چگونه برای برنامه ریزی تعطیلات را انتخاب کنید و بسته های تعطیلات – نکات بالا برای استرس رایگان مسافرت و فروش بلیط

[ad_1]

سفر ممکن است کامل و بدون استرس اما کمی بیشتر برنامه ریزی می تواند کمک کند همه چیز را لذت بخش تر از شما ممکن است انتظار داشت. تعطیلات اغلب یک زمان برای استراحت و لذت بردن از ماجراهای جدید در حالی که صرف وقت با کیفیت و به دور از زندگی گیج کننده.

وجود دارد چند راهنمایی به دنبال برای صاف و بدون استرس تعطیلات.

انتخاب مقصد

اولین نکته برای برنامه ریزی تعطیلات است برای تایید آنچه در مقصد خواهد بود. ممکن است وجود دارد مقدار زیادی از مکان های شما ممکن است بخواهید به دیدار اما از آن است که برجسته به رفع یکی. اتمام بودجه است که شما می توانید استطاعت. شما می توانید در تماس با آژانس های مسافرتی در اطراف شما و یا گشت و گذار آنلاین برخی از وب سایت های مسافرتی ارائه می دهد که انبوه انتخاب بسته های تعطیلات. هنگامی که شما شارت تمام مزایا و معایب یک جای محدود کردن آن به یک وجود دارد و شما آن را داشته باشد. در این مدت از تعطیلات نیز نقش اصلی در تصمیم گیری مقصد.

پژوهش در پیشبرد

آن است که توصیه می شود برای انجام تحقیقات تا آنجا که شما می توانید در مورد مقصد خود را: نگاه به همه چیز از مواد غذایی حمل و نقل عمومی مورد نیاز ویزا, پاسپورت, رستوران, گزینه های تاکسی و تخمین می زند. بیشتر شما می دانید قبل از سفر بهتر است.

بسته نور

بسته بندی انواع مختلف از لباس و یا پا می پوشد که شما ممکن است نیاز لزوما آن را آسان تر برای لذت بردن از تعطیلات خود را به عنوان به تو فکر می کنم. آن را به یک توجه داشته باشید بسته به نور به عنوان ممکن است به اطمینان حاصل شود که شما می توانید در اطراف به راحتی و جلوگیری از از دست دادن برخی موارد است که ارزشمند است.

انتخاب محل اقامت

یک گام مهم دیگر در برنامه ریزی تعطیلات به بهترین محل اقامت. به منظور گرفتن بهترین معاملات و فانتزی, تخفیف, آن است که همیشه توصیه می شود رزرو از قبل. آن است که در واقع بسیار بهتر به اتاق با یک نمایش خوب به عنوان به خوبی. مقایسه قیمت ها در سیستم عامل های مختلف و ببینید که آنهایی که در حال دادن به بهترین معاملات.

مراقبت از گذرنامه

اگر شما در حال سفر به یک کشور دیگر شما نیاز به یک به روز شده گذرنامه. مطمئن شوید که شما را به مراقبت از همان و یک گذرنامه که به تاریخ. اگر شما حتی نمی باید گذرنامه مطمئن شوید که شما خودتان را به 2 ماه زمان قبل از برنامه ریزی تعطیلات برای دریافت نام تجاری جدید گذرنامه.

پرس و جو

مردم اغلب پیدا کردن که موزه ها و رستوران ها باید به روزترین وب سایت, اما هر یک بار در در حالی که چیزی از طریق ترک می افتد. تماس با افراد برای تایید است که وجود خواهد داشت نه هر گونه تعطیلی و یا رویداد شما می آیند برای دیدن است که هنوز هم اتفاق می افتد. بلیط کتاب به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

جلوگیری از فکر کردن در مورد کار

استفاده از وقت با ارزش خود را به عقب در خواب خوب خواندن کتاب و صرف زمان با دوستان و یا خانواده. اجازه دهید خود را در تعطیلات بود یک یادآوری است که شما باید کنترل بیش از سطح خود را از relaxation و اعمال مشابه در محل کار هنگامی که شما بازگشت.

محدود کردن ارتباطات خود را

بسیاری از مردم اغلب احساس می کنید مجبور به ماندن متصل در حالی که آنها دور از خانه, به طوری که آنها خود را به لپ تاپ/برگههای چک کردن ایمیل ها و یا شرکت در کنفرانس تلفنی. اما آن را نامناسب برای استراحت اگر شما انجام این کار. اگر شما احساس می کنید که شما باید همیشه در ارتباط ماندن در حالی که شما در تعطیلات خود را محدود ارتباطی و ایجاد یک تعیین شده چک در زمان.

اجازه دهید به خودتان استراحت

با در نظر گرفتن زمان دور از کار شما خوشحال کردن و پربار تر از قبل. گاهی اوقات هنگامی که ما به دور از فعالیت های روز به روز ما در واقع پیدا کردن راه حل برای مشکلات و یا فکر می کنم از راه های خلاقانه ای برای عملکرد با کیفیت.

همه چیز را در خانه امن

هیچ چیز ویرانه های خود را خوشحال پس از تعطیلات پرنیان مانند کثیف, صفحه اصلی. قبل از اینکه شما خانه خود را ترک پیدا کردن کسی برای مراقبت از حیوانات خانگی محبوب شما آب گیاهان خود را و انتخاب کنید تا هر گونه ایمیل. نگاهی سریع در یخچال و فریزر به خلاص شدن از شر هر گونه مواد غذایی نزدیک به تاریخ انقضا آن. جدا از هر گونه دستگاه های الکترونیکی و خالی کردن سطل زباله. مطمئن شوید که گاز خود را خاموش است. کل فرایند را نمی خواهد بیش از 30 دقیقه.

گرفتار

امکان استفاده از تعطیلات و فعال در دنبال کردن آنچه شما از دست رفته در طول تعطیلات. مطمئن شوید که شما در حال پر کردن در تمام مناسب اطلاعات و جزئیات جلسات و گزارش های شما از دست رفته است.

و در نهایت شما همچنین می توانید نسخه دیجیتال از خود هواپیمایی, بلیط, ID اثبات و ایمیل آنها را به خودتان را به جلوگیری از از دست دادن اطلاعات اگر اسناد از دست داده و یا به سرقت رفته است.

[ad_2]

Leave a Comment