کوفته – جهانی مواد غذایی راحتی

[ad_1]

نام یک کشور و هیچ سوال آنها را به نسخه خود را از کوفته و قطعا بیش از یک است. آنها غذاهای سنتی برای میلیون ها نفر خورده طول مذهبی و جشن تعطیلات لذت می برد با گوشت, پوشش داده شده با استفاده نا مشروع به عنوان دسر و یا به سادگی به تنهایی به عنوان یک وعده غذایی سبک. می توان آنها را غوطه ور پر آب پز سرخ شده یا بخار پز شده.

کوفته باستانی غذایی است. مورخان بر این باورند که انسان غارنشین در واقع آماده برخی از نسخه. (شاید زمین تا دایناسور به شکل یک توپ و کاهش یافته و به آب جوش یک بار آنها را نمیفهمد چگونه برای ایجاد آتش است.) پر کوفته احتمالا توسعه یافته قرن بعد به عنوان شناخته شده iiaoziبه احتمال زیاد در حدود 2000 سال پیش. اعتباری برای ایجاد خود را داده است به مردی به نام ژانگ Zhongjian یک پزشک مشهور طب گیاهی در طول سلسله هان است. بسیاری از مردم فقیر در شهر خود دچار دماهای سرد بود و سرما گزیده گوش. او ساخته شده تا بزرگ فتس آب پز سوپ سبزی گیاهان اضافه شده و سپس کاهش یافته است در کوفته و تغذیه معجون مردم ، (مطمئنا این بود که استاد به سوپ مرغ برای سرماخوردگی و آنفولانزا.) کوفته ساخته شد از نازک گندم از ورق و سبزیجات خرد شده. گیاهی سوپ پر بود و آرامش و کمک به unthaw مردم. آنها در واقع شبیه به همان شکل و اندازه شما ببینید امروز در رستوران چینی.

اگر چه آنها تا به حال خورده شده است برای قرن ها در چین در طول قرن 13th, ترکی معامله گران معرفی شدند مانتی ، کوفته در مغولستان. آنها شبیه سنتی چینی نازک خمیر پر شده با گوشت و سبزیجات سپس بخار پز اغلب در خدمت با سیر و ماست و ترشی کلم یا خیار. ترک آنها را در زمان بازگشت به خاورمیانه و از آنها وجود دارد ساخته شده راه خود را به غرب اروپا که در آن هر کشور ایجاد نسخه خود را. ایتالیایی ها برای اولین بار معرفی مفهوم کوفته با خود نور و سیب زمینی و مبتنی بر gnocchi مدتی در قرن 15. متاسفانه برای اکسپلورر مارکو پولو که زندگی چند صد سال قبل از او از دست رفته این شکوه ایتالیایی تخصص و مجبور به محدود کردن خود را پیراشکی مصرف برای سفر به چین است. (یک راه طولانی برای رفتن برای گرفتن است.) در نهایت تورتلینی و پاستا راویولی ایجاد شد شبیه به چینی wonton.

هند دارای نسخه های بسیاری از کوفته است که متفاوت با منطقه و سنتی تعطیلات و اعیاد مذهبی. آفریقا و همچنین ویژگی های بسیاری از انواع و روش های پخت و پز از کشوری به کشور است. اسپانیایی, empanadas های مورد علاقه در بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی از جمله مکزیک و کارائیب است. آنها ممکن است سرخ شده یا بخار پز شده با شیرین یا مرزه پر کردن است. انگلیسی و ایرلندی معمولا رها کردن آنها را به خورش. در چک و دیگر کشورهای اسلاو, نان, کوفته, محبوب ترین که ساخته شده از خمیر مخمر تشکیل شده به یکی از بزرگ پیراشکی شبیه فوتبال و جوشانده تا زمانی انجام می شود. نور و خوشمزه, آنها خدمت با استفاده نا مشروع و یا کلم ترش. میوه کوفته, یک دسر مورد علاقه و یا نور وعده غذایی آماده بسته بندی خمیر حدود یک آلو یا زردآلو و جوش تا زمانی انجام می شود و سپس صدر با کره ذوب شده و دارچین و شکر و خدمت گرم است.

برای استعمارگران کوفته در برخی از فرم بودند یک راه آسان برای کشش سوپ و خورش. و شواهدی وجود دارد که حتی سرخپوستان بومی آمریکا تا به حال برخی از فرم قبل از استعمار شهرک احتمالا ساخته شده با آرد ذرت. آنها می تواند فقط در مورد هر نوع گوشت یا سبزیجات ریز ریز کردن آن را قرار دادن آن در خمیر یا نان و رها کردن آن را به دیگ جوش بر روی اجاق. به عنوان هزاران نفر از قومی مهاجران ریخت و به شهر نیویورک, آنها خود را به ارمغان آورد دستور العمل های سنتی و نسخه های آنها با, تبدیل کشور را در قابلمه ذوب به فقط که–پر با کوفته. در غرب و جنوب که در آن جوجه ها فراوان بودند و شام روز یکشنبه یک سنت مرغ و کوفته در مرکز مرحله پس از یک روز صبح در کلیسا. این غذای محبوب است که هنوز در آغوش گرفت و لذت می برد توسط میلیون ها نفر است و به عنوان سنتی که پای سیب یا که اپل کوفته. آن را بسیار محتمل است که foodie پرزیدنت توماس جفرسون لذت بردم یکشنبه شام مرغ و کوفته در کاخ سفید به عنوان به خوبی به عنوان خانه اش مانتیسلو.

بسیاری از رستوران ها و شهرهای سراسر کشور جشن پیراشکی هفته و کل رستوران ویژگی های آنها را در نام خود را. (پیراشکی خانه محبوب است eatery در شیکاگو حومه که در آن جمعیت زیادی از اسلواکی و آلمان فرزندان اقامت.)

اگر یکی از مواد غذایی رایج است که متحد تمام جهان آن را به dumplings. بنابراین انسان غارنشین شروع روند ؟ و یا آن را به چینی ها ؟ شما تصمیم می گیرید. ژاپنی بهترین گفته: “کوفته بهتر از گل.”

[ad_2]

Leave a Comment