گروه‌های سیاسی بحرین خواستار لغو سازش با رژیم صهیونیستی شدند

[ad_1]

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی اللؤلؤه بحرین، گروه های سیاسی بحرین در این بیانیه‌ مشترک همچنین مخالفت خود را با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

در این بیانیه آمده است: جای تعجب دارد که همزمان با اعلام خبر احداث هزاران واحد مسکونی صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطینی، توافق های سازش با این رژیم در منامه امضا می شود.

گروه های سیاسی بحرین با بیان اینکه رژیم صهیونیستی یک رژیم غاصب و اشغالگر است، از رژیم آل خلیفه خواستند با خواسته مردم در مخالفت با سازش همراه شوند.

گروه های بحرینی در این بیانیه ضمن قدردانی از مواضع مردم این کشور در مخالفت با طرح سازش، از  همه مردم و گروه های بحرینی دعوت کردند تا مخالفت خود را با توافق هایی که رژیم آل خلیفه با رژیم صهیونیستی منعقد کرده، اعلام و با مردم فلسطین اعلام همبستگی کنند.

پیش تر نیز جریان وفای اسلامی بحرین با صدور فراخوانی خواستار حضور گسترده مردم این کشور در تظاهرات روز جمعه پیش رو در اعتراض به عادی سازی روابط منامه با تل‌آویو شد.

اعتراض بحرینی‌ها به توافق عادی سازی کامل روابط منامه و تل آویو از زمان امضای توافقنامه بحرین و امارات با رژیم صهیونیستی در کاخ سفید در تاریخ ۲۵ شهریورماه، به صورت مستمر ادامه دارد.

معترضان بحرینی با آمدن به خیابان‌ها و سر دادن شعارهایی علیه توافق سازش، عنوان کردند که «رژیم آل خلیفه مشروعیت ندارد و هرگونه توافقی با صهیونیست ها باطل است».

[ad_2]

Source link

Leave a Comment