من باید بیشتر کسر!

[ad_1]

ما می توانید شروع به پر کردن مالیات شخصی در چند روز آینده این دوشنبه. (لطفا توجه داشته باشید – IRS را هنوز اشکال مختلف برای استفاده آماده تا اواخر هفته آینده. با تشکر از عطف به ماسبق تغییرات در قانون کنگره تصویب شده در اواخر ماه گذشته.)

بنابراین اجازه دهید به بررسی آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد.

اوه شما نمی توانید!!!!!

بیایید شروع با آنچه شما استفاده می شود به انجام و دیگر نمی تواند.

زحمت جمع آوری تمام کارکنان خود هزینه های که برای رئیس خود هرگز زحمت به شما بازپرداخت. آنها دیگر معاف هستند – اینکه آیا یا نه آنها بیش از 2 درصد از درآمد ناخالص تنظیم خود را. (که نوع خوب از آنجا که بسیاری از شما نمی قادر خواهد بود به itemize به هر حال.)

به جز… (این کد مالیاتی – همیشه استثناهایی وجود دارد)

اگر شما در ذخایر (که نیروهای مسلح مردمی) هستند که معلول برخی از مرتب کردن و اختلال در کار مبتنی بر هزینه هزینه مبتنی بر دولت و یا دولت های محلی رسمی و یا واجد شرایط انجام, هنرمند, و سپس شما می توانید کسر هزینه های آن مربوط به این عمل می کند. شما نیاز به استفاده از هر دو فرم 2106 یا 2016-EZ و اضافه کردن محاسبه کسر به خط 11 از برنامه 1 (فرم 1040).

در حال حاضر برای کسانی که هرگز evers.

رفت و آمد است معاف نیست (مگر اینکه در یک معنا بسیار محدود ما در حال صحبت کردن در مورد مردمی بالا)

لابی نیست معافیت (این بدان معناست که حتی اگر شما در سفر به واشنگتن برای متقاعد کردن کسی که به تصویب برخی از قوانین)

مبارزات انتخاباتی سهم (بدون آنها هرگز خیریه! و تبلیغات در کنوانسیون بولتن, یک شام یا برنامه در چنین رویدادی نیز هزینه های شخصی خود.)

جریمه و مجازات (کسانی که بلیط ترافیک و پارکینگ و جریمه و غیره. همه هزینه های شخصی خود برای اینکه یک scofflaw)

باشگاه غرامت (آن را می سازد تفاوت اگر شما انجام کسب و کار جلسه وجود دارد – فقط هزینه غذا مجاز است اگر واقعی کسب و کار مورد بحث قرار گرفته است. این شامل شرکت هواپیمایی باشگاه, مگر اینکه شما واقعا اثر و سند مسائل کسب و کار درگیر – و کسر هزینه روزانه مراجعه کنید.)

حرکت هزینه. من در حال حاضر در مورد این نوشته از دست کسر. (مگر اینکه شما در ارتش و سفارشات به حرکت, هیچ راهی وجود دارد شما می توانید کسر حرکت خود را هزینه. بدتر هنوز, کارفرمای شما ممکن است مجبور به گزارش به حرکت هزینه آنها پرداخت شده از طرف شما به عنوان درآمد مشمول مالیات به شما! و در این میان از دست کسر و از دست رفته توانایی هزینه کردن هزینه ها به دنبال یک کار جدید – تاریخی مهاجرت از آمریکایی ها شده است تا حد زیادی ضعیف شده. عنوان شده است که توانایی پیدا کردن شغل پرداخت بالاتر – از آنجایی که آنها اغلب نیاز به یک تغییر در مناظر’.

وو هو. آنها!

کنگره (و TheDonald) عطف به ماسبق اصلاح قانون مالیات در ماه دسامبر با بودجه آشتی لایحه. در خصوص این تغییر می تواند کمک به بسیاری از مردمی تجدید نظر کند اگر آنها می تواند جزء به جزء نوشتن این سال است.

هزینه های درمانی است. به عنوان طولانی به عنوان آنها بیش از 7.5 درصد از درآمد ناخالص تنظیم خود را. پول صرف شده در زیر آستانه است که همه شما را به صرف; بالاتر از سطح آستانه معافیت است. این شامل باروری درمان اعتیاد به الکل درمان (بستری از جمله غذا و مسکن) ضد برنامه های سیگار (اما تنها داروهای تجویزی نیست تکه های نیکوتین) و خدمات حیوانات (خرید, آموزش, حفظ [including food!] تمام دفعات مشاهده شده است. ببخشید ناظران وزن Nutrisystem و کسانی که ilk واجد شرایط نیست – مگر اینکه پزشک شما پس از تجویز یک برنامه (چاقی و یا قلبی علل). نه کسانی که داروهای سرماخوردگی (و دیگر غیر-داروهای تجویزی – به جز انسولین) و قطعا عمل جراحی زیبایی.

برای کسانی که در موارد خاص…

قمار ضرر و زیان معاف هستند. نوع. به عنوان طولانی به عنوان برنده خود را ملاقات و یا بیش از هزینه های آن. (به عبارت دیگر شما در حال کاهش قمار برنده شده شما باید گزارش.)

تلفات و سرقت ضرر و زیان است. تنها برای تولید درآمد املاک. مانند اجاره ملک و تعداد زیادی خالی. و یا اگر شما (خدای ناکرده) بودند نهفته در میان دیگران در فدرال منطقه فاجعه. همچنین, اگر شما در تجارت طلا و نقره – آره که می تواند تحت فشار قرار دادند از طریق بیش از حد. (شما در حال حاضر کسر ضرر و زیان در سهام و اوراق قرضه در برنامه D و فرم 4797 – به حد سود خود را به علاوه $3000. طرح Ponzi در افراد مبتلا نیز می تواند کسر ضرر و زیان برابر سود. به طوری که $300,000 دست دادن ممکن است شما را 100 سال به کسر. ممکن است شما زندگی می کنند که طولانی است.)

صفحه اصلی دفاتر. شما نیاز به یک کسب و کار – که به معنی برنامه C (مالکیت و فرفره کارگران) برنامه E (اجاره ملک, K-1 گیرندگان که در کار است که کسب و کار) و/یا برنامه F (کشاورزان) filers.

ویژه حق. نه باشگاه – اما اتاق بازرگانی, تابلو, تجارت, کسب و کار لیگ های خدمات عمومی و یا سازمان های مدنی, تجارت, انجمن جوامع حرفه ای املاک و مستغلات و تخته به طور خاص تایید شده است. نه اتحادیه حق عضویت (از آنجایی که آنها کارمند هزینه های مردمی است.)

من در حال حاضر چه نوع از اسناد و مدارک شما نیاز به در دست به ما فایل مالیات خود را.

ما در حال انتظار برای شما!

[ad_2]

Leave a Comment