چه باید بکنید – سرهنگ قورباغه همسسا فلوریدا

[ad_1]

کسانی که زندگی در همسسا فلوریدا می دانم که می توان آن را سخت برای پیدا کردن چیزی است که سرگرم کننده برای بیرون رفتن و لذت بردن از به صورت محلی در یک شب جمعه. آن می تواند نیمی از لذت از شب خود را دانستن است که زمانی که آن را بیش از شما باید حداقل یک ساعت رانندگی از مکان هایی مانند Ocala یا تمپا, نه به ذکر است در حال اجرا خطر کشیده شدن در ساعات اولیه صبح است. و ماندن در خانه با یک تلویزیون و یا صفحه نمایش کامپیوتر نیست یک راه بسیار ویژه به خود را به پایان هفته و شروع آرامش بخش است. بنابراین تنها جایی که محلی اتفاق می افتد جایی که یک شروع عالی برای تعطیلات آخر هفته خود را?

سرهنگ قورباغه ها در همسسا Fl.

این بازی گاه به گاه آرام, موسیقی پر بار ممکن است مواد غذایی (دیگر) اما سرهنگ قطعا تا به برخی از بهترین bartenders و نوشیدنی میکسر در مرکبات شهرستان است. قدیمی, اسکلت چوبی مستمر و سنگین جریان به طور منظم, اما آن را نیز دارای یک مقدار سالم از newbies و بازدید کنندگان است. برخی از مردم فقط در گوشه ای نشسته و لذت بردن از نوشیدنی خود را توسط خود را به عنوان آنها گوش دادن به کارائوکه و وجود دارد مقدار زیادی از به طور منظم که آیا درست است که در هر شب این هفته. اما بسیاری از بیشتر به استفاده کامل از موسیقی خود را. در حالی که انتظار برای یک نوبت در میکروفون سرهنگ قورباغه مهمانان در همسسا, FL, شلیک, استخر, استراحت در ایوان جلو در برخی از صندلی تکان دادن و یا گوش دادن به برخی از افسانه های محلی از مهمانان که از دیدن شده است سرهنگ زمانی که او شده است در اطراف برای بازدید است. نیز وجود دارد مقدار زیادی از زوج ها و خط, رقص, برای کسانی که لذت بردن از یک کمی فعال تر در مخلوط با تمام کارائوکه.

البته سرهنگ قورباغه ها در همسسا FL باز است و در دسترس برای لذت بیشتر از فقط شب جمعه. نمی دانم که در آن برای پیدا کردن این نقطه داغ در همسسا فلوریدا? سرهنگ قورباغه های بسیار بزرگ بسیار مناسب علامت در کنار بزرگراه 19 (همچنین به عنوان شناخته شده S. Suncoast بلوار), در سراسر خیابان را از Ace سخت افزار. برای کسانی از شما که وابسته به خود را GPS خود را به آدرس 3171 S Stonebrook Dr, همسسا FL 34448. در شب, ورود به سیستم خود (که برش و رنگ در این عکس از یک قورباغه برگزاری یک نوشیدنی) می تواند به راحتی خال خال از بزرگراه آن را به عنوان نور افکن در هر دو طرف. در حالی که این کانون محلی بسته شده است در روزهای دوشنبه و سه شنبه ها قطعا آن را می سازد تا برای استراحت از این هفته! نه بسته تا 2 ساعت در صبح به این معنی است که حزب (و خود را جمعه شب) است که هرگز قطع و هیچ کس مجبور به رفتن به خانه قبل از آنها می خواهند به.

ممکن است finale و جوان میله خارج از مرکبات شهرستان, فلوریدا, اما وجود دارد هیچ نوار در داخل و یا خارج از همسسا فلوریدا است که دوستانه مواجه است.

[ad_2]

Leave a Comment