چگونه سالم هستند هات داگ شما در حال غذا خوردن ؟

[ad_1]

اگر شما خورده ام سهم خود را از ورزشگاه فرانکها در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای سوال چگونه سالم هات داگ در رژیم غذایی خود را واقعا هستند.

با توجه به ملی هات داگ و سوسیس شورای آمریکایی ها مصرف حدود 20 میلیارد weiners هر سال آنها را واجد شرایط به عنوان یک ملی مورد علاقه مواد غذایی است که احتمالا رتبه بالاتر از حتی پای سیب. با وجود مضر شایعات در مورد لحنی مواد تشکیل دهنده مانند خوک snouts یا پر مرغ فرانکها را همچنان به فروش در نرخ ثبت. تخمین زده شده است که آمریکا به طور متوسط می خورد حدود 70 هات داگ (سوسیس) در هر سال با 95 ٪ از خانه های آمریکا در خدمت هات داگ در یک زمان یا دیگر. بدون شک تعدادی از کسانی که در حال خدمت در 4th جولای!

در سال 2006 به تنهایی آمریکایی ها خوردند به اندازه کافی ballpark فرانکها به کشش درازا از واشنگتن دی سی به سان فرانسیسکو. نیویورک در صدر همه دیگر شهرهای ایالات متحده برای سرانه هات داگ مصرف می شود. شیکاگو نیز شناخته شده برای آن مصرف سوسیس با o’hare فرودگاه فروش شش برابر بیشتر داغ سگ از فرودگاه بین المللی لس آنجلس و فرودگاه لاگاردیا ترکیب شده است.

پس چه سگ باشد ؟ با توجه به ملی هات داگ و سوسیس شورای, آنها ممکن است شامل انواع گوشت از منابع مانند گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ یا بوقلمون. اگر افشا بر روی برچسب به عنوان “با انواع گوشت” یا جمله “گوشت و محصولات جانبی” کبد و کلیه و قلب نیز ممکن است شامل هات داگ مواد تشکیل دهنده.

Weiners با اصطلاح “مکانیکی از هم جدا گوشت” (MSM) بر روی برچسب فرآوری شده را از طریق یک الک یا دیگر دستگاه مکانیکی در نظر گرفته شده برای جدا کردن گوشت از استخوان. اگر چه مکانیکی جدا شده از گوشت گاو است و دیگر اجازه در سگ داغ (با توجه به تهدید Mad Cow Disease) یک درصد خاصی از مکانیکی جدا شده و گوشت خوک و مرغ و یا بوقلمون هنوز هم ممکن است وجود داشته باشد.

اگر شما احساس می کنید شما باید خوردن گوشت بر اساس هات امن ترین فرانکها هستند کسانی که با برچسب “همه گاو” و یا “همه” از برخی از انواع دیگر گوشت. هنگامی که این برچسب استفاده فرانکفورتر مواد تشکیل دهنده ممکن است تنها شامل گوشت از یک گونه. از همه مهمتر گوشت و محصولات جانبی امکان پذیر نیست.

حتی “همه گاو” و یا “همه مرغ” هات داگ به طور کلی حاوی MSG یا نیترات سدیم به عنوان عطر و طعم دهنده. تحقیقات نشان داده است که نیترات سدیم منجر به تشکیل مواد شیمیایی سرطان زا در بدن است. هر چند نه قانونى MSG نیز متهم شده است که تعدادی از بیماریها از جمله میگرن, سردرد حملات آسم و اختلالات خواب.

پس آمریکایی ها به احتمال زیاد به را خود ballpark فرانکها یک جایگزین امن تر خواهد بود به مصرف یک وگان یا گیاهخوار گزینه است. چنین فرانکها خواهد بود خوشمزه آماده شده در یک کوره قرار داده و در مستی با سنتی fixins’ مانند مایونز و سس گوجه فرنگی و خردل و یا ترشی خرد شده است. آنها کم چربی پایین (یا صفر) و کلسترول و رایگان از خطر جنون گاوی (نه به ذکر آرد استخوان یا گوشت و محصولات جانبی).

وجود دارد به اندازه کافی گیاه خواران در لیگ گلف ما در حال حاضر که در طول سالانه پیک نیک گلف صاحب همیشه کوره برخی از این وگان یا گیاهخوار فرانکها. هر چند نه یک گیاه خوار او حتی فکر می کند برای قرار دادن وگان weiners در بالای پله از کوره به طوری که آنها نمی انتخاب کنید تا هر drippings.

اگر شما نگران در مورد مواد تشکیل دهنده در نمونه ballpark فرانک یا تعجب آنچه که آنها در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای سعی کنید یک وگان یا گیاهخوار گزینه است. شما ممکن است دریابید که شما مانند طعم و مزه بسیار خوب و بهبود سلامت خود را (و همچنین صرفه جویی در زندگی یک گاو) در این فرآیند است.

[ad_2]

Leave a Comment