مردم، دولت را در اجرای اعمال محدودیت‌های کرونایی همراهی کنند

[ad_1]

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته که به صورت مکتوب در فضای مجازی برای مردم ارائه شد با اشاره به اینکه طی هفته‌های آخیر آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا افزایش یافته افرود: برای غلبه بر بیماری به همکاری همه مردم و همراهی با مسوولان نیاز است.

وی ادامه داد:  رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی، پرهیز از هرگونه سفر و تجمع‌های خانوادگی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده مکرر از ماسک در کنار دعا و استفغار همه موجب شکست کرونا و غلبه بر این بیماری منحوس است که شتابان دامن جامعه را گرفته است .

رییس شورای فرهنگ عمومی مهریز اظهار کرد: اگر همه شهروندان با درک شرایط خاص کرونایی به تمامی مقررات ستاد مزبور پایبند باشند و همکاری لازم را انجام دهند به امید خدا شاهد کاهش خسارت جانی و مالی و کمک به مدافعان سلامت و کادردرمان  خواهیم بود.

محی‌الدینی به هفته بسیج اشاره کرد و یادآور شد: اگر فرهنگ و روحیه دوران دفاع مقدس و بسیج در جامعه اسلامی گسترش یابد ملت و کشور ایران همانند گذشته در تمامی عرصه‌ها به عزت و سعادت می‌رسد و باید از فضای مجازی برای انتقال ارزش‌ها، صحیح استفاده کرد.

وی همچنین به اهمیت کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه  به خصوص در شرایط حال اشاره و بر همکاری مردم و خیران در اجرای طرح‌های کمک مومنانه تاکید کرد که باید بیش از گذشته در جامعه به عنوان یک وظیفه دینی و ملی گسترش یابد.

مرکز شهرستان مهریز در ۳۰ کیلومتری  جنوب شهر یزد قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment