هتل ها در اللپپی – لوکس در افتاده

[ad_1]

اللپپی ترین دلربا شهر واقع در ایالت کرالا کشور خود خدا توریستی است لذت. آن است که در سراسر جهان شناخته شده برای آن افتاده و آرامش و جذب بازدید کننده از بین المللی و همچنین داخلی terrains. بهتر است به عنوان شناخته شده Alappuzha و داشت توسط Raja Kesavdas در سال 1762.

هر کس بازديد اين مقصد مشتاق به بازگشت دوباره و دوباره. به ارائه خوابیدن راحت و شبانه روزی گزینه برای تشخیص مهمانان وجود دارد کمبود هتل در اللپپی. مشخص بکر آن لاگون ردیف طولانی از شاليزار درختان نارگیل و سواحل آب آن کمتر از بهشت بر روی زمین است.

واقع در باریک تقسیم زمین است که در حال حاضر بین دریاچه Vembanad و دریای عرب اللپپی همیشه سبز است. هنگامی که شما در شهر شما باید برخی از صرف زمان در سنتی houseboats است که به شما اجازه رانش همراه لاگون که احاطه شده با فضل طبیعت. Laidback تجربه های روستا همچنین جذب گردشگران به صرف برخی از لحظات آرام با عزیزان خود. اللپپی ساحل نیز یکی از معروف ترین سواحل در کرالا است و به آن مناظر زیبا و بی نظیر از زیبایی های طبیعی. به بخشی از ونیز شرق, شما باید کتاب یک اقامت راحت. اللپپی هتل ها در دسترس هستند در بسیاری و در حال گسترش در هر گوشه و گوشه ای از شهر است. اعم از بودجه 5 ستاره لوکس ترین روستاهای آنها با توجه به نیازهای همه نوع از مسافران است.

هتل ها در اللپپی ارائه تمام امکانات اولیه و استاندارد از مهمان نوازی خود را بالا است که باعث می شود آنها را به یک گزینه عالی برای یک اقامت راحت در شهر تالابهای. برخی از هتل ها نیز ارائه تخفیف بسته و دیگر ارائه می دهد مانند صبحانه افتخاری و رایگان نقل و انتقال به فرودگاه و ایستگاه راه آهن به فریب مسافران است. جادار و tastefully تزئین اتاق با تهویه مطبوع, تلویزیون ماهواره ای, یخچال, مینی بار, الکترونیکی, امن و حمام متصل هستند برخی از امکانات که در دسترس هستند به شما به عنوان به زودی به عنوان شما کتاب یک اتاق در یکی از این هتل ها. اکثر آنها نیز باید چندین و چند آشپزی رستوران ها که ارائه غذاهای لذیذ از تمام گوشه و کنار جهان است. اعم از تند, تایلندی, چینی, قاره آسیا و هند این خوراک آماده شده توسط سرآشپزها استاد از این tarriances با استفاده از معتبر مواد تحت بسیاری از شرایط بهداشتی.

دسترسی به استخر شنا, مجهز, سالن تربیت بدنی, مرکز سلامت و آبگرم و سالن مینی, خرید بازی, کنفرانس و سالن های ضیافت, میله ها و کافه ها ارائه شده است به عنوان به زودی به عنوان شما رزرو اتاق در اللپپی هتل ها. پیشبرد رزرو در حال تسهیل حالت آنلاین و می تواند از راحتی از خانه خود را. اما اگر شما خیلی راحت با همان شما می توانید بر مورد اعتماد خود را عامل سفر برای همان.

[ad_2]

Leave a Comment