هتل ارزان در بانکوک تایلند

[ad_1]

غربی توریستی می آیند سادهای نیست که به دنبال هتل ارزان در بانکوک. ایده ها از استانداردهای اولیه از محل اقامت متفاوت است با توجه به که در آن شما می آیند از. مشعر و Hettie از هوستون ممکن است انتظار امکانات بهتر از هان از هانوی – و یا حتی هنری و هانا از هروگیت (انگلستان). اجازه بدهید شما را راهنمایی. تا مطمئن شوید که از سبک غربی اقامت لوکس در یکی از بسیاری از آشنا غربی زنجیر. تنها مشکل این است که آنها می تواند بسیار گران قیمت. و اجازه دهید آن صورت ماندن در یک هیلتون یا ماریوت در بانکوک و شما نیز ممکن است در نیویورک و لندن و یا قاهره.

شما می خواهید به ماندن در بانکوک, راست? خبر خوب این است که وجود دارد مقدار زیادی مستقل از هتل های بانکوک است که ارائه استانداردهای مناسب از اقامت در نرخ مقرون به صرفه است که نیاز به یک کمد لباس, بعد از همه ؟ چوب لباسی های مهم بخش – راست?

شما احتمالا می دانید که در بانکوک پایتخت و شهر اصلی تایلند است. در تای آن را به نام Krung Thep ماها نخون (یا Krung Thep برای کوتاه که به معنی “شهر فرشتگان”). بانکوک دارای جمعیت بیش از شش میلیون نفر است. غالب دین بودیسم تمرین توسط همه اما 5 درصد از جمعیت شهر است. بیشتر از آنچه که باقی مانده است مسلمان هستند با پراکندگی مسیحیان است. بانکوک شکر-یک-بلوک با معابد و باغ plus (مبادا ما را فراموش کرده ام) پر رونق sex صنعت. یکی از بانکوک نقاط قوت آن است ترکیب شگفت انگیز از فرهنگ تایلندی با سبک غربی سرمایه داری.

این انتخاب شخصی من از بهترین هتل ارزان (بانکوک):

جدید سیام کنار رودخانه

21 Soi Chanasongkram فرا-A-Thit جاده Chanasongkram, Phranakorn بانکوک 10200.

در اینجا یک مجلل مهمان خانه با منظره عالی واقع در کنار Chaophaya رودخانه بسیار نزدیک به کاخ بزرگ. به طور کامل تهویه مطبوع آن دارای یک نوار قهوه, مناسب, رستوران و استخر بزرگ. در خوب ترین, تایلندی, هتل, تخت فوم. هر اتاق مجهز به بالین کنترل کابل تلویزیون و یخچال و فریزر. سرعت بالای Wi-Fi در دسترس است در تمام اتاق ها. تمام اتاق سیگار کشیدن..

مراقبت در هنگام رزرو به دلیل جدید سیام کنار رودخانه دارای دو دیگر “شاخه. قیمت اتاق در شروع سال 1390 bahts (تک). غیر-تهویه مطبوع اتاق با یک فن در یکی دیگر از مهمان خانه ها شروع می شود در تنها 590 bahts (20 دلار).

Silom هتل شهر

2 Soi Prachum (Silom 22), جاده Silom Bangkok 10500

که قبلا به نام Silom شهرستان مسافرخانه, این هتل می توان در وسط بانکوک مرکز کسب و کار نزدیک به هر کلید مرکز خرید. این Silom شهرستان در یک پیاده روی کوتاه از عمده شبانه و مراکز خرید و همچنین سوان Lumpini, پارک بانکوک راه آهن ترمینال و رودخانه است. آن را دارای 70 اتاق مهمان که همه با تهویه مطبوع شخصی امن اتصال به کامپیوتر و فکس در خانه موسیقی سیستم رنگ تلویزیون با ماهواره, en مجموعه حمام. آگهی هفتگی رای شروع می شود در 1,150 بات یک شب (حدود 40 دلار) برای یک اتاق اما به ما گفته شده این است که ممکن است برای داد و ستد کالا.

TakeANap

920-926 Rama4 Rd. (در Surawongse تقاطع مخالف Red Cross Society) Silom منطقه Investissement 10500,

این cutely نام TakeANap is a family-run hotel آن دارد که هواداران متعصب. وجود دارد که ترکیبی از واحد های دونفره و خوابگاه-bedded اتاق شروع 350 بات یک شب (12 دلار). مجرد در آمده در حدود 1000 بات ($34). بزرگ برای برگشت نه چندان خوب برای مسافران کسب و کار و یا توریستی خانواده ها است. 30 تک و دو اتاق در حال تمام decked در تم های مختلف و بسیاری از آنها طراحی شده است به شما یک سردرد پس از بیش از حد آبجو! TakeANap بسیار مرکزی فقط چند متر از آسمان قطار (BTS) و مترو (MRT). TakeaNap است همچنین نزدیکی به بازارهای مرکز شهر و بازار منطقه است. کمد لباس متخصصین باید توجه داشته باشید که اتاق sans مورد علاقه خود را مورد مبلمان, اما با چوب لباسی و راه آهن. شما همچنین باید بسیار خوش شانس برای دریافت یک یخچال

Sivalai محل

168 Isaraphab Soi 33 Isaraphab rd Thra Pra بانکوک-یای بانکوک 10600 تایلند

این آپارتمان خانه ارائه می دهد ارزش فوق العاده ای برای هر کسی که در بودجه است. هوشمند خود استودیو آپارتمان در محدوده قیمت از 1,450 بات یک شب (زیر 50 دلار) و دو آپارتمان در آمده و صرف 100 بات بیشتر. انتظار ملکه-اندازه تخت و en حمام مجموعه با دوش و پانل های مجهز به شش (حساب آنها) جت های ماساژ. امکانات بهتر از بانکوک متوسط اعم از به طور کامل مجهز کارائوکه اتاق به تنیس, رستوران ها, کافه ها و غول پیکر, استخر بدون کلر فیلتر به جای آن توسط یک دوستدار محیط زیست ‘O-zone’ غیر شیمیایی سیستم فیلترینگ. پس از آن وجود دارد سونا “خوب خوب” کتابخانه و مجهز به اتاق بازی. این Sivalai کاخ می آید بسیار توصیه می شود.

کسانی که توصیه می شود, هتل ارزان بانکوک ، باید درخشان زمان و اجازه دهید من می دانم اگر شما هر گونه سنگهای دیگر.

[ad_2]

Leave a Comment