کتاب «رفیق خوشبخت ما» روایتی از حاج قاسم در فضای مجازی معرفی شد

[ad_1]

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران؛ کتاب «رفیق خوشبخت ما»، به همت کتابخانه‌ عمومی شهدای لواسانات در بستر فضای مجازی کتابخانه به آدرس https://www.instagram.com/lavasanat.lib/ برای اعضاء و علاقمندان معرفی شد تا علاقمندان بتوانند از این کتاب بهره مند شوند.

اعظم احمدی روز پنجشنبه اظهار داشت:  «رفیق خوشبخت ما» در مورد بررسی شخصیت جهادی و خستگی‌ناپذیر شهید بزرگوار «سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی» توسط انتشارات زائر رضوی تهیه شده و با همکاری مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شده است.

وی افزود: عنوان کتاب از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم در تاریخ هجدهم دی ماه سال ۹۸ انتخاب شده است، آنجایی که مقام معظم رهبری می‌فرمایند: این بزرگوار (شهیدحاج قاسم سلیمانی)، این رفیق خوب و عزیز ما و شجاع ما و خوشبخت ما که رفت به ملکوت اعلی پیوست.

مسئول کتابخانه‌ عمومی شهدای لواسانات در معرفی فصل های کتاب گفت: این اثر دارای فصول مختلفی است از جمله: مراحل سیر و سلوک عارفانه شهید حاج قاسم سلیمانی، وصیت‌نامه آن شهید بزرگوار، خاطراتی که یا خود شهید نقل کرده یا همرزمانش از این شهید بزرگوار نقل کرده‌اند.

احمدی خاطر نشان کرد: بخشی از خاطرات این کتاب برای نخستین مرتبه منتشر می‌شود. در این کتاب فناوری واقعیت افزوده و ویدئوهایی از مکتب حاج قاسم برای پرداختن به زوایای کمتر توجه شده شهید در فضای مجازی بارگذاری شده، همچنین از فناوری QR گرافی برای جذابیت بیشتر اثر هم استفاده شده است.[ad_2]

Source link

Leave a Comment