چا Chaan Teng: هنگ کنگ مورد علاقه Diners

[ad_1]

چا chaan teng است به معنای واقعی کلمه این عبارت برای یک چای چینی, کسی که شام میخورد اما به هنگ کنگ مردم محلی و بازدید کنندگان از سراسر جهان این سه کلمه به معنی بسیار بیشتر است. چا chaan tengs محبوب هستند در بخش هایی از چین و تایوان و ماکائو و ظهور کرده اند تا در Chinatowns در سراسر جهان است. در هنگ کنگ آنها شناخته شده برای ارائه ارزان قیمت وعده های غذایی از این جزیره غذاهای متنوع از جمله هنگ کنگ به سبک غربی, غذاهای مانند هنگ کنگ نان تست فرانسوی حتی بیشتر اذوقه و نوشابه و شیرین تر از آن occidental همتای. یکی دیگر از چا chaan teng درمان اگر شما یک دندان شیرین آناناس نان با کره. فست فود و جداجدا سفارش داده شده وعده های غذایی هر دو در دسترس هستند. چا chaan tengs اغلب نسبت به سبک آمریکایی در 1950s و 1960s شام و محبوب در هنگ کنگ صنعت پررونق و کارخانه شیوه زندگی است. خود را میراث مشهود است در غرفه سبک صندلی wall-mount طرفداران برقی و منوها که معمولا تحت شیشه ای کابینت آشپزخانه.

به اشتباه با یک مقیاس کامل کانتونی, چای, خدمات, این, ارزان, eateries به شما گلدان سیاه سیلان چای را با شیر معمولا در سمت ضعیف به عنوان به زودی به عنوان شما بنشینید. به طور سنتی این دم را تیره و تار می شود از طریق خانمها جوراب ساق بلند ابریشم. این استاندارد چای شیر یا naai چا چیزی است که شما را مگر اینکه شما درخواست های مختلف چای حق دور – مانند قوی, لیمو, چای, leng cha یا یک ترکیب جالب از قهوه و چای سیاه به نام یون یونگ. علاوه بر چای چا chaan tengs تضمین شده برای خدمت به ارزان, دلتنگ, HK راحتی مواد غذایی است. برنج و غذاهای سنتی نه در خدمت چا chaan tengs اما جدیدتر رستوران ها ممکن است آنها را در قیمت بالاتر از بقیه ارزان ظروف. ماکارونی ظروف از جمله رشته فرنگی فوری بسیار محبوب به عنوان های مختلف ساندویچ و هر چیزی که شما می خواهید بر روی نان تست است. ساندویچ تخم مرغ و تخم مرغ بیش از اسپاگتی بهترین فروشندگان به عنوان خورشتی گوشت گاو گوشت. وجود دارد مقرون به صرفه تنظیم-قیمت وعده های غذایی روزانه ارائه شده است که معمولا شامل سوپ و چای. شما همچنین می خواهید برای گوش دادن به تعداد زیادی و تعداد زیادی از Canto-پاپ یکی دیگر از هنگ کنگ جزء اصلی فرهنگی.

وجود دارد هزاران نفر از این رستوران به سبک رستوران ها در هنگ کنگ و آنها یک وحدت جنبه ای از این جزیره در جامعه محبوب با تمام اجتماعی و اقتصادی پس زمینه. حتی امروز شما ببینید همه آنها را بیش از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. مختلف رستوران در حال تلاش برای سرمایه گذاری در هنگ کنگ از ساکنان’ نقطه نرم برای این رستوران به سبک eateries و ایجاد گران تر از نسخه های آلی و محلی منابع مواد تشکیل دهنده. معروف 24-hour نسخه از چا chaan teng است Tsui واه در ولینگتون خیابان. یک نظرسنجی اخیر در هنگ کنگ یافت که هفت نفر از ده نفر خواسته بر این باور بودند که چا chaan tengs باید آن را بر روی یونسکو میراث فرهنگی لیست. آیا شما برای جدیدتر و سالم نسخه از چا chaan tengs یا سنتی چرب قاشق اساسی این چای شام یکی دیگر از لذت بخش توقف در یک تور هنگ کنگ بسیاری از دلخوشیها آشپزی.

[ad_2]

Leave a Comment