هدف قرار دادن لینک در VenturaCountyWest

[ad_1]

را انتخاب کنید از پنج زمین گلف عمومی با دیدنی اقیانوس و کوه ها در شهرستانها از VenturaCountyWest–Camarillo, نورآباد و ونتورا. همه در مورد یک ساعت رانندگی در شمال لس آنجلس اما احساس یک میلیون مایل دور, به ویژه هنگامی که زوج با محلی بارها و رستوران ارائه شده است.

ونتورا

دریافت به شهر اولیه برای یک صبحانه دلچسب در پیت صبحانه خانه رستوران شناخته شده برای آن دوغ ماکارونی و, در خانه, مربا توت فرنگی. در یک صبح دور از گلف در Olivas لینک کلیک کنید, 18 سوراخ گلف قهرمانی تاسیسات طراحی شده توسط Forrest ریچاردسون. رای “بهترین شهرداری گلف در کشور” به سه سال گذشته توسط هفته گلفاین 6,818-حیاط ویژگی های دوره نورد لینک-طرح سبک تعریف شده توسط دریا و علف زیستگاه طبیعی. شما می توانید انتخاب کنید به بازی در مجاور دوره بونونتورا. در بیش از 6000 متری به یک پر از 70 آن بر مدیریت دوره و یک شات ساز لذت. با کلاسیک دهه 1930 دوران اشکال و طرح های این دوره این است که یک گام به عقب در زمان. از آن خواهد شد یک انتخاب سخت را.

برای ناهار استراحت در ورزشهای آبی و ساحلی نوار. واقع در هتل کراون پلازا و به عنوان نام آن پیداست این حق در ساحل. بعد از ظهر شما را به گرفتن برخی از خورشید بر روی شن و ماسه و یا شاید اجاره دوچرخه سواری در امتداد ساحل مسیر دوچرخه سواری. در شب رفتن به یونانی در بندر برای بهترین مواد غذایی مدیترانه ای. سپس گرفتن امینی معمول در ونتورا بندر باشگاه کمدی.

اخنرد

یکی دیگر از اوایل روز آغاز می شود با صبحانه در خانم اولسون قهوه کلبه در مورد یک بلوک از ساحل در اخنرد و سپس به یکی از دو دوره در ریور ریج. تاکستان ارائه می دهد با شکوه اقیانوس دیدگاه های پانوراما در حالی که ویکتوریا دریاچه زیبا دارای ویژگی های آب خم/poa چمن سبز و گرگ نورمن ترکیبی برمودا كم و fairways.

یک طرف کامل سفر پس از گلف است که به Mullin موزه خودرو. این جشن هنر دکو جنبش در کامپیوتر طراحی و باز دو شنبه یک ماه زمانی که شما می توانید برنده جایزه Bugattis, Voisins, Dealges و دیگر خودروهای فرانسوی از 1920s به 40s. در شب, مکزیکی, غذاهای دریایی, چیپس خانگی و خوشمزه margaritas در منو در کبو غذاهای دریایی & Grill.

کاماریلو

کاماریلو. را انتخاب کنید از یکی از دو فوق العاده دوره به پایان خود دور شو گلف. استرلینگ هیلز در کالیفرنیا است که احاطه شده توسط شکوه آووکادو و باغ مرکبات. این 18 سوراخ گلف قهرمانی دوره شامل ویژگی های طبیعی است که امکان استفاده از توپوگرافی طبیعی. کاماریلو چشمه است که در پایه Conejo کوه درست کردن 101 بزرگراه. طراحی شده توسط Ted رابینسون نمایش خود را شامل قوی صخره و آرام چشمه های طبیعی است.

قبل از رفتن به خانه, بالا, کردن تعطیلات آخر هفته خود را با یک “blarney برگر” و یکی از 14 آبجو در شیر در برندان میخانه ایرلندی در کاماریلو. نسبتا جدید رستوران آن متعلق به و توسط دو ایرلندی که ایجاد یک محیط قابل مقایسه با بهترین میخانه در ایرلند.

[ad_2]

Leave a Comment