ودود اسحق زاده رییس هیات ورزش‌های همگانی استان اردبیل شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، در این مجمع انتخاباتی که سه نامزد داشت ودود اسحق زاده با کسب ۱۴ رای از مجموع ۱۷ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید هیات ورزش های همگانی استان اردبیل انتخاب شد.

محمد پور پناهی دیگر نامزد موفق به کسب سه رای از مجموع ۱۷ رای ماخوذه در این مجمع انتخاباتی شد.

رییس جدید هیات ورزش های همگانی استان اردبیل گفت: تلاش برای ارتقای سواد حرکت مردم برای جلوگیری از کم تحرکی، اتخاذ سیاست باز و پویا و فعال، فعال کردن هیات شهرستان‌ها، عمومی سازی و فراگیر کردن ورزش همگانی، سازماندهی کمیته ها، توجه به ورزش بانوان و تلاش برای جذب حامی مالی از جمله برنامه‌های این هیات است.

 اسحق زاده تلاش برای تغییر نگرش مردم، مهیا کردن زیرساخت‌ها، برگزای کلاس‌های آموزشی برای مربیان و داوران جهت ارتقای سطح دانش آنها، برگزاری همایش های ورزشی، فرهنگی متنوع به مناسبت های مختلف در رده‌های سنی مختلف برای آقایان و بانوان، استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و تجربیات و ایجاد همدلی و تعامل و همکاری با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان را از دیگر برنامه‌های این هیات در آینده ذکر کرد.

او استعدادیابی و استفاده مطلوب از ظرفیت های مراکز علمی، ایجاد فرصت مناسب برای مشارکت عموم مردم، استفاده از ظرفیت ها و زیرساخت های سایر دستگاهها، تلاش برای همگانی کردن مردم و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه و ارتقای سطح سلامتی و تندرستی مردم را جمله دیگر اقدامات این هیات در استان عنوان کرد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment