نماینده اندیمشک خواستار برخورد قاطع با زمین خواری شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا فریدون حسنوند شنبه شب در نشست جلوگیری از تصرف اراضی کشاورزی و ساخت و سازهای غیرمجاز در سالن جلسات فرمانداری افزود:قانون در این زمینه کامل و جامع است و باید با قاطعیت با قانون گریزان برخورد کرد.
وی اظهار داشت:باید از ظرفیت های قانونی به بهترین نحو ممکن برای متخلفان استفاده کرد و مانع خسارت به بیت المال و منافع عمومی شد.
وی تفکیک غیر قانونی اراضی کشاورزی را یک تهدید جدی برای منطقه دانست و گفت:تخریب اراضی کشاورزی و سواستفاده از آنها خسارت جدی به حقوق ملی و منافع ملی وارد می سازد.
به گفته وی هرجایی که تخلفی از سودجویان صورت گیرد باید دستگاههای مربوطه برای دفاع از منافع ملی و عمومی به دستگاه قضایی شکایت کنند.
وی گفت:فروش غیرقانونی اراضی کشاورزی و ساخت و ساز غیرمجاز در آنها ضمن افزایش حاشیه نشینی،در بروز چالش ها و ناهنجاری های اجتماعی و ناامنی بسیار تاثیرگذار است‌.
حسنوند افزود: برای جلوگیری از تبعات اجتماعی باید با برنامه ریزی جدی و قانونی با سودجویان برخورد کرد .
وی تصریح کرد: اگر در سیستم های اداری ، برخی کارکنان متخلف و ذینفع به این‌ سودجویان یرای رسیدن به اهدافشان کمک کنند باید با اهرم قانونی با آنها برخورد شود.
وی بیان کرد: هدف ما پاسداری از منافع ملی است و مردم از این برخوردهای قانونی با سودجویان و متعرضین خوشحال و امیدوار خواهند شد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment