مراقبت از نوزاد موش

[ad_1]

اگر برای برخی از دلیل وحشی نوزاد موش های قرار داده شده در مراقبت از خود من شامل چند نکته در مراقبت و تغذیه به شما کمک کند آنها را به شانس در زندگی است. لطفا توجه داشته باشید که حتی در وحشی موش باید 50 درصد شانس زنده ماندن فراتر از 5 ماه سن با توجه به نرمال تربیت است. موش که آن را زندگی می تواند تا حدود 5 سال اگر سالم است. یک جفت خواهد شد که شانس بهتری برای زنده ماندن از تنها ماوس.

به عنوان به زودی به عنوان شما کودک خود را موش مهم است که به نگه داشتن آنها را امن و گرم است. شما می توانید با استفاده از یک حیوان خانگی کوچک حامل وان های پلاستیکی بزرگ یا هر گونه دیگر مناسب جعبه که در آن شما می توانید آنها قرار داده است. لایه پایین با یک حوله و جای موش در بالا. سپس با استفاده از یکی دیگر از مواد نرم به آرامی پوشش موش ها مانند پشم گوسفند وجانوران دیگر. محل جعبه در یک جای گرم و حصول اطمینان از که آن را داغ; در غیر این صورت موش خشک تبدیل خواهد شد. یک بخاری در پایین ترین تنظیمات ممکن است تمام است که مورد نیاز است. آزمون حوله موش تخمگذار هستند به طوری که آن را احساس دنج و گرم به دست خود را.

اگر نوزاد موش ها کمتر از 14 روز آنها نیاز dropper تغذیه با شیر جایگزین تا زمانی که آنها می گرایند. آنها معمولا باز چشم خود را زمانی که آنها فقط در مورد از شیر گرفته و قادر به غذا خوردن خود را. شما نیاز به تغذیه از آنها را هر 2 ساعت آماده می شود برای دریافت در طول شب. تنظیم زنگ خود را. زمانی که من به دنبال پس از موش های وحشی من هر 2 ساعت آنها را بررسی کنید. من پس از خواندن که در طول شب مادر ماوس را به دنبال غذا است و ممکن است تنها بازگشت به لانه یک بار برای تغذیه نوزادان خود را. استفاده از عقل سلیم اگر شما می توانید مدیریت چند شب خوردها همه بهترین برای نوزادان شانس زنده ماندن به خصوص در اوایل روز است.

بچه گربه شیر است در دسترس برای خرید در مغازه های حیوان خانگی. من با استفاده از نارگیل خام مخلوط و تیره و تار. باید آن را 1 فنجان نارگیل برای مورد 2 و ½ فنجان آب است. شما همچنین می تواند استفاده از بادام خیس به یک شیر بادام با استفاده از همان نسبت. اطمینان حاصل کنید که آجیل های طبیعی هستند و ساده. هنگامی که شما ساخته شده تا شیر فروشگاه در یک سترون شیشه ای و نگه داشتن در یخچال و تا زمانی که مورد نیاز است. هنگامی که شما به تغذیه موش را یک چهارم فنجان شیر و آن را گرم و با ریختن آن در یک کوزه کوچک و ایستاده در آب داغ. استفاده از یک قطره چکان یا کودک سرنگ (شما می توانید این را در شیمیدان) برای تغذیه 1 یا 2 قطره از شیر در یک زمان را به موش نوزاد ، هنگامی که موش ها واقعا جوان آنها ممکن است باز کردن دهان خود را. مراقب باشید به شیر تا بینی خود را, آنها را splutter/سرفه اگر شما انجام دهد. می توان آن را خطرناک برای سلامت خود را اگر شما انجام دهید. راه من تغذیه موش بود برای قرار دادن یک facecloth را در یک جدول و قرار دادن یک موش در یک زمان بر روی آن. سپس شما می توانید به آرامی نگه دارید و سر کودک را در حالی که شما در اداره شیر با قطره چکان. شما از آن آویزان با کمی تمرین. نوزاد ممکن است به نظر می رسد در نظر گرفتن مقدار شیر نگران نباشید. بسیار جوان نوزادان ممکن است تنها نیاز به یک یا 2 قطره در دهان خود/زبان تا زمانی که آنها می توانند بیشتر. هدف اصلی در اینجا این است که به نگه داشتن آنها را هیدراته با کمی افت در یک زمان هر چند ساعت.

هنگامی که نوزاد تغذیه شما نیاز به تحریک حرکت روده. برای انجام این کار قرار داده و مقداری آب گرم را در یک کاسه کوچک و شیب یک پنبه را به آن. سپس با قرار دادن پنبه بین کودک را به پشت و به آرامی به نوبه خود در اطراف جوانه. شما باید ببینید که کمی قهوه ای رنگ که خود را پو. شیب انتهای دیگر از جوانه به آب و به آرامی سکته مغزی نوزاد بدن در این شبیه سازی مادر لیس زدن آنها. پس از همه, که, پهلو نوزاد تا در این بستر نرم و در یک نقطه گرم. این روال عمومی است که نیاز به تکرار هر از چند ساعت در طول روز و حداقل 2-3 بار در طول شب به خصوص در اطراف 1am و ساعت 5 صبح.

همانطور که می بینید, آن را کاملا یک تعهد مراقبت از نوزاد موش های وحشی. اما نیز وجود دارد یک پاداش بزرگ در مراقبت از آنها و پیوند شما به عنوان یک مراقب.

زمانی که بچه ها شروع به باز کردن چشمان خود را و یا حداقل قله را, آنها ممکن است مصرف مقدار زیادی شیر بیشتر و شروع به راه رفتن در اطراف کمی. این زمانی است که شما نیاز به دقت فوق العاده; یک سقوط است که به اندازه کافی به تواند کشنده باشد. شما می توانید یک کمی امن رومینگ منطقه در پایین بخشی از یک حیوان قفس یا shoebox/حوضه. خط آن را با روزنامه و برگ برای شبیه سازی یک محیط طبیعی. جوانان را به لذت بردن از کشش پاهای خود را و گرفتن اولین گام خود را. این مهم است به عنوان آن را خواهد ساخت تا ماهیچه های خود را و قدرت است.

هنگامی که نوزادان شروع به گاز گرفتن انگشتان دست خود را کاملا محکم هنگامی که شما آنها را تغذیه آنها ممکن است آماده برای مواد غذایی جامد. آنها نیز شروع به باز کردن چشمان خود را (12-14 روز) شروع بسیار به آرامی با استفاده از این. سعی کنید برخی از بچه پوره میوه برای شروع یا پودینگ برنج. این مواد غذایی باید نه سرد. اجازه دهید آنها را آن لیسیدن کردن انگشت خود را. اجتناب از قرار دادن این پوره را بر روی یک ظرف برای موش ها به تغذیه از آنها به عنوان ممکن است کثیف و در نهایت با ورقه های سبز رنگ خز که نیاز به اجتناب شود. برخی از غذاهای دیگر برای تحصیلات تکمیلی به فرنی موز گوجه فرنگی خشک شده جو دو سر پرک و توت فرنگی. فقط برو واقعی آسان با مواد غذایی و نگه داشتن آن ساده است و به راحتی هضم می شود برای شروع با. تبریک! شما در واقع از آن ساخته شده به این مرحله از شیر گرفتن که کاملا چیزی با نوزاد موش.

در ادامه به ارائه یک فضای امن برای موش ها به خواب و هنگامی که از شیر گرفته شده آنها خواهد بود قادر به بیرون آمدن در شب برای تغذیه. آنها را به یک ظرف کوچک در نزدیکی تخت خود را به طوری که آنها می تواند خوراک در طول شب. حداقل شما می توانید برخی از خواب در حال حاضر! در ادامه به ارائه شیر در طول روز و ارائه برخی از آب برای آنها. معمولا موش های وحشی هنوز هم برخی از مادران شیر تا حدود 4 هفته سن.

در حال حاضر شما باید تصمیم بگیرید که آیا آنها را نگه دارید و یا انتشار به وحشی. من نمی دانم که چگونه بسیاری از موش شده اند با موفقیت به دست پرورش داده و منتشر شد به وحشی. من فکر می کنم بعید است که آنها می توانید زنده ماندن. اما شما به انجام کمی خود را و اگر آنها به نظر می رسد قوی و سالم و کاملا فعال آن ممکن است به آنها را آزاد کند. و یا شما می توانید آنها را به عنوان حیوانات خانگی.

در نهایت اگر شما خود را بهترین و موش مرده احساس بد نیست. شانس زنده ماندن در بهترین شرایط یعنی با مادر طبیعی خود هنوز هم کم است. فقط لذت بردن از تجربه شما تا به حال با آنها است و این فرصت را به دریافت یک نگاه اجمالی به زندگی خود را کمی. آنها کمی بسته نرم افزاری از عشق و این فوق العاده است برای حداقل داده شده و برخی از آنها را دوست دارم زمانی که در غیر این صورت آنها ممکن است نابود شده اند.

[ad_2]

Leave a Comment