گشت زنی در Hawai’ian سلیمان – دلار استرالیا اولین بار

[ad_1]

شبانه روزی کشتی کروز است که همیشه شلوغ امر است. پس از آن در هونولولو. آنچه ما را شگفت زده کرد این بود که ما تا به حال به قفل کردن چمدان های قبل از سوار شدن. کشتی نروژی “غرور آمریکا” یک اندازه شبیه به کشتی شاهزاده خانم است که ما تا به حال cruised در سراسر استرالیا. بنابراین ما انتظار می رود برای رسیدن به ما اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل پس از سوار شدن به کشتی. ما سوار در اطراف 12.30 بعد از ظهر تنها برای ورود ما به اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل در 5.30 pm. ما در بر داشت بعد از آن که خدمه بود که تمامی شهروندان آمریکایی به این معنی که آنها تا به حال به پرداخت در نرخ بالاتر از خدمه در دیگر خطوط کروز. نروژی تنها خط کروز مجاز توسط قانون آمریکا فقط به کروز در اطراف جزایر. دیگر خطوط کروز به حال به بازدید حداقل یک خارجی بندر. این به معنای وجود دارد کمتر از خدمه برای انجام کار.

ما در بر داشت که انتخاب رایگان رستوران بود به عنوان گسترده ای به عنوان با شاهزاده خانم. ما dined بیشتر در بوفه رستوران و یک زن و شوهر از اوقات خود را به شرق و غرب رستوران. این خوب بود. با استانداردهای استرالیا قهوه در هیئت مدیره کشتی و برگ بسیار به دلخواه.

ما در بر داشت ما به اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل بود بهترین طراحی یکی از ما دیده بود با بهتر تنظیم تخت; تر کابینت فضا و بهتر طراحی حمام و دوش.

تئاتر بزرگ تر و آن را آسان تر به حرکت و از صندلی خود را. مردم می تواند حرکت گذشته شما را بدون نیاز به شما برای ایستادن. با این حال مردی Gras کاباره نمایشگاه بود کوچکتر از شاهزاده خانم و مشاهده از عقب به عنوان خوب نیست. هنوز هم به عنوان کروز رفت و به اجرای برنامه در این دو حوزه شد با کیفیت بالا.

برای کسانی که دوست را به راه رفتن و یا اجرا برای فصل کردن و اثرات بیش از حد مواد غذایی تفرجگاه عرشه تا به حال یک راهرو به طول 546 متر است. سه بار در حدود یک مایل (بیش از 1.6 کیلومتر). گردشگاه بسیار گسترده تر از آن ما تا به حال دیده می شود که قبلا در کشتی های دیگر.

هدف از کروز بود برای دیدن جزایر هاوایی است. در نتیجه در طول روز وجود دارد فقدان همه چیز برای انجام در کشتی اگر شما وارد اولیه از یک تور. وجود تنها یک پورت که در مناقصات مورد نیاز ما را در ساحل. ما تحت تاثیر قرار گرفته بودند در چگونه از آن آسان بود برای روشن و خاموش مناقصه و چگونه بزرگ آنها در مقایسه با دیگران از ما بوده است.

ما مرتب برای انجام یک تور در هر پورت ما بازدید شش در همه. ما کشف رابرتز تورهای در یک جستجو در اینترنت. معلوم شد که آنها بزرگترین تور اپراتور در امریکا در رنگ سبز خود را به اتوبوس. ما در بر داشت آنها را بهتر با قیمت مناسب تر از تورهای سازمان یافته از طریق نروژی کروز خط. در واقع با رزرو تورهای مختلف از طریق آنها به عنوان آنچه که آنها به نام “دسته کوچک موسیقی جاز تورهای” ما را نجات داد حداقل 100 $در هر. خدمات خود را بسیار عالی بود همیشه در زمان با راننده/راهنماهای که قادر به رفتن به مکان های اضافی هنگامی که زمان مجاز است. ما در بر داشت راهنماهای بسیار آگاه و صحبت نمی بیش از حد. آنها دستورالعمل های روشن با توجه به زمان خروج و پیشنهادات خود را در مورد مواد غذایی و غیره.

امنیت یک مسئله بسیار بزرگ است. در بازگشت به کشتی و اسکله ما تا به حال برای نشان دادن عکس I. D. به عنوان به خوبی به عنوان ما کروز کارت حتی در اسکله و یا مناقصه یا خاموش کردن اتوبوس در بازگشت از تور.

چیزی که تعجب من بیشتر در مورد جزایر کروز بود که ارتفاع اتوبوس صعود بدون ما متوجه است که ما در ارتفاع بالا. من در بر داشت من را نگاه از پنجره به بیرون از اتوبوس و دیدن ارتفاع نشانه مانند 2400 فوت است. ما هرگز به نظر می رسید تا بالا. آن چیزی است که شما ببینید در استرالیا. ما البته در زمان سفر به بلندترین آتشفشان در جزایر. از آن مشهور شد که بالاترین سطح در زمین به دلیل آن است که یک کوه که بالا می رود از اعماق دریا. آن را بیش از 10000 فوت بالاتر از سطح دریا. اتوبوس ما بود که ما را به 9500 پا که در آن ما قادر به دیدن آن دهانه بزرگ و راه رفتن تا به یک جزئی قله حدود 400 متر است. آن را کاملا یک خواستار راه رفتن به دلیل عدم وجود اکسیژن در این ارتفاع است.

ما از دیدن یک آتشفشان فعال. از پلت فرم در حال مشاهده آن ممکن بود برای دیدن فوران گدازه به سطح دهانه. بعد از آن شب کشتی cruised گذشته یکی دیگر از جریان گدازه. این بود که بزرگتر و گدازه جریان بود به دریا. این بود که خیلی بیشتر دیدنی و جذاب.

در جزیره تورهای, شما مقدار زیادی قهوه و فندق و مزارع. در یک مزرعه که کاملا به حال انواع مختلفی از فعالیت ما در بر داشت آناناس بستنی. آن است که یک لذت نمی شود از دست رفته. قهوه ما اجازه بازدید قهوه مزه. ما شاهد مشهور گشت و گذار در سواحل جایی که طرفدار مسابقات برگزار می شود. یکی دیگر از نقطه ما شاهد شروع و پایان معروف هاوایی مرد آهنین مسابقات سه گانه.

تمام جزایر بسیار سبز با شیب تند کوه های ناهموار. وجود دارد مرطوب و خشک کنار هر یک جزیره با تنوع زیادی در بارش. یک طرف هر یک از جزیره تمایل به باد می وزد طرف با طرف دیگر از باد محافظت توسط کوه ها بالا. برای ما آب و عالی بود. تنها زمانی که ما نیاز به یک بلوز بود در هیئت مدیره کشتی که در آن هوا مطبوع بود و گاهی اوقات بیش از حد سرد است.

هر جزیره یک بزرگراه که circumnavigated این جزیره معمولا نزدیک به ساحل. ما در بر داشت ما اتوبوس تور به دست آوردن بهترین دید شما نیاز به صندلی در سمت راست از اتوبوس است.

اگر شما فقط رفتن به سفر هاوایی یک بار در طول عمر خود را, شما باید شامل کروز به عنوان بخشی از تعطیلات خود را به عنوان به خوبی به عنوان هونولولو Waikiki پرل هاربر و تور در اطراف جزیره از هونولولو.

[ad_2]

Leave a Comment