معاون استاندار اصفهان: رشد اقتصادی کشور در گرو توجه به توان داخلی است

[ad_1]

حیدر قاسمی روز پنجشنبه در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان خور و بیابانک خاطرنشان کرد: مسوولان در دوره‌های گوناگون زحمات زیادی کشیده‌اند اما بازهم کارهای زیادی باقی مانده است که با همدلی و مدیریت جهادی می‌توان به بهترین نحو به مردم و نظام اسلامی خدمت کرد.

وی همچنین  توجه ویژه به ظرفیت‌های این شهرستان در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی را خواستار شد و به فرماندار جدید خور و بیابانک توصیه کرد تارویکرد خود را معطوف به توسعه شهرستان و اشتغال کند و به مسائل فرعی اهمیت ندهد.

امام جمعه خور و بیابانک نیز گفت: بسیاری از مشکلات این شهرستان ملی است که باید با کمک نماینده مردم منطقه در مجلس و مسوولان کشوری، بررسی، تامین اعتبار و اجرا شود.

حجت الاسلام سعید جاویدی افزود: خور و بیابانک به تلاش فراوان برای حل مشکلات نیاز دارد و البته شهرستان عقب ماندگی‌های زیادی دارد که از استاندار، نماینده و فرماندار جدید انتظار است، به فکر تلاش کاربردی و عملیاتی برای حل مشکلات باشند.

فرماندار جدید خور و بیابانک هم خاطرنشان کرد: برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در شهرستان تلاش خواهم کرد.

عباس نظام اسلامی افزود: مسوولیت را یک امانت بزرگ می‌دانم و تلاشم این است که با وحدت و همدلی، پیگیر مشکلات شهرستان باشم.  

 در این مراسم عباس نظام اسلامی بعنوان فرماندار جدید خور و بیابانک معرفی و از خدمات عباس بلانیان فرماندار قبلی این شهرستان قدردانی شد.

عباس نظام اسلامی دارای مدرک کارشناسی علوم اجتماعی و کارشناس مسوول سیاسی اجتماعی فرمانداری فلاورجان، بخشدار فریدن و معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرضا را در کارنامه خود دارد.

نظام اسلامی، چهارمین فرماندار خور و بیابانک محسوب می‌شود.

شهرستان خور و بیابانک به مرکزیت شهر خور با وسعت افزون بر۱۲ هزار کیلومتر مربع و داشتن حدود ۱۰ درصد از کل مساحت استان در ۳۹۰ کیلومتری شرق شهر اصفهان واقع است

این خطه واقع در قلب کویر مرکزی ایران قرار دارد.

خور و بیابانک از شمال با دامغان در استان سمنان، از جنوب با اردکان در استان یزد، از شرق با طبس در استان خراسان جنوبی و از غرب با نایین در استان اصفهان هم مرز است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment