چرا ونیز توقف بزرگ در تعطیلات کروز

[ad_1]

کروز در سراسر اروپا به طور فزاینده ای محبوب است و اگر دزدکی حرکت کردن قله در 2008-2009 برنامه های هر نشانه کروز مسافر اخذ خواهد شد گزینه های بیشتر. در واقع یک کروز جدید خط به نام Azamara است و حتی امیدوار کننده نیست فقط بیشتر اروپا اما جدید اروپایی در بنادر تماس بگیرید.که ما به ارمغان می آورد به یکی از قدیمی ترین بنادر اروپایی, شهر ونیز.

ونیز است که مانند هر جای دیگری بر روی زمین است. این شهرستان تنها است که با رنگ و لعاب کانال (آمستردام کانال بیش از حد, بنابراین آیا استکهلم) و آن را نه تنها شهر باستانی گذشته (رم احتمالا ضربه ونیز در تاریخی بخش و فلورانس قطعا لبه های او در هنر). اما چیزی است که فوق العاده متفاوت و لذت بخش در مورد ونیز.

شما نمی توانید رانندگی در ونیز. ورودی در داخل و خارج از شهر با قایق (شما را به یک آب تاکسی از فرودگاه) پس از ورود با کشتی کروز به راه شهر بود نزدیک می شود.

هنگامی که شما در واقع رسیدن به ونیز شما می توانید در اطراف با راه رفتن یا قایق. تا کنون ساده ترین و ارزانترین راه برای رفتن از نقطه A به نقطه B است که برای پرش در قایق-اتوبوس نام vaporetto. شما در خرید بلیط برای آن درست مانند اتوبوس است. اگر شما یک کروز مسافری در شهر برای بعد از آن ممکن است به پرداخت برای شما به خرید یک پاس خوب برای تمام روز. نه تنها می تواند آن را به شما صرفه جویی در برخی از lire, شما لازم نیست که به بدون هیچ زحمتی با خرید بلیط زمانی که شما می خواهید برای دریافت یک سوار.

تاکسی آب یکی دیگر از گزینه, اما آنها کمی گران تر است. حتی گران تر اما لذتبخش رمانتیک و منحصر به فرد هستند گوندولا. انتظار می رود به چنگال مقدار زیادی از پول برای تجربه اما به من اعتماد آن خواهد شد یک تجربه است.

اکثر ونیزی در اطراف و شما احتمالا بیش از حد. این شهرستان دارای تمام پیچ و خم شما می خواهم انتظار از یک شهر باستانی. چرا که از شبکه ای از کانال شما گاهی به خودتان پیدا کنید در موقعیت جذاب بودن قادر به دیدن جایی که شما می خواهید برای رفتن اما نمی تواند به شکل از چگونه برای رسیدن به آنجا. استراحت ونیز چیزی جالب عملا در اطراف هر گوشه بنابراین حتی اگر شما از دست شما احتمالا هنوز هم می توانم در یک مقدار زیادی از گشت و گذار.

بزرگترین نقطه توریستی در شهر پیازا سان مارکو که در آن سنت مارک, کلیسای جامع واقع شده است. شما می توانید تور کلیسای جامع و حتی بالا رفتن از برج ها (سخت نیست) برای به دست آوردن یک نمای پانوراما از میدان. افسانه نگه می دارد که کلیسای جامع شامل قبر سنت مارک, نویسنده Gospel according to St. Mark.

این میدان پر از کبوتر (تمام وقت) و گردشگران (بیشتر در ماه های گرم). بسته به زمانی که شما سفر شما ممکن است همچنین داربست های چوبی و یا گردشگاهها در اطراف پلازا. این نیست risers برای یک کنسرت و یا نشان می دهد. آنها گردشگاهها طراحی شده به طوری که مردم می تواند در سراسر میدان حتی زمانی که آن سیل که آن را اغلب به اندازه کافی برای این شهر ساخته شده اند بالا گردشگاهها.

نزدیک است که Doge کاخ. Doge (خمیر-جی) نام ونیزی به حاکم خود را در روز هنگامی که ونیز یک کشور مستقل. این یک مجلل نوع محل مناسب برای یک پادشاه اما اکثر گردشگران لذت بردن از تسهیلات کمتر بهتر. Doge تا به حال بسیاری از دشمنان او ضمیمه زندان به قصر رسیده است که با عبور از پل آه. وجود دارد یک تور خود هدایت از زندان اما بسیار مهم است به چوب به مسیرهای مشخص شده است. شما کاملا رایگان به سرگردان در اطراف به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب اما قرار است مانند یک لانه زنبوری و شما می توانید از دست داد.

گم شدن معمولی ونیزی تجربه. شهر پر از بینام و خیابان های پیچ خورده خطوط و معابر باریک.

یکی از ونیز مورد علاقه مادری و پسران مشهور شد به دست داده اند. مارکو پولو در زندگی ونیز و مجموعه ای از چین که در آن او به مدت 20 سال. هنگامی که او بازگشت و او را تخطئه توسط ونیزی که نام او را “دروغگو” برای ساخت تا داستان. شما می توانید خانه خود را. آن است که واقع در یک کوچه بن بست به نام “دروغگو”دروغگو.”

ونیز بود که همیشه بهتر شناخته شده برای تجارت نسبت به هنر وجود دارد اما برخی از گنجینه های هنری. اگر شما مانند غذا خوردن چه محلی انجام, شما در حال رفتن به سعی کنید غذاهای دریایی و خشک شراب گازدار به نام Prosecco. البته اکثر گردشگران در نهایت با بهره گیری عمومی بیشتر مورد علاقه های ایتالیایی در اینجا هم مانند کاپوچینو یا نسکافه و غنی gelato.

اگر شما هم نگاهی به vaporetto به میعادگاه قشنگ ساحلی جزیره است. این جزیره که فقط یک قایق سوار اتوبوس از کشیدن اصلی (Grand Canal) و در آنجا آرام تر است (و ارزان) خرید و برخی از سواحل است.

یکی دیگر چیز زیادی برای بررسی مورانو یک جزیره معروف رنگارنگ دست دمیده شیشه ای. شما می توانید خرید مورانو شیشه در سراسر ونیز از جمله یک طراحی خاص شناخته شده به عنوان mille-fiori (هزار گل). در مورانو, شما می توانید به تماشای صنعتگران در محل کار و دریافت بسیار گسترده تر نمونه برداری از محصولات خود را. شما پیدا کنید مورانو شیشه ای و محصولات در بسیاری از فروشگاه های.

شیشه ای خرید از فروشگاه های بزرگ می تواند به شما حمل در خانه; اکثر مغازه داران خواهد بود قادر به ایجاد چنین ترتیباتی حداقل برای بزرگتر خرید.

ونیز یک شهر شناخته شده برای گردشگران است. این همیشه بوده است و کشتی های کروز و بسته تور اروپا ادامه به ویژگی های آن را برجسته. اما ونیز نیز بسیار شخصی ، دو بازدید گردشگران شهر در هر روز داده می شود می توانید از راه دور با متفاوت برداشت و تجارب است.

[ad_2]

Leave a Comment