چگونه برای ایمن ماندن در حالی که سفر در میانمار

[ad_1]

به عنوان بسیار جذاب و عجیب و غریب میانمار است که برای سفر به, درست مانند هر مکان نا آشنا که آیا پایین خیابان در سراسر شهر خود دولت و یا حتی در سراسر جهان آن را می پردازد به ایمن ماندن. ایمن ماندن به این معنا نیست که شما در حال سفر به یک جای نا امن اما این بدان معنی است که شما رفتار خود را در چنین راهی است که شما خود را به حداکثر رساندن امنیت شخصی و امنیت صرف نظر از جایی که شما بروید. این درست است که در هنگام سفر به رم, ایتالیا یا انگلیس یا در این مورد میانمار. نگه دارید نکات زیر را در ذهن بنابراین شما لذت بردن از حلقه های عجیب و غریب از میانمار بدون گرفتن انتظارات خود را نقش برآب و یا آمدن به خانه با یک طعم و مزه بد در دهان خود را در مورد این جنوب شرقی آسیا سفر سنگ.

سرمایه گذاری با یک گروه تور

هنگامی که قصد سفر, آیا چک کردن بگن کاوش های عجیب و غریب معابد یانگون و یا گرفتن در precolonial شکوه و جلال و عظمت ماندالای شما نیاز به سفر با یک گروه از مردم ترجیحا خود را با گروه تور همراه با راهنمای تور. معمولا بدون در نظر گرفتن که در آن شما در حال سفر چه که در اروپا و آمریکا یا آسیا وقتی که شما در یک تور گروه شما کمتر مستعد ابتلا به جرم و جنایت و یا خطرات دیگر به دلیل وجود امنیت در اعداد است. علاوه بر این پس از همه, شما در حال سفر با هم در یک گروه شما بیشتر احتمال دارد به نگاه کردن به هر یک از دیگر.

سفر در طول روز ساعت

بیشترین جرایم رخ می دهد در طول شب ساعت که چرا این بسیار مهم است که شما ترتیب تمام فعالیت های خود را به در طول روز ساعت هنگامی که به سفر در میانمار. در حالت ایده آل شما باید سفر چرا آن را سرد. درست مثل هر گرمسیری کشورهای جنوب شرق آسیا میانمار واقعا می تواند گرم و مرطوب به خصوص در زمان ظهر. آن را یک ایده خوب به جمع آوری و دریافت گروه با هم در فجر سر و چک کردن سایت های ضربه رستوران های محلی و لذت بردن از خودتان قبل از ظهر زمان. این راه هنوز هم نسبتا سرد و شما لذت بردن از امنیت که در روز روشن.

تمرکز بر مشترک, نقاط توریستی در هنگام سفر در میانمار

توسط پایگاه برنامه سفر سفر خود را در مکان های که بشود نسبت به مسافران شما سود اضافه شده اندازه گیری امنیت به دلیل این مکان در حال حاضر در انتظار گردشگران و مقررات مربوط به ایمنی و امنیت شما. مقایسه این با سفر به یک نقطه که کاملا از راه دور و نا آشنا برای گردشگران و مسافران است. در آن وضعیت خاص شما فقط ممکن است باز خودتان را به انواع و اقسام خطرات و مسائل امنیتی است. این خیلی بهتر است برای تمرکز بر روی مشترک, نقاط توریستی اما در همان زمان واقعا با بهره گیری از جاذبه های محلی. این به این معنی شما لازم نیست که به بازدید از تله توریستی, اما شما هنوز هم می تواند لذت بردن از یک واقعا انجام و رضایت بخش عجیب و غریب, تجربه سفر.

هیچ چیز غنایم سفر بدتر از امنیت و مسائل ایمنی. به حداکثر رساندن لذت خود را از میانمار با پیروی از نکات اساسی در بالا. این راهنمایی نیست علم موشک, اما آنها خیلی حس مشترک. متاسفانه در عجله برای کشف قدردانی و لذت بردن از یک سفر عجیب و غریب گنج مانند میانمار حس مشترک گاهی اوقات می تواند کاملا غیر معمول. نگه داشتن این نکات را در ذهن به واقعا لذت بردن از به یاد ماندنی میانمار سفر تجربه است.

[ad_2]

Leave a Comment