ویلا کوستا بلانکا – Senomar – محل مناسب برای کاوش در منطقه

[ad_1]

کوستا بلانکا کشش وسیعی از خط ساحلی در اسپانیا. وجود سواحل شنی زیبا که در آن شما می توانید لذت بردن از تعطیلات خود را با خانواده یا دوستان است. ویلا نزدیک ساحل کامل راه لذت بردن از تعطیلات خود را. شما می توانید صرف روز در ساحل و یا در سالن استخر و می توانید به کاوش در این منطقه بر پا است. زیبا در کوستا بلانکا ارائه می دهد چیزی برای همه. شما می توانید لذت بردن از صلح و آرامش جو است. اگر شما به دنبال یک ویلا کامل به صرف تعطیلات خود را و اکتشاف در این منطقه شما می توانید کتاب ویلا Senomar. آن است که یک خانواده ویلا و شما می توانید اقامت در لوکس و راحتی را با خانواده خود را.

ویلا Senomar واقع شده است در بنیسا در والنسیا جامعه و منطقه است. این کلا Advocat ساحل در دسترس آسان. ساحل واقع شده است و فقط 1 کیلومتر از ویلا. ویلا ارائه می دهد تمام امکانات مدرن مانند Wi-Fi, BBQ facilities, استخر شنا و پارکینگ خصوصی.

تمام اتاق ها در ویلا دارای یک تلویزیون صفحه تخت و دی وی دی پلیر و یک حمام خصوصی با دوش و یک بالکن به لذت بردن از نمایش فوق العاده از دریا. ویلا مطبوع است و همچنین شامل یک صندلی و منطقه ناهار خوری. شما همچنین می توانید لذت بردن از پیاده روی و دوچرخه سواری در نزدیکی و یا نشستن در باغ به لذت بردن از نمایش زیبا. این ویلا دارای یک اتاق نشیمن بزرگ و آشپزخانه بزرگ و مجهز با تمام امکانات مدرن از جمله یخچال, اجاق گاز, یک میز قهوه و ماشین ظرفشویی. وجود دو اتاق خواب بزرگ با یک تخت خواب راحت دو در هر اتاق خواب بزرگ و پستو و یک حمام با دوش.

شما می توانید لذت بردن از نمایش زیبا بیش از دره باغ و دریا. هر اتاق دارای یک تراس خصوصی که در آن شما می توانید بنشینید و خیس خوردن تا خورشید و همچنین می توانید لذت بردن از نمایش فوق العاده است. وجود دارد یک فضای پارکینگ خصوصی که در آن شما می توانید ماشین خود را پارک. باغ پر از نخل و درختان میوه و شما می توانید نشستن در سایه درختان و می توانید شل کنید. وجود دارد به اشتراک گذاشته تراس آفتاب در اطراف استخر شنا است که مجهز به راحت تخت خورشید. نزدیکترین فرودگاه به ویلا فرودگاه آلیکانته در بنیسا ساحل.

این ویلا واقع در یک فاصله کوتاه از امکانات لازم از قبیل مغازه ها و رستوران ها و مراکز خرید. شما می توانید لذت بردن از خوشمزه و تازه آماده اسپانیایی وعده های غذایی در رستوران های نزدیک. شما همچنین می توانید کشف ساحلی زیبا منطقه از کوستا بلانکا از ویلا. شما عشق را به زیبایی منظره بیرون و می توانید از قدم زدن از طریق خیابان ها و می دانم که در مورد فرهنگ اسپانیایی.

شما همچنین می توانید بازدید از شهرهای نزدیک به این در یک روز سفر و می تواند به صرف تعطیلات خود را مسالمت آمیز است. اقامت در یک ویلای تعطیلات خود را لذت بخش و فراموش نشدنی است. ویلا مجهز با امکانات لازم در قیمت مقرون به صرفه. شما باید به کتاب ویلا در اوایل به دلیل آن باقی مانده است اشغال شده در طول ماه های تابستان که بسیاری از گردشگران بازدید از این منطقه ساحلی اسپانیا برای لذت بردن از تعطیلات ساحل.

[ad_2]

Leave a Comment