چگونه به بازار خود را در رستوران در 6 گام آسان

[ad_1]

شروع یک کسب و کار جدید در پایین بودجه بازاریابی به طور سنتی در نظر گرفته شده است به یک مشکل سازمانی, اما این روزها آن را بسیار بهتر است. با اینترنت, موتورهای جستجو, رسانه های اجتماعی و خدمات مرتبط در دسترس بدون هیچ هزینه صاحب کسب و کار جدید خود را می توانید نام کسب و کار در خارج وجود دارد در مقابل massess – سریع – و راه بودجه.

وجود دارد بسیاری از راه به بازار کسب و کار خود را در یک بند کفش و یا بودجه و شما می توانید بسیاری از آنها را به صورت آنلاین جستجو برای:

بازاریابی در یک بند کفش

گام اول – یک سایت

یکی از اصلی ترین چیزی که شما باید یک وب سایت – اگر شما یک سایت با اطلاعات در مورد محل سکونت خود را مواد غذایی خود را و خود را ‘داستان’ شما از دست رفته در یک فرصت بزرگ است.

مردم می خواهم به انجام کسب و کار با مردم آنها را می دانیم – اگر کسی می خواهد به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد شما می توانید آنها را انجام دهید که در سایت خود – 24/7.

سایت خود را آسان به حرکت, جالب, تعداد زیادی از عکس های به خصوص از شما – صاحب – و کارکنان. کمک به آنها را به احساس استقبال در سایت به طوری که آنها را می خواهید به دیدار با شما در فرد است.

مرحله دوم – شما باید یک راه برای مردم را به ثبت نام در وب سایت شما

اگر شما مردم را تشویق به ثبت نام در وب سایت خود را برای راهنمایی شما در مورد غذاهای جدید ویژه, حوادث, کوپن و غیره و سپس شما باید ایمیل خود را به نام.

این مهم ترین چیزی که یک صاحب وب سایت می توانید انجام دهید. این یک راه فوق العاده شما می توانید به بازگشت به آنها را یک بار در هفته یا بیشتر و نگه داشتن در لمس اجازه دهید آنها را می دانیم چه اتفاقی می افتد در رستوران خود را چه در آینده ، آنها یک دلیل برای آمدن به رستوران خود را. بافت داستان کمی در مورد مشتریان خود را به اخبار خود را به طوری که آنها را ببینید که شما در مورد مراقبت از مشتریان خود را با ذکر تولد و یا نقاط عطف برای مردم محلی & کسب و کار و آنها همه شروع به صحبت کردن در مورد چگونه بزرگ رستوران خود را است.

ایجاد یادداشت بر روی کارت و یا بر روی کامپیوتر خود را اگر شما از شنیدن هر یک از این نقاط عطف و یا زمانی که کسی می آید برای یک وعده غذایی تولد – اگر شما آنها را با یک کارت واقعی آنها خواهید بود بسیار تحت تاثیر قرار. ارسال یک پست خواهد شد و حتی قوی تر.

مرحله سوم – ایجاد مشتریان خود را احساس خاص

گرفتن عکس از مشتریان خود بپرسید اگر شما می توانید آنها را در Facebook صفحه کسب و کار و زمانی که آنها خود را ببینید عکس, آنها را به دوستان خود بگویید (که به ارمغان می آورد بیشتر به بازدید کنندگان خود را در Facebook صفحه و احتمالا خود سایت).

پس از آن شما نوشتن در مورد مشتریان خود را و عکس ها را در خبرنامه خود را و آنها را ارسال خبرنامه خود را به دوستان خود را به طوری که آنها را به دیدن عکس ها بر روی Facebook.

ببینید که چگونه این می تواند به افزایش پایه مشتری خود را و به طور بالقوه را بیشتر بازدید کنندگان وب سایت?

اگر مشتریان خود را به وب سایت یا Facebook pages دیدگاهها برای آنها ارسال لینک به آنها و تعامل با آنها در چت – این فوق العاده کمک می کند برای افزایش کسب و کار محلی به خصوص در یک رستوران.

مرحله چهارم – بیا تا با منحصر به فرد ایده های بازاریابی

فکر می کنم تا چیزی واقعا غیر معمول یک راه متفاوت از سایر رستوران در شهر.

شروع یک کارت وفاداری و ارائه چیزی متفاوت به عنوان جایزه یا هدیه.

در نظر با استفاده از بارکد تبلیغات برای محصولات یا خدمات خود را تا مردم با تلفن های هوشمند می توانید آگهی خود را آنلاین و یا در مطبوعات بروشور و غیره و اسکن با تلفن خود را. اگر در آن طول می کشد آنها را به یک کوپن و تخفیف آنها به دوستان خود بگویید.

گام پنجم – منتشر شده در مطبوعات و مقالات

ایجاد آزادی مطبوعات و یک مقاله در هر هفته در مورد چیزی جالب – اخبار – در مورد رستوران خود – وجود دارد یک تن از چیزهایی که مناسب خواهد بود.

اینها برخی از ساده ترین راه برای شروع به ساخت یک حضور در اینترنت برای کسب و کار خود و بنابراین مردم می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد شما و احساس خوبی در مورد بازدید از رستوران جدید خود را.

وجود دارد بسیاری از راه های بیشتری برای خود در بازار است و این یک شروع خوب است.

منتشر شده در مطبوعات و نوشتن آنها را به عنوان اگر شما یک روزنامه نگار.

مقالات – نوشتن آنها را به عنوان صاحب کسب و کار های یک داستان خبر و یا رویداد.

گام ششم – ایجاد حساب های رسانه های اجتماعی

برای ثبت نام در Twitter, Facebook و غیره و شروع به ذکر رستوران خود را در مکان های بیشتری. آنلاین جستجو برای: بدون هیچ هزینه بازاریابی – یا کلمات که اثر و شما خواهد شد شگفت زده چقدر اطلاعات زیادی در دسترس شما است.

من امیدوارم که این کمک می کند تا شما کار کردن چگونه به بازار یک رستوران

که فقط چند چیز کوچک شما می توانید بدون هیچ هزینه – من امیدوارم که این کمک می کند, و من برای شما آرزوی بهترین شانس برای رستوران جدید خود را.

اگر شما می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی کسب و کار شما و سایت گرفتن من 7 رایگان بازاریابی آموزش تصویری >>

[ad_2]

Leave a Comment