وقتی که می آید به فن آوری کمک های مالی راه اندازی ارائه می دهند بیشتر بنگ برای جفتک انداختن از دانشگاه

[ad_1]

در بررسی تحقیقات علمی و کمک های مالی ما را برای دانشگاه, میلیارد میلیون دلار در سال, من اغلب پیدا کردن آن شگفت انگیز کمی ما برای همه است که پول صرف شده است. نه من را دریافت نمی اشتباه من معتقدم که در تحقیقات این درست است که من تعجب می کنم اگر دولت بهترین راه برای صندوق نوآورانه خالص علوم تحقیقات. شما ببینید من پیدا کنید که این مبلغ از دولت بودجه تحقیقات بسیار وسیع آن است که ازدحام کردن بنیادهای خصوصی و شرکت های بزرگ حمایت تحقیقات ساز که پیدا کردن من کاملا نگران کننده است.

هنگامی که شما نگاه در آنچه که ما برای یک میلیون یا دو میلیون دلار فن آوری کمک مالی به دانشگاه این روزها ما قطعا لازم نیست که مقدار زیادی برای نشان دادن آن. آن را بسیار بی فایده روند. همچنین, آن را نیز شگفت آور چه مدت آن طول می کشد برای تکمیل تحقیقات و عدم ضرورت در دانشگاه ها به صورت عملی و قابل اجرا و استفاده از فن آوری – و در حالی که خالص پژوهش است که نزدیک و عزیز را به قلب من و این باید برای همه آمریکایی هستیم و به نظر نمی رسد به گرفتن بسیار بنگ برای جفتک انداختن ما در اینجا.

راه حل چیست ؟ بیشتر گراد-دانشجو کار بیشتر کارآموزان و کمتر پرداخت شده و علمی است که یک بخشی از راه حل است. وجود دارد به نظر می رسد چیزی از یک سیستمیک بنیادی مسئله در راه ما در حال نزدیک شدن به همه چیز. زمانی که دولت می دهد ما یک SBIR کمک مالی به یک کسب و کار و یا خصوصی مرکز تحقیقات و شگفت انگیز است که چه مقدار از آنها می توانید انجام دهید برای نیم پول ؟ به این دلیل است که کوچک شروع یو پی اس و کارآفرینان مایل به قرار دادن در بیشتر عرق سهام مایل به کار فوق العاده ساعت بدون پرداخت اضافی است که آنها را بیشتر از شور پس پول نیست و تنها مسئله است ؟

که تعجب آور نیست آن شما می خواهم فکر می کنم این امر می تواند راه دیگری در اطراف – که دانشگاه نمی مراقبت در مورد پول به عنوان آنجا که کسب و کار کوچک تحقیق کارآفرینان اما gravy train دلار مالیات دهنده است ایستگاه را ترک کرده و ما مالیات دهندگان هستند که برای سوار شدن گرفته شده.

به تازگی پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 دانشمندان کردم و با هم در واشنگتن دی سی در اعتراض به آن به نظر می رسد جغرافیایی و زمین شناسی کمک های مالی ممکن است قطع شود زیرا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شک و تردید است که انسان CO2 است که باعث گرم شدن زمین شناسی از ما جو زمین. دانشمندان می گویند که “هر کس می داند که تغییر آب و هوا واقعی است و نوع بشر است و باعث آن!” اما اگر که چنین است و هر کس پس مطمئن بدون نیاز به صندوق مطالعات به اثبات آنچه در حال حاضر شناخته شده است, راست?

ما بودجه علم به پیشرفت های علمی propel آینده ما و نوآوری نسل بعدی تکنولوژی – یا ما صرفا بودجه در حال حاضر بیش از پف کرده دانشگاهی پول گودال. ما می توانید بیشتر انجام می شود کمتر با استفاده از شور و شوق از کارآفرینان که می تواند معاملات به استخدام آن دسته از دانشگاهیان که علاقه واقعی به عنوان طرف مشاوران و صرفه جویی میلیاردها دلار در هر سال از مالیات دهندگان پول است.

[ad_2]

Leave a Comment