نقد و بررسی از رستوران مزه در دربی

[ad_1]

ثروت خیره کننده از جاذبه های بزرگ و تئاتر افسانه مغازه ها را دربی محبوب با ساکنان و sightseers به طور یکسان. چه راهی بهتر برای برنامه ریزی یک روز و یا بحث در مورد فعالیت های روز با بهره گیری از زیبایی پخته شده و آماده مواد غذایی در مزه رستوران در دربی. این مرکز واقع در رستوران نزدیک است بسیاری از ویژگی های اصلی این شهر مانند مغازه ها عجیب و جالب, کلیسای جامع و تئاتر. به طور رسمی یک اصطبل قدیمی ساختمان محل شده است به زیبایی بازسازی شده برای ایجاد, براق, مدرن داخلی با لمس از جذابیت قدیمی جهان مانند در معرض پرتوهای. در سراسر دو طبقه رستوران بزرگ است و در عین حال دنج و ارائه می دهد صمیمی ناهار خوری به عنوان به خوبی به عنوان غذا برای گروه های بزرگتر. انتخاب منوها از جمله قبل از, تئاتر, جشن, ناهار, جشن, حزب, 2-دوره و همچنین به عنوان یک زیاده 3-دوره صبحانه معنی چیزی است که وجود دارد برای همه برای لذت بردن از در مزه است.

این یک جداجدا سفارش داده شده منو دارای یک طیف گسترده ای از خوراک و به عنوان آشپزخانه غرور تیم خود را با استفاده از تنها, تازه, منابع محلی, مواد تشکیل دهنده هر لقمه بسته بندی شده است با عطر و طعم. همانطور که با بسیاری از رستوران های اروپا در دربی وجود دارد مقدار زیادی از خوشمزه باش که لذت می برد می تواند در مزه قبل از شام پهلو به خود استارت و یا رویداد اصلی. چرا سعی نمی پخته پنیر کاممبر با نان خانگی, زیتون, سیر, بروسکتا یا به اشتراک گذاری صفحه گرامافون با نان نرخهای بو سیر و روغن) که به زیبایی با یک لیوان شراب یا سرد ابجو.

استارت شامل چند سالاد خوشمزه مانند پنیر موزارلا و گوجه فرنگی و سالاد گردو با عسل و سس بالزامیک یا خاکی و moreish گرم قارچ پارمسان و کاج مهره سالاد با سیر و گیاه پانسمان. نیز وجود دارد مقدار زیادی از مورد علاقه های سنتی مانند جگر مرغ کامل با نان ترد و سرکه پیاز جم یا پان سرخ شده در روغن کبوتر سینه با گوجه فرنگی, گشنیز و فلفل سالسا. غذاهای دریایی علاقه مندان می توانید لذت بردن از شاه میگو خوابانده در سیر و فلفل را با نان خانگی یا تند ماهی قزل آلا fishcake با ترخون و لیمو شیب خدمت در کنار موشک.

غذاهای اصلی تضمین شده به جوانه های چشایی احساس سوزن سوزن شدن. زمانی که فصلی در دسترس مهمانان می توانید انتظار چنین به وجد به عنوان ترشی بره کفل زمستان سبزیجات و عدس قرمز با سس عسل و لعاب سینه اردک با سس آلبالو و سرکه شربت یا پان سرخ شده در روغن مازو گوشت خوک با جعفری خرد شده سیب زمینی. مزه مانند بسیاری از رستوران ها در دربی تهیه کردن برای گیاه خواران. اما این استقرار ناهار خوری واقعا باعث می شود تلاش خود را با گزینه های گیاهی ایجاد هیجان انگیز و نوآورانه ظروف مانند سبزیجات زمستانی, Wellington با بز پنیر و گوجه فرنگی.

غذاهای دیگر که واقعا مزه مجموعه جدا از سایر رستوران ها عبارتند از: مخمر کتک ماهی با خانه سه گانه پخته شده چیپس لیمو و جست و خیز سس مایونز خدمت در کنار ضرب نخود و موشک و یا آبدار و شاداب پان سرخ شده در روغن کفل قلب استیک با رزماری و آویشن سیب زمینی Dovedale آبی سس پنیر و ترد pancetta. مانند دسر شکلات سفید و لانه زنبوری کیک پنیر شکلات براونی با سس شکلات و تافی بستنی و یا در خانه Baileys profiteroles و سس شکلات هستند wickedly زیاده راه برای پایان دادن به تجربه های آشپزی خود را در مزه است.

[ad_2]

Leave a Comment