کیهان در مقابل Globus

[ad_1]

بازدید از اروپا است مقرون به صرفه تر از شما ممکن است فکر می کنم. این بغض در گلو خانواده از مارک دو گزینه را انتخاب کنید. کیهان ارائه می دهد یک تعطیلات بزرگ ارزش برای کسانی که در بودجه, در حالی که بغض در گلو ارائه می دهد حق بیمه همراهی سفر می کند.

به منظور درک تفاوت واضح تر من می خواهم به استفاده از یک مثال من آمد در سراسر در اوایل این هفته که در آن یک مشتری برنامه ریزی یک سفر به اسپانیا بود اما مردد بین کیهان “تور اسپانیا” و بغض در گلو “اسپانیایی فیستا.” به طور خاص مشتری می خواستم به دانم که چرا او باید پرداخت $500 بیشتر برای Globus سفر زمانی که کیهان می رود به همان مکان است و یک روز دیگر ؟

این یکی از بهترین سوالات شما می توانید بپرسید عامل سفر خود را! صنعت گردشگری بسیار رقابتی میشه و اگر یک شرکت است که ارائه همان برنامه سفر را در یک قطعا قیمت های مختلف وجود دارد به عنوان یک دلیل. به عنوان ما نشسته و در مورد دو برنامه در اینجا چیزی است که مشتری آموخته است.

او را از زمین در مادرید در دو تور; هر دو را ملاقات و خوش آمد می گوید (اگر بلیط هواپیما خریداری شده بود از طریق تور اپراتور) و هر یک را در یک اتاق هتل محفوظ در نام او. در حال حاضر که در آن تفاوت begin است که بغض در گلو مدیر تور خواهد میزبان خوش آمدید شام آن شب او را ملاقات دیگر مسافران است. کیهان مدیر تور را در لابی هتل برای گفتن سلام. شام را در خود و شاید او را ملاقات با مسافران دیگر و پیوستن به آنها را.

پس از یک بوفه صبحانه (شامل هر صبح در هر تور) این Globus گروه را در عمق گشت و گذار در مادرید دیدن همه عمده مناظر با ورود به جهان معروف پرادو موزه گنجانده شده است و برای پرداخت می شود. بعد از ظهر ارائه خواهد شد ، کیهان گروه را ترک مادرید است و رانده شده به والنسیا (از طریق ارنجوز و کونکا) فاصله در حدود 222 کیلومتر با یک توقف در کاخ سلطنتی در طول راه. رانندگی زمان حدود 4 ساعت اما وجود خواهد داشت عکس متوقف می شود به عنوان به خوبی به عنوان یک توقف برای ناهار اگر چه شامل نمی شود. کیهان تور خواهد بماند سپس در والنسیا دو شب است که بدون شامل گشت و گذار.

در روز دو Globus تور خواهد سر از شمال به ویتوریا, توقف در سگویا و بورگس…با عکس, استراحت و ناهار متوقف می شود ، ناهار شامل نمی شود با بغض در گلو در این روز یا. فاصله حدود 175 مایل یا حدود 3 ساعت است.

من نمی خواهد ادامه دهد و روز به روز نسبت به این مقاله بسیار طولانی می شود اما مطمئن باشید که این تفاوت ها همچنان ادامه دارد. مثال: Globus در عمق گشت و گذار در گرانادا هستی ارائه می دهد آن را به عنوان اختیاری. این بغض در گلو تور شما را به جبل الطارق با هزینه ورودی شامل ؛ کیهان نمی رفتن به جبل الطارق. بغض در گلو متوقف می شود, برای, هدایت, هزینه پرداخت می شود گشت و گذار در تولدو; کیهان در تولدو. کیهان بازدید در مادرید است در پایان سفر خود را بدون در داخل بازدید گنجانده شده است.

نیز وجود دارد که بیشتر تفاوت های ظریف است که یک بغض در گلو تور شامل بیش از کیهان مانند شب های اضافی در شهرهای بزرگ اجازه می دهد تا به صورت رایگان بیشتر زمان چند وعده های غذایی در طول سفر شاید با شراب گنجانده شده است و یا سرگرمی. با بغض در گلو شما اغلب هر یک در رستوران های محلی که در آن ما هستی شما مکرر رستوران هتل.

به مجموع این همه اگر هدف شما این است به سفر راحتی با پاک کردن هتل ها و برخی از وعده های غذایی یک راهنمای تور خود را به عنوان چوپان و منبع اطلاعات و در یک قیمت شما می توانید استطاعت به “بودجه” است که با کیهان تورهای. فقط به یاد داشته باشید وجود خواهد داشت بسیاری از “اختیاری” تور و وعده های غذایی پس از انجام محاسبات ریاضی است. اگر شما می خواهید برای دیدن به عنوان آنجا که ممکن است به دست آوردن دسترسی به برجسته موزه ها و مناظر اقامت در مرکزی واقع شده و هتل ها و جلوگیری از بسیاری از optionals بنابراین بیشتر گنجانده شده است در خود بمانند و قیمت شما را پیدا خواهد کرد که بغض در گلو تورهای بهتر است راه رفتن است.

نگه داشتن در ذهن آنها هر دو متعلق به همان شرکت است که ارائه تورهای همراهی بیش از 80 سال بنابراین شما نمی خواهد نا امید در هر صورت تا زمانی که شما به روشنی در مورد آنچه را در قیمت گنجانده شده.

[ad_2]

Leave a Comment