چگونه بسیاری از مورنینگ مزارع بتس مجاز در Medifast?

[ad_1]

اگر شما یک گیاه خوار پس از Medifast رژیم غذایی و یا فقط به دنبال برخی از انواع در وعده های غذایی خود را برنامه ریزی برخی از گزینه های خود را برای خود Medifast ناب و سبز وعده غذایی شامل meatless بتس ساخته شده توسط Morningstar مزارع. اما شما ممکن است تعجب که چگونه بسیاری از مورنینگ مزارع بتس در Medifast به هر حال درست است ؟ بنابراین اجازه دهید نگاهی به دستورالعمل.

اول از همه شما باید بدانید که وجود دارد متفاوت گیاهی مارک بتس که شما می توانید غذا خوردن هنگامی که پیروی از رژیم غذایی Medifast. آنها مورنینگ مزارع بوکا برگر و GardenBurger.

برای هر یک از این مارک های شما می خواهید برای بررسی اطلاعات مربوط به تغذیه به عنوان شما نیاز به انتخاب بتس که کمتر از شش گرم کربوهیدرات در هر. اگر هیچ یک از این برندها به شما در دسترس هستند و یا برخی دیگر وجود دارد meatless بتس شما می خواهم را امتحان کنید, من فکر می کنم این امر می تواند خوب به فقط به دنبال همان دستورالعمل اما من هم امتحان کنید و مطابقت با تغذیه, آمار برای تایید محصولات هنگامی که به دنبال در یک نام تجاری مختلف.

خود را در خدمت اندازه برای مورنینگ مزارع (یا مارک های دیگر) است که دو بتس به عنوان بخشی از خود را ناب و سبز وعده غذایی. همانطور که می بینید این خدمت بسیار سخاوتمند است و که باید در حفظ و اشتهای خود را به راحتی در چک در حالی که مراقبت از گرسنگی خود را و نیازهای تغذیه ای خود را برای روز.

در حالی که شما نمی قادر خواهد بود برای لذت بردن از همبرگر گیاهی با مستی از نان نیست در این طرح به دلیل بالا, کربوهیدرات, شما ممکن است بخواهید سعی کنید برخی از کاهو لفافه به عنوان یک جایگزین خوب. کاهو باعث بزرگ, بسته بندی, اما برای کمی بیشتر بحران سعی کنید برخی از کاهو. دیگر محبوب, سالاد برای ساخت ساندویچ پیچد قرمز کاهو Butterhead letuce, Raddicchio و بزرگ برگ اسفناج.

به خود پیچد شما فقط می توانید تکه کردن مورنینگ مزارع برگر گیاهی اضافه کردن برخی از پیاز خرد شده برخی از کلم و حرارت آن را همه تا قاشق خود را به کاهو لفافه. اگر شما عادت به خوردن لبنیات در نظر بگیرید با اضافه کردن دو قاشق غذا خوری از carb کم سس رنچ برای گزینه خوشمزه است. و اگر شما نمی خوردن لبنیات می تواند خود را طبخ گیاهی بتس در دو قاشق چای خوری روغن کانولا به جای استفاده از یک نچسب اسپری پخت و پز. و یا چوب به نچسب اسپری و قطع کردن 5-10 زیتون سیاه و اضافه کردن آن به خود پیچد برای مزه Medifast ناب و سبز وعده غذایی.

[ad_2]

Leave a Comment