نقد و بررسی رستوران Izombie حلال نانوایی و دلی

[ad_1]

نام سازمان رفتم و استفاده می شود به کار در این است که به نام گلدبرگ حلال نانوایی و دلی. شخص من مصاحبه است به نام دن نادسن و همسرش. دن عمدتا آیا تمام صحبت. من احساس خوش شانس در واقع به دریافت نگه دارید از آنها به خاطر من باید دیده نمی شود آنها را در حدود دو سال است.

جدید خود را به نانوایی هنوز هم به همین نام اما آن واقع شده است در ژنراتور در یک کسب و کار پیچیده است. اصلی گلدبرگ بود در یک رستوران ناهار خوری خوب در واقع او لوید مرکز مرکز خرید در شمال پورتلند. مالک درگذشت پدر و تصویب کسب و کار را به او و پدر و شوهر جدید کار می کرد که پدرش در دهه 60. صاحبان جدید باز کردن در هیلزدیل و تنها پخته و فرار یک دلی. آنها دیگر یک رستوران ناهار خوری خوب. مردم همیشه می پرسند “آیا این همان گلدبرگ از لوید مرکز؟” پاسخ خواهد بود “همان خانواده فقط متفاوت عمل است.”

پس از یک نانوایی از هیلزدیل در اواخر دهه 70 آنها نقل مکان کرد و در حدود یک مایل دور به یک محل در جنوب غربی پورتلند. خود مفهوم بازاریابی ساده بود; آنها می خواستند به یک قدیمی از مد افتاده یهودی نانوایی چون خانواده یهودی بود. دکور بود عکس اصلی خانواده از جمله پدر (صاحب) حلق آویز در نانوایی. شیرینی خدمت همه دست نورد و در واقع آب پز قبل از اینکه پخته. است که به وضوح راه قدیمی از مد افتاده. ساندویچ ساخته شده از نان پخته شده در نانوایی سمت استقرار است.

در روزهای جمعه خاصی بافته نان به نام “چللا” پخته شد. من حدس می زنم آن است که سنت یهودی به خوردن این هر جمعه. خواهد بود که شلوغ ترین روز. آن را روشن کنید که مشتریان بود که بعد از هفته است. وجود دارد خواهد بود تازه ترکیه بوداده قرار داده و در ساندویچ که بسیار محبوب بودند. آن را فقط مانند پخت یک بوقلمون شکرگزاری و قرار دادن گوشت به طور مستقیم بر روی یک ساندویچ است. مردم می آیند و از فاصله دور. آنها مشتریان به طور منظم و یک بار دیگر روشن شد که مشتریان بود. مواد غذایی حلال و یهودی مشتریان نمی توانید خوردن هر نوع دیگر از نان و شیرینی مگر آن تایید شد.

وجود دارد مقدار زیادی از رقابت به خصوص در اطراف تعطیلات. مشتریان را شکار همه در اطراف شهر به صورت کامل شام رول. وجود دارد بسیاری از دیگر نانوایی در اطراف شهر. این شامل فیل Grand Central نوح و Albertson نانوایی بخش. من فکر می کنم مشتریان انتخاب گلدبرگ است زیرا آنها در حال حاضر شده است برای رفتن وجود دارد برای سال های بسیاری است.

این محصولات عمدتا loafs از نان و شیرینی و ساندویچ و موارد مانند ficcocia نان. وجود دارد خواهد بود یک گزینه از داشتن نان قطعه قطعه و یا unsliced. قیمت معقول و منطقی بود. آن $2.50 برای یک قرص سنگین نان. وجود دارد همیشه چهار نوع به انتخاب از گندم سفید, نور گندم و چاودار است. من هرگز پیدا کردن چقدر دیگر نان محلی شارژ خود را برای قرص.

محل بهترین نیست اما آن را بدتر. آن واقع در مرکز نوار در یک محله. وجود یک مرکز جامعه یهودیان کمتر از نیمی از یک مایل پایین خیابان. من می دانستم و او با صاحبان که تا به حال برای آوردن درآمد اضافی. اصلی ارتقاء خواهد بود یک نان شیرینی حلقوی, کرم پنیر و یک فنجان قهوه برای یک دلار. که ممکن است از دست دادن آیتم برای ایجاد, اما من هرگز بپرسید. من مطمئن هستم که اگر شد سود درگیر آن بسیار بود.

یکی دیگر از استراتژی بازاریابی آنها تا به حال نشانه ای گفت: نان و پنیر اگر آن را روز تولد خود را. اما این جزئی نسبت به آنها داشتن یک بیلبورد در مقابل ساختمان خود را. من فکر می کنم آنها فقط نمی پول برای آن.

نتیجه گیری:

مرد صاحب که بسیاری از پخت دچار مغز aneurism. او قادر به کار و محل مجبور به تعطیل حدود یک سال و نیم. آنها هرگز دوباره باز در آن محل. به جای آنها دوباره باز کردن در هیلسبرو و آنها در حال حاضر در یک کسب و کار پیچیده است. منبع اصلی درآمد است که با داشتن غرفه در پورتلند فروش محصولات خود را. آنها فقط با استفاده از کسب و کار پیچیده برای پخت کالا و حمل و نقل آنها را به ایستد.

زمانی که من به تازگی بازدید صاحبان در او محل جدید من متوجه یک دست نوشته شده توجه داشته باشید در این درب گفت: “ما باز دوباره و این سنت ادامه می دهد:” من فکر کردم که عالی بود. راستش من آنها را نمی بینید, گسترش بسیار بیشتر از آن است. آنها در حال گرفتن است.

[ad_2]

Leave a Comment