردار آکیتا

[ad_1]

مراقبت از یک آکیتا, سگ ماده در دوران بارداری است که اساسا عرف عام. او باید به تماشای با دقت ساخته شده و به عنوان راحت و خوشحال که ممکن است. شما باید اطمینان حاصل شود که او دارای یک بستر خشک و کافی آب آشامیدنی و منظم تغذیه با کیفیت خوب. برای اولین بار در پنج هفته او احتمالا رفتار کاملا به طور معمول. او ممکن است او را “خاموش” روز. او ممکن است فوق العاده گرسنه است. او ممکن است صفحه نمایش با اندکی تغییر در خلق و خو و مراقب باشید که چگونه او را حمل خودش اما تا زمانی که او بدیهی است که سالم و شاد که همه که مهم.

به عنوان به زودی به عنوان شما گمان می برند که او باردار است, آن است که یک ایده خوب برای تماس با دامپزشک خود را به طوری که او می تواند با وارد کردن تاریخ مورد انتظار تولد در دفتر خاطرات خود و مانیتور و پیشرفت است. Akitas نمی حمل مقدار آب با توله سگ خود را, با این وجود مقدار قابل توجهی از وزن خود را مجبور به انجام به عنوان هفته پیشرفت است. آن است که به طور کلی بهتر است به مقدار زیادی از مواد غذایی اضافی در اوایل هفته. تجربه به ما آموخته است که سربار یک سگ ماده با مواد غذایی قرار داده خواهد شد وزن در توله سگ خود را و او را نیز در بر وزن اضافی. این باعث می شود دو مشکل. اولا او نمی خواهد ورزش را به خوبی و به طوری که او نمی خواهد نگه داشتن عضلات خود را باب روز. ثانیا توله سگ خواهد شد چربی که بدان معنی است که آنها را بزرگتر و با تجربه تر و دشوار عبور کردن کانال تولد. و هنگامی که متولد می شوند آنها را چاق و تنبل است.

خیلی بهتر است که به یک فعال و تکیه شدید توله سگ خواهد شد که مبارزه برای رسیدن به سرشیشه برای پر کردن خود را با آن همه مهم مادر اولین شیر. ما در بر داشت بهترین سیاست است برای تغذیه یک رژیم غذایی متعادل با افزایش مواد غذایی پس از حدود پنج هفته است. به طور طبیعی در آینده مادر خواهد بود گرسنه اما مطمئن باشید که هر چه مواد غذایی شما را به او منتقل خواهد شد به نوزادان متولد نشده قبل از او آن را خودش. او طبیعی است در مراقبت والدین. مواد افزودنی در قالب کلسیم و شاید آهن یک ایده خوب دوباره پس از پنج هفته مهلت. این روزها بسیاری از مواد غذایی را به دقت متعادل و متعدد مواد افزودنی نباید مورد نیاز است. در واقع نمای کلی این است که آنها می تواند انجام بیش از آسیب خوب. اما اگر سگ ماده نشان می دهد که او ممکن است کمبود شما باید او را به دامپزشک به طوری که مناسب آزمون و تجزیه و تحلیل می تواند انجام شود.

آکیتا, سگ “پنهان” توله سگ را به خوبی حداقل تا پنج هفته بیشتر از شش. آنها ممکن است نشان می دهد هیچ نشانه ای که حامله هستند و این می تواند بسیار آزار دهنده به صاحبان بدیهی است که می خواهند بدانند که اگر آنها به انتظار یک بستر به طوری که آنها می تواند به آماده سازی لازم است. شاید بهترین نشانه این است که تورم و سرشیشه. از اوایل سه هفته این می تواند “پاپ” یا بزرگنمایی کمی و تبدیل به پینکر (نویسنده کانادایی در ظاهر. در تجربه ما این است که تنها “مطمئن” نشانه. فوق العاده-صدا اسکن نیز می تواند به یک تشخیص قطعی اما این کار هزینه بر است و گاهی اوقات مو در سگ ماده را در کنار و یا زیرین به حذف می شود.

خود را سگ ماده ممکن است نشان می دهد نشانه هایی از ضخامت در دنده یا کمر زودتر, اما از آن است که بیشتر بعید است. Akita Inu سگ نیست و به طور کلی حمل نوزادان خود را در سراسر خود کمر مانند اکثر نژاد. آنها با پنهان کردن آنها را در زیر دنده ها و سپس بعد از “رها کردن” آنها و حمل آنها را در حلقه و نه مانند یک گاو حمل آن گوساله. آیا شما مشاهده علائم مثبت یا نه عاقلانه است که به دامپزشک خود تماس بگیرید و کتاب تاریخ مورد انتظار از بدو تولد به دفتر خاطرات خود را پس از او در دسترس خواهد بود در صورت لزوم.

هفت هفته به بارداری, معرفی سگ ماده به whelping محل. مناسب اندازه جعبه باید آماده و حداقل مطلق اندازه گیری برای این مورد خواهد بود 4ft 6ins توسط 3ft. این اجازه خواهد داد که دانشجویان به دروغ به طور کامل کشیده در کنار او. جعبه قطعا می تواند بزرگتر اما نه آنقدر بزرگ که اجازه می دهد تا توله سگ به خزیدن دور از مادر خود و پس از دست داد. مطمئن شوید که سگ ماده با جعبه و موقعیت خود را. پس از چند روز او را خوش آمدید, صلح, آرام و خلوت این منطقه و پس از قبول آن به عنوان محل طبیعی هنگامی که زمان می آید به به تولد. اگر او در همه ناراضی شما باید به او و دیگر ترتیبات. او احتمالا دلیل خوبی برای عدم تمایل چیزهایی که شما انجام دهد. پس به او گوش دهید و تنظیم کنید. او ممکن است قبول جعبه و سپس در روز whelping او تغییر ذهن خود را و می خواهد به جایی بروید. دوباره, شما باید به درخواست. او ممکن است بازگشت به جعبه پس از او تا به حال او اولین توله سگ, اما اجازه دهید او تصمیم می گیرید. آن است که ارزش همه تحولات به یک خوشحال, رضایت, سگ ماده, که می آید از طریق بارداری خود را با موفقیت ارائه می شود و توله سگ خود را با خیال راحت بدون ایجاد شما – – یا – – هر گونه بی اضطراب.

[ad_2]

Leave a Comment