وردی دریچه – بالای لیست من از منحصر به فرد کوستا بلانکا رستوران

[ad_1]

اگر شما در حال Iooking به صورت ویژه اما به طور معمول منحصر به فرد “olde worlde” رستوران اسپانیایی در یک مکان فوق العاده به عنوان خوانده شده. بسیاری از رستوران های اسپانیایی در حال حاضر از دست داده و چه هر کس انتظار دارد که از اسپانیایی معمولی کشور رستوران – اما نه وردی دریچه.

در آن زمان شوهر و همسر تیم Loretta و استفان (که در آلمان و بلژیک به ترتیب) به تشخیص این برخی از 11 سال پیش و که تبدیل 300 سال, نیمه متروک اسپانیایی خانه رعیتی به احتمالا موفق ترین و به یاد ماندنی را تجربه ناهار خوری به توان در هر نقطه در کوستا بلانکا – و آن را هزینه نمی کند ثروت!

پس بیا با من در یکی از زیباترین سفر از Valencian منطقه به Jalon دره و کوچک به طور معمول شهر اسپانیایی از Jalon/Xalo (بله مانند بسیاری از شهرهای در منطقه والنسیا شهر دارای 2 نام – نرمال اسپانیایی و سایر Valenciano). از اینجا به scenically خیره کننده پیچ خورده جاده در جهت Bernia و آن کوه. مناظر بسیار خیره کننده و رها کردن به یک طرف کمی ترسناک (اگر شما را انتخاب کنید به دنبال بیش از لبه!). پس از حدود 7 کیلومتر با ما وارد در دهکده کوچک از Maserof تنها با چند بسیار قدیمی خواص – که در حال حاضر یک کشور موزه (که سابقه یک داستان جذاب در حق خود – شاید من به شما بگویم در مورد آن روز دیگر). این منطقه روستایی با سرمایه R. بدون برق و آب و یا برق. اما نمی شود از سر باز کردن!

تقریبا در درب بعدی شما ممکن است با تصویب این ساختمان بدون نگاه دوم به عنوان جدا از کوچک و ناچیز نشانه و گفت “سبز من دریچه” به نظر می رسد کمی مانند بسیار قدیمی بسیار دعوت از خانه رعیتی. پارک در مقابل ساختمان اجتناب از سنگ ها و بالا رفتن از شیب مراحل را با زنجیره ای دست راه آهن را وارد کنید و از طریق نه شل و ول راهرو. شما بلافاصله در زمان حمل و نقل. این تبدیل بز خانه رعیتی حفظ بسیاری از ویژگی های اصلی است. هنگامی که چشم خود را تبدیل به عادت کرده اند به این دل تنگی وجود دارد بشکه شراب; در معرض دیوارهای سنگی; بشکه پشتیبانی در پرتوهای چسبیده به دیوار احتمالا در زمان های رفته برای ذخیره سازی شراب و روغن زیتون; قلاب در و دیوار برای اتصال اینترنت از حیوانات; باز ورود به سیستم آتش در کولر ماه با یک دیگ کوچک از سیب زمینی را گرم و گیاه سالاد; اصلی دست ساخته شده قرمز مایل به قهوهای سنگ کف; یک خنیاگر گالری که در آن کشاورز و خانواده اش آرام گرفت. در آن طول می کشد شما را به دهه و شما تعجب می کنم که چگونه زندگی بود و سپس…

داشتن شده است به گرمی استقبال Loretta و نشان داده شده به جدول خود را در یکی از چندین مجزا فرد اتاق ناهار خوری شما را پیدا خواهد کرد وجود ندارد و منو به عنوان جمله – فقط جالب 5 البته غذا که به شرح زیر همان فرمت هر روز با تغییرات جزئی. تنها انتخاب است با دوره اصلی که در آن شما می توانید محلی شانه یا ران بره معمولا با گیاهان دارویی و عسل از کوه های اطراف پخته شده در فر و یا انتخاب یکی دیگر عالی, غذای اصلی, غذای که تغییرات به طور منظم. روی میز شما خواهد بود یک روده بادام زمینی در پوسته خود به علاوه بزرگ تنگ/s محلی Jalon شراب قرمز است که به طور خودکار پر شده توسط کارکنان توجه به آنها خالی – همه در یک مجموعه شامل قیمت.

بدون که مایل به از بین بردن لذت بردن از تجربه این ارزش بزرگ غذا یک وعده غذایی معمولی خواهد بود گرم سیب زمینی و گیاه سالاد با نان محلی روستایی; زیادی terrine فوق العاده از خانه ساخته شده سوپ سبزیجات برای شما به خدمت خود را به عنوان چند بار که شما آرزو; جالب مخلوط سالاد و سس که تغییرات به طور منظم; کباب شانه گوسفند در گیاهان با سبزیجات; کرپ با مارمالاد, سس و البته تا حد شراب قرمز به عنوان شما می خواهید. به پایان کردن وجود دارد یک تعریف لیوان شیرین Muscatel شراب دسر همچنین محلی است. قهوه و آب معدنی اضافی. این غذای بسیار عالی را به شما هزینه فقط حدود 17€ سر و واقعا ارزش خوب با استانداردهای هر کسی است.

اما قبل از اینکه ما را ترک و دوست داشتنی دیگری لمس می افزاید که به این جو – عالی اسپانیایی, آواز, گیتار, اواز یا موسیقی دو نشات گرفته از کلمبیا که سرگردان رستوران بازی و آواز طیف گسترده ای از موسیقی اسپانیایی (و درخواست).

اگر شما به دنبال یک مخمل خواب دار, صدای فش فش, مدرن, رستوران و سپس این است برای شما. با این حال اگر چه شما چه عالی است کیفیت روستایی شراب و مواد غذایی در محیطی است که شما را به یک یا دو قرن پس از آن این محل از شما.

صفحه اصلی ساخته شده تولید برای فروش و هنرمندان آثار خود را از هنر برای فروش.

باز همه سال فقط برای ناهار فردا. سه شنبه ها تعطیل. در این سال آنها همچنین برای اولین بار باز کردن برخی از شب ها در ماه های ژوئیه و اوت.

وردی دریچه فقط داخلی Javea Moraira و Calpe و دنیا. منطقه بسیار عالی است برای راه رفتن و یا فقط گرفتن در views; جالب خر پناهگاه نزدیکی با بسیاری از نادر خر نژاد; کشور موزه است که تقریبا در کنار درب; شنبه معروف rastro بازار گسترش در امتداد ساحل رودخانه در نزدیکی Jalon پایین.

این رستوران است که باید برای هر کسی از دیدن این قسمت.

هزینه های فراگیر وعده غذایی حدود €17. اوایل کتاب به یک میز رزرو (و تنها یک صبحانه قبل از رفتن!).

شماره تلفن (+34) 96 597 3413.

[ad_2]

Leave a Comment