چهره‌سازی سمپاد و کادرسازی نیروی انسانی در دستور کار قرار می‌گیرد

[ad_1]

به گزارش روز سه شنبه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، الهام یاوری در آیین تکریم و معارفه رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که با حضور محسن حاجی میرزایی  وزیر آموزش‌وپرورش در سالن اجتماعات ساختمان شهیدرجایی برگزار شد، با بیان این که امیدوارم این مسوولیت نقطه عطفی برای حرکت جوانان در مسیر رشد و شکوفایی استعدادهای کشور باشد، اظهار داشت: مسوولیت در این سازمان مسوولیتی برای تأمین ارزش‌های انسانی است لذا امیدوارم بتوانم واسطه خیر در این مسیر باشم.

وی افزود: سازمان استعدادهای درخشان گنجینه‌ای باسابقه بیش از ۴۰ ساله است که کارهای بسیار زیاد و اهداف بلند مدتی دارد که باید محقق شود.

رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان تصریح کرد: شکوفایی، تقویت و تحکیم اخلاق نخبگانی یکی از اهداف بلندمدت است که آن را دنبال خواهیم کرد.

یاوری با بیان این که سه هدف کوتاه ‌مدت داریم که باید تلاش کنیم تا محقق شود، گفت: اولین هدف؛ شکل‌گیری ساختار این سازمان است که باید این ساختار منعطف، پرتلاش و پویا باشد و در این خصوص تلاش خواهم کرد.

وی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ادامه داد: دومین هدف بعد از سازمان سازی، نیازمند کادرسازی نیروی انسانی متخصص هستیم لذا کسی که در این سازمان خدمت می‌کند باید در راستای تحقق اهداف آن باشد.

رییس سازمان ملی پرورش استعداد درخشان خاطرنشان کرد: سومین هدف کوتاه‌ مدت؛ چهره ‌سازی و برند سازی از سمپاد است لذا باید این موضوع برای شکل گیری مطلوب سازمان مهم است و باید ارتباط سمپاد با بخش‌های مختلف جامعه تقویت شود، به‌طوری‌که جامعه چهره سمپاد را به‌خوبی بشناسد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment