مردم دید و بازدیدها در عید قربان را تعطیل کنند

[ad_1]

رستگاریوسفی روز شنبه در جلسه ستاد کرونا جوانرود با تاکید برضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی افزود: وضعیت آینده شهرستان در خصوص اپیدمی کرونا به رفتار مردم بستگی دارد.

وی از همکاری خوب مردم و مسوولان در دوران شیوع ویروس کرونا تقدیر کرد و اظهارداشت: از مردم شربف و نجیب شهرستان جوانرود انتظار داریم با رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان کادر بهداشت و درمان را یاری کنند.

فرماندار جوانرود بر اهمیت استفاده از ماسک در ادارات و اماکن عمومی اشاره کرد و یادآور شد: ورود افراد بدون ماسک به ادارات و اماکن عمومی ممنوع است.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود نیز با ارایه آماری از وضعیت کنونی مبتلایان به کرونا در این شهرستان گفت: خوشبختانه هم اکنون در بخش کرونا هیچ تختی اشغال نشده است.

دکتر مولود حسینی با بیان اینکه تست ۵۸ نفر از پرسنل بهداشت و درمان شهرستان مثبت بوده است، افزود: ویروس کرونا همچنان در کمین است و ضرورت دارد مردم بیش از پیش دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.

ساماندهی و متمرکز کردن گوشت های قربانی، تعطیلی آیین های دینی و مذهبی، تعطیلی دید و بازدیدها در عید سعید قربان، ساماندهی دستفروشان و تمهیدات لازم برای برگزاری کنکور سراسری از مهمترین مصوبات ستاد کرونا شهرستان جوانرود بود.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment