نایب رییس فدراسیون: طرح زکات ورزشی در تکواندو اجرا می‌شود

[ad_1]

«زهرا سروی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا درباره فعالیت‌های فدراسیون تکواندو در بخش زنان، اظهار داشت: در ۶ ماه نخست سال به دلیل گسترش ویروس کرونا برنامه‌ها را به صورت مجازی برگزار کردیم که یکی از آنها آموزش ۲ هزار ۱۸۴مربی زن در کل استان‌های کشور بود.

وی افزود: در بخش داوران، یک‌هزار و ۸۰۰ داور دانش خود را بروز کردند. برگزاری آزمون غیر حضوری قرمز دان ۲ در استان‌های متقاصی ۱۶۹۷ شرکت کننده داشت. برگزاری آزمون غیر حضوری پوم و دان سه و چهار که در ۲ استان ایلام و مازندران با ۶۸۵ شرکت کننده از دیگر برنامه‌های بخش زنان در فدراسیون بود.

نایب رییس فدراسیون تکواندو، اظهار داشت: چالش بزرگ غدیر به صورت سراسری و با حضور یک‌هزار و ۸۰۰ نفر برگزار شد. همچنین در چهارمین همایش ملی و نخستین همایش علمی تخصصی تکواندو که غیر حضوری برگزار شد، ۲۷ مقاله زنان پذیرفته و در برنامه آپارات هم به طور زنده پخش شد.

وی افزود: همچنین آزمون دان پنج زنان با شرکت ۱۱۲ نفر از سراسر کشور طی ۲ روز به صورت حضوری برگزار شد.

سروی با اشاره به برگزاری دوره تربیت مدرس گفت:‌ از دیگر فعالیت‌ها پویش تمرین در خانه بود که پنج هرار ۷۸۲ کلیپ و عکس دریافت شد.  در اجرای برنامه طرح تمرینات پارکی پنج هزار نفر شرکت کردند و مجوز لازم برای شروع تمرینات تیم‌های از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش به فدراسیون داده شد که از اردوها مهرماه آغاز می‌شود.

سروی درباره طرح زکات ورزشی تکواندو که توسط فدراسیون اجرا شد، گفت: در این طرح مربیان بدون دریافت حق‌الزحمه به ورزشکارانی که توان مالی ندارند، آموزش می‌دهند.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment