نامرئی حوادث به دنبال افزایش حداقل دستمزد

[ad_1]

نامرئی عواقب مضر از بالا حداقل دستمزد

این کیوسک ساخته شده اولین آن در مک دونالد در این هفته یا حداقل من دیدم و استفاده از آن برای اولین بار. آن است که تقریبا اما نه کاملا ادم سفیه و احمق-اثبات است. وجود دارد هیچ تحویلدار اما یک نوع دستیار مدیر آمد از پشت پیشخوان و صحبت من از طریق ناوبری.

بزرگ غذای آماده است که مک دونالد و دیگر فست فود زنجیره ای هستند تقریبا اما نه کاملا در رحمت pandering ترقی خواهان که اعمال خود را به تصویب افزایش حداقل دستمزد. آن را به نظر می رسد که بیش از چهار یا پنج کارمند شد در حال اجرا تمام عملیات هنگامی که ما بازدید در طول ناهار عجله.

خدا رو شکر کارگران شجاع دموکرات حمایت از ما از کارفرمایان حریص. متاسفانه که نیاز به حفاظت از برخی از ما از اشتغال خود را.

این یک داستان غم انگیز هنگامی که یک فرد جوان می شود هرگز که اولین کار هرگز فرصتی برای نشان دادن اخلاق کاری قوی و دقت. آن را خورده خود به خود تصویر و اغلب منجر به سوء مصرف مواد و جنایی شیوه زندگی. آن را سخت در خانواده ها و روابط است.

به عنوان Allie بث Stuckey گفته است, کار است و نه یک شر لازم است. آن لازم است خوب است. فقدان محترم کار باعث ایجاد یک خلاء و خلاء پر خواهد شد چیزی. اگر نه جرم و شاید سیاسی افراط گرایی است. و یا شاید هر دو.

کسی پرداخت خواهد شد برای ایجاد یک کلاس بیکار و بیکار اما آن را نمی خواهد بدبینانه مترقی سیاستمداران است. بیکار ماهر جوان مردم بعید است که برای تشخیص علت بیکاری خود را مگر اینکه آنها گرفته ام برخی از سطح بالای اقتصاد در کالج و این نبوغ دموکراتها موقعیت.

آنها را تقاضا و دریافت اسراف ستایش از سود بالاتر, حداقل دستمزد, اما آنها هرگز پاسخگو برای تاثیر مخرب خود را به قانون جديد و کارگران غیر ماهر و خانواده ها و جوامع. خواهد شد که نسبت به نژادپرستی با کمبود بودجه روبرو عمومی آموزش و پرورش یا همیشه محبوب “حریص شرکت های بزرگ.”

وجود 2012 فست فود اعتصاب در شهر نیویورک, اما آن را محدود کشش در آن زمان است. من می گویند که حداقل دستمزد ناگهانی راه اندازی از مترقی حوزه از شمال غربی اقیانوس آرام چند سال بعد. رای گیری طرح های تحمیل برخی از حداقل دستمزد را افزایش می دهد و برخی از آنها اعمال شده توسط شوراهای شهر.

کار من در زمان من از طریق سیاتل اغلب در طول این دوره است. در ماه های پس از سیاتل تصویب تنومند افزایش حداقل دستمزد متوجه شدم که چند کوچک متعلق به خانواده رستوران ها بسته شده بود. کیوسک نمی تواند شستن ظروف و اتوبوس جداول نشده است.

اما پایین ساحل در دره سیلیکون و در جای دیگر باهوش مهندسین و کدگذار شد, ابداع فناوری که صرفه جویی در صنعت رستوران از ناپایدار دستمزد بالا. خوب برای آنها خوب برای صاحبان رستوران فاجعه برای جوان بی تجربه کارگران است.

حرکت به اتوماسیون یک بار ساخته شده است که غیر قابل برگشت است. در نظر گرفتن مزایای مالک: هیچ حقوق و دستمزد هیچ امنیت اجتماعی سهم هیچ برنامه ریزی, درام, هیچ آموزشی بدون لغزش و سقوط یا آسیب کمر هیچ شرم آور نژادی اتهامات و هیچ #MeToo ادعای آزار و اذیت جنسی. کیوسک ارائه می دهد کارفرما صلح از ذهن نیست فقط مزایای مالی.

البته عقب مانده-از-این-خانه کارگر نمی تواند جایگزین یک ماشین. در عین حال.

دموکراتیک پلت فرم طرفداران افزایش زمان $7.25 فدرال حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت است. اکثریت دموکرات کنگره باید متعهد به $15 رقم اما بعضی از آنها حمایت متوسط 12 دلار دستمزد قبل از انتقال به دستمزد بالاتر.

تشکر. کیت الیسون و بهداشت ، برنی ساندرز باید قانون را به طور خودکار افزایش حداقل دستمزد فدرال از آن 15 دلار بر اساس ميانه ملی رشد دستمزد. الیسون اندازه گیری نیز یاغی تمرین پرداخت نکته کارکنان کمتر از حداقل دستمزد. وجود دارد, lamentably, در حال حاضر کیوسک در رستوران, جداول, از بین بردن فرصت ها برای مادران مجرد و بچه های کالج.

حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او به نفع افزایش به 10 دلار در هر ساعت. بنابراین دست خط بر روی دیوار. فست فود های زنجیره ای و مدیران نیست پارانوئید فقط منطقی. آنها نمی خواهید برای رفتن را شکست. آنها نمی خواهند به اخراج توسط سهامداران. وجود خواهد داشت بسیاری از کیوسک و بسیاری کارکنان کمتر.

توسط بارت استینسون

[ad_2]

Leave a Comment