پاشازاده: داشته‌های تیم فوتبال شاهین بوشهر همین بود

[ad_1]

به گزارش ایرنا مهدی پاشازاده شنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت‌نفت آبادان و شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: ما برای پیروزی به آبادان آمده بودیم زیرا هیچ راهی جز پیروزی در این دیدار حساس و نفس گیر نداشتیم.

وی افزود: متاسفانه انتخاب اشتباه لباس داوران که شورت و جوراب آنها همرنگ لباس تیم شاهین بوشهر بود باعث شد گل دوم را در حالی دریافت کنیم که برای گل خورده تلاش می‌کردیم و این گل کاملا شیرازه تیم را از هم پاشید.

سرمربی شاهین بوشهر گفت: بازیکن تعویضی‌ ما به اشتباه توپ را به بازیکن حریف پاس داد و دلیل این آن هم‌رنگ بودن شورت و جوراب داوران با تیم ما بود که حریف را به گل دوم رساند.

پاشازاده تصریح کرد: صنعت‌نفت از هر لحاظ در این فصل نسبت به ما بهتر بود، آنها بازیکنان تکنیکی بسیار خوبی داشتند که ما را زمین‌گیر کردند و سه امتیاز را بدست آوردند.

وی افزود: بعد از گل دوم صنعت‌نفت تلاش زیادی کردیم به گل برسیم و بعد از زدن یک گل این تیم حریف بود که روی ضد حمله به گل سوم رسید.

سرمربی شاهین بوشهر اظهار داشت: بازیکنان زیادی به دلیل مشکلات مالی از جمع ما جدا شدند و بازیکنان جوان مسابقات را ادامه دادند و اگر بازیکنی مانند حسین مالکی را در سه هفته قبلی در اختیار داشتیم نتایج بهتری کسب می‌کردیم.

وی افزود: شاهین تیم بسیار مظلومی است که امسال با مشکلات مالی مواجه شد و اگر دچار حواشی نمی‌شد در لیگ برتر ماندنی بود.

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر از هفته بیست و نهم لیگ برتر با نتیجه سه بر یک برابر میزبانش صنعت نفت آبادان شکست خورد تا نخستین تیم سقوط کننده به لیگ دسته اول باشد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment