چه رنگ افزایش الماس و برای شما هستند ؟

[ad_1]

الماس به طور طبیعی موجود در طیف بسیار گسترده ای از رنگ. بسیاری از مردم در مورد الماس بی رنگ و GIA رنگ سیستم درجه بندی است که استفاده می شود برای طبقه بندی الماس رنگ بدن… شما می دانید, D, E, F, و غیره. این رنگ سیستم درجه بندی است تنها مورد استفاده برای طبقه بندی رایج ترین الماس رنگ بدن از زرد با این حال در هر زمان یک الماس است که در یکی دیگر از رنگ مانند صورتی و آبی و سبز و غیره.; سپس این الماس که به عنوان یک “فانتزی الماس”.

طبیعی فانتزی الماس می تواند بسیار گران قیمت و بسیاری از بار گران تر از مشابه اندازه بی رنگ الماس است. یک مثال بسیار خوبی از یک فانتزی الماس بدنام 45.52 قیراط فانتزی آبی, الماس, الماس امید است که بر روی صفحه نمایش در موزه تاریخ طبیعی اسمیتسونیان در واشنگتن, DC.

رنگ الماس پیشرفته 100% طبیعی الماس است که تا به حال رنگ آن تغییر کرده است. و بهترین از همه رنگ, افزایش الماس در یک انتخاب بسیار گسترده ای از رنگ ها در قیمت بسیار مقرون به صرفه!

کمی از تاریخچه-

برای بسیاری از سال های بسیاری از آن شده است به خوبی شناخته شده است که الماس را رنگ می شود و “بهبود” با قرار دادن یک بیت از ماده رنگی بر روی سطح الماس و درست مثل سحر و جادو… یک الماس است که تا به حال قابل توجه زرد رنگ را تغییر دهید به یک مطلب جذاب در نزدیکی الماس بی رنگ. متاسفانه این نوع رنگ الماس پیشرفته می تواند تغییر و بازگشت به اصل خود رنگ بدن اگر این ماده رنگی بود که ناخواسته حذف شده است.

در بیشتر سال های اخیر تکنولوژی رنگ افزایش الماس رفته بسیار با تکنولوژی بالا. در حال حاضر ممکن است به طور کامل تغییر رنگ الماس! این فرآیند در نظر گرفته دائمی به دلیل آن پایدار باقی می ماند هنگامی که در معرض روزمره در شرایط عادی. رنگ را محو خواهد شد اگر در معرض نور خورشید و یا شسته شدن توسط مواد شیمیایی سخت است.

چگونه انجام می شود ؟

نتیجه مورد نظر از هر یک از این درمان این است که بیشتر قابل عرضه در بازار الماس. کمتر قابل عرضه در بازار الماس خواهد بود یک الماس است که بدن کم رنگ و یا گاهی اوقات پایین تر وضوح. رنگ الماس پیشرفته درمان شرکت می دانم که اگر آنها شروع به خاموش با نوع خاصی از الماس و روند آن را برای یک مقدار مشخصی از زمان است که آنها باید تا پایان با یک رنگ خاص اما آن را همیشه کار نمی کند که راه. این علم است که نیاز به برخی از هنر در فرآیندهای خود را… تنها فرایند است که به نتایج سازگار است پوشش روند.

این سه مرحله به شرح زیر است-

روند #1 – HPHT رنگ افزایش الماس- فشار بالا / درجه حرارت بالا (HPHT) درمان می تواند به بهبود رنگ از انواع خاصی از الماس قهوه ای و در نتیجه افزایش ارزش خود را. جنرال الکتریک در حال توسعه یک فرایند است که تقریبا مکانیکی شبیه سازی از الماس خلقت در طبیعت است. رنگ الماس پیشرفته خواهد بود گرم می شود به یک درجه حرارت بسیار بالا تحت بسیار بالا تثبیت فشار است. گسل در ساختار بلوری هستند و سپس بخواهند صفحاتی دوباره مرتب شده و در نتیجه دگرسانی الماس رنگ.

به دلیل شرایط HPHT بسیار شبیه به الماس اصلی شکل گیری تنها مجهز آزمایشگاه قادر خواهد بود برای تشخیص مثبت این نوع رنگ الماس پیشرفته. HPHT برای اولین بار مورد استفاده قرار گیرد به نوبه خود زرد الماس را بیشتر قابل عرضه در بازار های رنگی فانتزی افزایش, الماس, اما در حال حاضر آن را نیز مورد استفاده قرار گیرد برای تبدیل برخی از محبوب قهوه الماس به مطلوب تر بی رنگ و رنگی افزایش الماس.

روند #2 – تابش رنگ افزایش الماس- OK… نمی شروع به گرفتن همه هیجان زده است چرا که شما را دیدم کلمه تابش! این است 100% امن فرایند است که بسیار شبیه به چیزی است که استفاده می شود برای حفظ مواد غذایی با افشای آن را به یک جریان اشعه گاما. رنگ الماس پیشرفته فرایند است که در راه های مختلفی اما نتایج همه یکسان است. شما شروع با کم رنگ (P, Q, R, و غیره.) 100% طبیعی الماس است که در حال حاضر قطع شده است و جلا و سپس آن را در معرض یک جریان سریع الکترون. در این بخش از فرایند الماس به نوبه خود به یک رنگ تیره به دلیل برخی از اتم ها در الماس ساختار بلوری در حال حاضر جابجا شده است و این به نوبه خود تحت تاثیر راه نور پس از عبور از الماس است. بعدی الماس می رود از طریق یک کنترل حرارت (بازپخت) روند این اجازه می دهد تا برخی از کسانی که اتم به نقل مکان (تا حدی تعمیر) به منظور به دست آوردن رنگ مورد نظر.

روند #3 – با پوشش رنگ افزایش الماس- این پوشش جلا الماس اشاره به نازک مصنوعی لایه است که باعث تغییر رنگ الماس است. این پوشش می تواند یا از روی رنگ مورد نظر و یا می تواند باعث یک رنگی تداخل اثر. متاسفانه گاهی اوقات این فرآیند انجام می شود به فریب یک خریدار. این یک فرآیند نسبتا آسان به انجام آن شده است در اطراف برای سال های بسیاری (اگر چه پوشش مواد خیلی بهتر در حال حاضر) و آن نیاز به مقدار زیادی از گران قیمت تجهیزات با تکنولوژی بالا. من دیده ام برخی از صورتی با پوشش الماس در بازار آنها بسیار جذاب است…. و البته شما را مجبور به خرید آنها دانستن است که آنها شده اند پوشش داده شده و به دنبال طلا و جواهر خود را دستورالعمل در مورد داشتن و مراقبت از این رنگ افزایش الماس.

این پوشش می توان به کل الماس سطح فقط پایین الماس و یا به یک منطقه باریک در نزدیکی کمربند. به خوبی اعمال پوشش می تواند تغییر رنگ توسط یک یا چند درجه رنگ. برخی از پوشش را می توان از طریق جوش در اسید قوی برای تمیز کردن راه حل و یا حتی مواد شیمیایی خانگی. گاهی اوقات نقطه و یا مناطق بزرگتر از بنفش یا جوهر آبی رنگ در الماس برای کمک به مقابله با یک رنگ زرد. الماس را تعیین می کنند و معمولا پوشش نقطه به طوری که آنها دشوار است برای دیدن در یک نصب شده سنگ.

بنابراین یک رنگ الماس پیشرفته برای شما مناسب است ؟

شاید… طبیعی رنگ فانتزی الماس می تواند زیبا باشد اما آنها گران هستند! رنگ پیشرفته الماس مقرون به صرفه هستند و اجازه می دهد تا بسیاری از مردم به خود روشن رنگ الماس است. محلی خود را بپرسید طلا و جواهر در صورتی که هر گونه فانتزی الماس…. یا طبیعی و یا رنگ های افزایش الماس. آن است که همیشه جالب و سرگرم کننده به دنبال چیزی متفاوت!

تحت سایش طبیعی این تابش و HPHT رنگ افزایش الماس خواهد شد که هیچ مشکلی از رنگ محو دور. تنها توجه خواهد بود زمانی که شما نیاز به هر نوع از خدمات انجام شده در این قطعه از طلا و جواهر. اگر این نوع از رنگ افزایش الماس در معرض مقادیر بیش از حد حرارت آن ممکن است بر رنگ. طلا و جواهر نیاز به دانستن است که این الماس رنگ الماس پیشرفته قبل از هر کار انجام می شود و سپس طلا و جواهر خواهد بود قادر به تصمیم گیری در بهترین دوره از عمل است. رنگ افزایش الماس در حال حاضر نیز مورد استفاده به عنوان کوچک لهجه الماس در اطراف بزرگتر الماس بی رنگ. وجود دارد بسیاری از هیجان انگیز قطعه از طلا و جواهر موجود با آبی و زرد و سیاه و یا سبز رنگ افزایش الماس.

حالا که شما می دانید در مورد رنگ افزایش الماس و کسی که تلاش می کند به فروش شما را در آنچه به آنها تماس بگیرید طبیعی الماس های رنگی فانتزی اما از آن است که در یک سوپر قیمت مقرون به صرفه… شما می دانید که چیزی درست نیست صدای حق در مورد ارائه دهد. یک گزارش از یک احترام درجه بندی آزمایشگاه باید همراه با همه طبیعی فانتزی الماس های رنگی که به بازار عرضه شده به عنوان طبیعی است. اگر شما در برخورد با یک شرکت معتبر و به شما اطمینان داده شده است در مورد آنچه شما در حال خرید و سپس شما را کاهش دهد امکان چیزی بد اتفاق می افتد به شما. همانطور که با هر وضعیت مربوط به یک خرید گران قیمت از چیزی است که بسیاری از مردم به خوبی در آموزش و پرورش باید یک بخش اساسی از برنامه خود را. این است که حتی بیشتر مهم است اگر شما قصد خرید یک رنگ الماس پیشرفته.

[ad_2]

Leave a Comment