چگونه من از دست 40 پوند در شش ماه!

[ad_1]

این شادترین روز زندگی من! من در حال اجرا پایین تلاقی چند خیابان یا جاده از فرودگاه به گرفتن هواپیما من به یک زندگی جدید در نیروی هوایی. من احساس رایگان و زنده برای اولین بار در زندگی من است.

در ابتدا نیروی هوایی نمی خواهم من چون من اضافه وزن!

اما من آن را انجام داد! من از دست دادن وزن! من رفتم از 165 پوند به 125 پوند است. من از آن ساخته شده! من احساس فوق العاده! کمد لباس کاملا جدید از اندازه های 10 و 11 را در انتظار بودند برای من.

من از دست 40 پوند در شش هفته خوردن–تنها پروتئین و نوشیدن مقدار زیادی آب است.

من نوشیدن مقدار زیادی از آب گرفت و چند قرص های ویتامین. من مشغول نگه داشته, به دنبال کار, بازی, گلف, شنا, و نقشه کشی. در صبح من 15 sit-ups و 50 در حال اجرا در محل. وجود دارد یک تسلی در مورد غذا خوردن نیست و غذا صورتحساب. مک دونالد بود که در کنار درب. بو کسانی که مک من سوار دیوانه.

من احساس بسیار بهتری در مورد خودم و دیدم تفاوت. من لباس شل گرفتن و از دست دادن. این رژیم غذایی با پروتئین بالا ساخته شده بود برای من چون من عاشق گوشت و تخم مرغ و پنیر و ماهی.

دو تخم مرغ نیمرو (بدون کره) با چای ساخته شده یک صبحانه خوب است. من مخلوط تن ماهی و میگو. برخی از مرغ و پنیر و یک تخم مرغ آب پز سخت بود و یکی دیگر از وعده غذایی. یک قطعه پنیر ذوب شده بین دو نازک کبابی بتس همبرگر مورد علاقه من است. من تا به حال برخی از پنیر با آن است. یک نگاهی به خانه جعبه مرغ خواهد آخرین برای سه وعده غذا. من در زمان پوست ، به علاوه من نوشیدن 8-10 لیوان آب در روز.

سپس من تا به حال به صبر شش ماه قبل از رفتن وظیفه فعال است. در آن تابستان من تا به حال زمان زیادی; دوچرخه سواری, پیاده روی, شنا, گلف. من از خوردن میوه های تازه و سبزیجات و به تماشای آنچه که من خوردم. من پر از انرژی است. من از دست رفته برخی از وزن بیشتر.

و در طول آموزش های اولیه را از دست دادم و حتی بیشتر وزن است. همه که راهپیمایی و در حال اجرا در اطراف و سپس خوردن نظامی غذایی! من 115 پوند!

کلید تمام چیزی بود که من می خواستم آن را به اندازه کافی بد به هر رژیم غذایی کار می کنند! من نمی توصیه به رژیم غذایی پروتئین برای هر کسی است. این معدن شد. شما باید برای پیدا کردن خود را و من مایل به شما کمک کند.

من استفاده می شود خجالتی, عقب, ساده و بی تکلف و بسیار سنگین 165 پوند در 5 فوت و 4 اینچ قد بلند است.

زندگی من برای همیشه تغییر. من شده اند با تحصیل در رشته تغذیه و تناسب اندام پس از, و در حال حاضر به عنوان یک مربی سلامتی من کمک به دیگران انجام همان.

[ad_2]

Leave a Comment