منشور قایق بادبانی در ایبیزا – قایقرانی در حزب Hotspot

[ad_1]

ایبیزا یا Eivissa آن را به عنوان نامیده می شود در زبان محلی کاتالان است جزایر بزرگترین شهر. زرق و برق دار و منحصر به فرد میراث جهانی یونسکو است پر از افراد جالب, دوست داشتنی, میله ها و همچنین رستوران ها و هیجان انگیز باشگاه به رفتن به. خرید سرگرم کننده است که شب زنده داری افسانه ای و هر تابستان بسیاری از افراد مشهور در حال آمدن به اینجا در تعطیلات. وجود طیف گسترده ای از انتخاب قایقرانی قایق بادبانی و قایق های قدرت برای اجاره.

چگونه برای به دست آوردن وجود دارد زمانی که شما در حال برنامه ریزی یک منشور bareboat در ایبیزا شهر ؟

یک گزینه برای ایجاد راه خود را در اینجا به پرواز مستقیم به فرودگاه بین المللی واقع شده است که تنها 7 کیلومتر از شهر ایبیزا. در تابستان به خصوص آن ارائه می دهد بسیاری از اتصالات به شهرهای اروپا.

ایبیزا شهر و سن آنتونیو دومین شهر ایبیزا نیز بسیار خوب کشتی اتصال از و به همسایه سلیمان و همچنین به شهرهای بندر بارسلونا والنسیا و دنیا در سرزمین اصلی اسپانیا. به والنسیا یا Alicante آن است که 100 نانومتر و به بارسلونا 160 نانومتر است. همسایه جزیره Formentera است فقط 11 نانومتر دور و مهن در منورکا دومین جزیره بالئارس حدود 140 نیوتن متر.

شما باید پیدا کردن یک موجود منشور قایق بادبانی در ایبیزا ممکن است برای پرواز به مایورکا و استخدام یک منشور قایق بادبانی وجود دارد. از پالما د مایورکا آن است که حدود 70 نانومتر به ایبیزا.

که اسکله وجود دارد و در اطراف ایبیزا شهر ؟

بسیار مرکزی واقع در شهر قدیمی باشگاه Nautico ایبیزا و مارینا ایبیزا مگنا. از اینجا شما می توانید راه رفتن به طور مستقیم به huzzle و buzzle از ایبیزا. منحصر به فرد ایبیزا مگنا ارائه می دهد بسیاری از خدمات و 85 moorings برای قایق ها تا 60 متر در طول. در اینجا شما پیدا کردن swankiest superyachts لنگر و به راحتی ممکن است نقطه برخی از افراد مشهور در هیئت مدیره.

ایبیزا قایق بادبانی باشگاه یا باشگاه Nautico ایبیزا دوم قدیمی ترین بندر در جزایر بالئارس و ویژگی های 300 اسکله برای بادبانی یا موتور قایق بادبانی تا 18 متر و همچنین بسیاری از امکانات. غیر انتفاعی باشگاه دارای یک سنت طولانی مدت و ارائه می دهد بسیاری از دوره های دریانوردی.

در مارینا مدرن ایبیزا وجود دارد 539 moorings بسیاری از آنها برای قایق ها تا 60 متر. در عین حال آن را نیز می تواند میزبان مگا قایق بادبانی تا 100 متر طول. در اینجا شما پیدا کردن یک بلوار با مغازه ها و رستوران ها و زیبایی landscaped فضاهای سبز. بیشتر امکانات عبارتند از سوخت و نگهبانی 24 ساعته پارکینگ. آن است که واقع در ساحل شمالی بندر ایبیزا و آن را به یک پیاده روی 20 دقیقه ای تا مرکز شهر. استعداد بسیار منحصر به فرد است و در مجاورت شما در پیدا کردن بسیاری از باشگاه های لوکس و رستوران ها به عنوان مثال معروف “Cipriani”.

مرسوم و محبوب مارینا Botafoch نهفته است فقط مجاور به مارینا ایبیزا و 428 اسکله برای قایق تا 30 متر طول. وجود دارد انواع خدمات و مغازه ها و همچنین بسیاری از رستوران ها و کافه ها. بسیار مفید است این سرویس کشتی می رود که به طور مستقیم از مارینا Botafoch به بندر تفرجگاه در شهر قدیمی. در اینجا و همچنین در سایر اسکله در ایبیزا ضروری است به کتاب پیش رو که وجود دارد این است که چنین تقاضای بالا برای moorings در تابستان.

مارینا سانتا اوللیا در سواحل شرق, 15 کیلومتر از شهر ایبیزا است 755 moorings برای قایق 6 -22 متر طول. وجود دارد بسیاری از خدمات در دسترس مانند سفر بالابر جرثقیل ایستگاه گاز و امنیت 24 ساعته. ویژگی های دیگر عبارتند از یک مرکز خرید, رستوران ها, کافه ها و مغازه های دریایی. باشگاه Nautico سن آنتونیو در سواحل غرب, 19 کیلومتر از ایبیزا شهر ارائه می دهد یکی دیگر از 578 اسکله برای کشتی های تا 50 متر. آن است که به تازگی بازسازی شده است و بسیاری از خدمات نوآورانه. و پورتو ده سن آنتونیو 245 برای قایق های بیش از 30 متر. این محبوب ماهیگیری دریایی و بندر تجاری شامل یک ایستگاه گاز و همچنین بسیاری از خدمات در تعمیر.

آنچه وجود دارد در ایبیزا شهر جدا از قایقرانی?

کاملا وجود دارد هیچ کمبود از چیزهای سرگرم کننده برای انجام در اینجا. چه بسیاری از مردم نمی دانند این است که حتی در زمستان فراوانی وجود دارد جشنواره و یا تعطیلات به عنوان آنها نامیده می شوند در اسپانیا. در ژانویه 6th, سه روز پادشاهان وجود دارد بزرگ کروبی در همه جا. پس از آن وجود دارد, سن آنتونیو, یک, گل, قدرت, حزب, که به طور معمول طول می کشد محل در اولین شنبه پس از سه روز پادشاهان. وجود دارد بسیاری از فیستا روز در ماه ژانویه و آن این است که یک مقدار آرام تر زمان برای بازدید از این جزیره است. روز درجه حرارت حدود 17 درجه در دمای اما به ندرت به زیر صفر سقوط. شما می توانید این فرصت را به بازدید از سواحل و یا مناظر را با سختی هر گردشگران در اطراف.

اگر شما به اینجا می آیند در تابستان به صورت یک منشور bareboat در ایبیزا شما به راحتی می توانید ترکیب قایقرانی با گشت و گذار. شهر قدیمی و یا `Dalt ویلا` است مسحور دخمه پرپیچ و خم از سنگ فرش خطوط عجیب و جالب و همچنین خانه های با شکوه و بی شمار از جذاب رستوران ها و کافه ها. برخی وجود دارد بسیار منحصر به فرد از eateries. در اینجا شما می توانید نشستن و انجام برخی از مردم به تماشای وجود دارد هیچ جایی بهتر برای آن است. و یا شما می توانید خیره کننده از قلعه ایبیزا و همچنین Catedral د سانتا ماریا و وجود دارد بسیاری از گالری ها و موزه ها را انتخاب کنید. علاوه بر این شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از دمدمی بوتیک که خرید در اینجا بسیار رنگارنگ و جالب است.

زندگی شبانه در ایبیزا شهر پر جنب و جوش تر از هر جای دیگر در جهان است. بسیاری از دی جی معروف باید رزیدنتی اینجا و باشگاه مانند Pacha, فضا, فراموشی یا یوشوایا میزبانی و جهان مشهورترین دی جی. و در طول روز وجود دارد که برخی بسیار شیک و باشگاه های ساحل مانند ناسائو باشگاه ساحل و یا نیکی ساحل که در آن شما می توانید حمام افتاب گرفتن و شنا کردن و شراب و ناهار خوردن. شیر, ساحل, باشگاه ویژگی های شگفت انگیز کاباره نشان می دهد و شما می توانید سر به معروف Café del Mar, که در آن سرما از موسیقی گرفته شده بود را به سطح دیگری.

ورزش های آبی و امکانات بی پایان هستند: رفتن به غواصی, غواصی, طناب چتربازی یک جت اسکی و یا قایقرانی. این Aguamar آب پارک نزدیک ایبیزا یک جاذبه برای خانواده ها و Parque Nacional de Ses Salines ارائه می دهد قابل توجه و چشم انداز آن فوق العاده است برای کودکان را حمام آفتاب وجود دارد به عنوان یک بسیار امن استخر شنا.

چه ممکن است بعد چارتر سفرهای وجود دارد از Eivissa?

ایبیزا مناسب برای ساحل رقص – بر روی یک قایق و یا یک نرمال قایق بادبانی.

ساحل غربی – به بادپناه ساحل – بسیاری از جزایر کوچکتر و coves زیبا با میله ساحل و امکانات به لنگر. جزیره Es Vedra با مشخصه آن شکل هرم است که بسیار محبوب است. پس از آن وجود دارد دوست داشتنی است کلا Jondal با Blue Marlin و بسیار آباد باشگاه ساحل.

کلا Compte یک ساحل زیبا در ساحل غربی است که گفته می شود بهترین به تماشای غروب آفتاب. همچنین توصیه می شود در حال کلا Bassa و دق کلا سالادا در نزدیکی سن آنتونیو. Sa کلتا کهن فنیقی حل و فصل همراه با پارک طبیعی Ses Salines اعلام شد, میراث جهانی یونسکو در سال 1999.

Ses Salines طولانی شنی و ساحل منحصر به فرد با رنگ شناورها به لنگر نیز در جنوبی ترین نقطه از ایبیزا و نزدیک به Formentera. از اینجا شما می توانید سر به Espalmador یک خصوصي جزیره در شمال Formentera. آن می بالد به طور طبیعی درمانی گل چشمه و سفید و دست نخورده ساحل شنی با لبه با توجه به مجاور صخره های مرجانی. آن است که کامل بهشت و حفاظت شده میراث جهانی یونسکو. لذت بردن از مشاهده مناظر خیره کننده و تعداد زیادی از لنگر superyachts در تابستان.

و در Illetas ساحل در Formentera, شما می توانید پیدا کردن برخی از خوب ماهی رستوران در سفید خیره کننده شن و ماسه رفتن پوسته و یا به دنبال بازی ورزش های آبی در آبی دریا. این چیزهای رویاهای ساخته شده!

[ad_2]

Leave a Comment