هشت طرح مدیریت شهری در خلیل‌آباد به ثمر نشست

[ad_1]

شهردار خلیل آباد روز پنجشنبه در این مراسم گفت: این پروژه‌ها شامل زیرسازی و آسفالت خیابان فرهنگ با هزینه ۶ میلیارد ریال، اصلاح هندسی میدان طالقانی با هزینه پنج میلیارد ریال، فاز دوم سیستم آبیاری قطره ای پارک جنگلی با هزینه ۶ میلیارد ریال، جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت کوی حجاب با هزینه ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال، جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت شهرک زرتاش با هزینه چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال، اصلاح هندسی و تسهیل حریم معبر شهید مکارم با هزینه ۱۸ میلیارد ریال، جدول گذاری، زیرسازی و آماده سازی کوی ورزش با هزینه ۲ میلیارد ریال و پیاده‌رو سازی ضلع غربی خیابان انقلاب با هزینه سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال است.

هادی گوهریان افزود: ۶۰ درصد بودجه شهرداری نزدیک به ۹۰ میلیارد ریال سهم پروژه عمرانی است که در تمام نقاط شهر هزینه شده و مردم از این امکانات استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: تمام پروژه‌های عمرانی شهرستان با سهم دولتی است و عوارض پرداختی مردمی به دلیل اینکه هنوز شهر  پتانسیل‌های درآمدزایی را ندارد، سهم ناچیزی در توسعه و عمران شهر دارد.

شهردار خلیل آباد با تاکید بر اینکه شهرداری پارسال از نظر جذب اعتبارات سومین شهرداری در استان بود گفت: در تمامی پروژه های عمرانی پیشقدم هستیم و هرکجا که مردم کمک کنند زمینه خدمات‌رسانی مطلوب‌تری به شهروندان فراهم می‌شود.

خلیل‌آباد در ۲۴۲ کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment