مروری بر رمان «دسیسه عاشقانه»

[ad_1]

این کتاب در مجموع در ۲۰ بخش و ۷۴۱ صفحه تنظیم شده و جلد اول آن با قیمت ۵۵ هزار و جلد دوم ۵۳ هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان به ادبیات داستانی و رمان قرار گرفته است.

روایت داستانی دسیسه عاشقانه، در یک مطب روانشناسی آغاز می‌شود که طی آن مراجعه کننده‌ای به نام خسرو که دارای ضریب هوشی بالایی تصویر شده است از روی شواهد موجود در مطب، بخشی از زندگی گذشته پزشک معالج خود به نام دکتر سحر دیبا را برای او بازگو می‌کند.

در بخشی از جلداول این کتاب آمده است« ما بیهوش بودیم،دو روز!فقط یه متخصص و حرفه ای می‌تونه همچین دوزی از بیهوشی رو استفاده کنه…؛و وقتی میگم متخصص یعنی اینکه طرف می‌دونسته داره چیکار می‌کنم، یعنی اینکه دو رو. زمان برای انتقال ما لازم داشته است ….»

نویسنده در بخشی از جلد دوم نیز نوشته است: خسرو که دیگر توان حرف زدن نداشت ودر حال کشیدن آخرین نفس‌های زندگی اش بود، با تمام احساسش فقط توانست برای آخرین چمش‌هایش را به چمشهای معشوقش بدوزد و با همان یک نگاه هزاران حرف ناگفته ‌ی را بگوید که هیچ زبانی قادر به گفتن آن‌ها نیست.»

این رمان عاشقانه دارای نقاط فراز و فرود متعددی در ابعاد داستانی است که به زیبایی و کشش روایی آن افزوده است و خواندن آن برای علاقه‌مندان به ادبیات داستانی خالی از لطف نیست.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment