یادداشت ها را از روی نیمکت – چه باید بکنید هنگامی که شما اجرا از لیمو

[ad_1]

چند هفته پیش نوشتم یک ستون در مورد زنده ماندن اجتناب ناپذیر طوفان از ازدواج. در اینجا من قصد دارم به دنبال تا با برخی از مفید کلمات حکمت در مورد زنده ماندن اجتناب ناپذیر طوفان های زندگی است. برای بسیاری از ما زندگی می کند به نوبه خود به عنوان ما در اصل برنامه ریزی شده است. به عنوان کودکان و بزرگسالان جوان همه ما ایجاد تصورات و توهمات در مورد آینده است. ما در مورد رویای موفق و هیجان انگیز مشاغل در حال سقوط در عشق و ازدواج و خانواده و مهم در سلامت و طول عمر. در حالی که برخی از آنها پرداخته امیدوار کننده تر از عرشه از دیگران همه ما پیش بینی نشده روبرو می شوند برجستگی در جاده ها است. به عنوان انسان ما باید یاد بگیرند که به صورت سختی کنار آمدن با از دست دادن و انطباق بر این اساس زمانی که زندگی ما می اندازد ناخواسته توپ منحنی. در زمان زندگی می تواند فوق العاده خشن و ما باید حفاری های عمیق برای پیدا کردن قدرت بازگرداندن امید و حفظ اعتقاد به آینده ای روشن تر.

شخصی من شعار زنده, خواب و رشد است. به منظور زندگی می کنند ما باید در آغوش لحظه حاضر و تعداد ما نعمت برای هدیه است که در اینجا در حال حاضر به دلیل چیزهایی که می توانید تغییر دهید و با گردش هر چشم. به منظور رویای ما باید به معجزه اعتقاد دارم شوت برای ستاره و هرگز حل و فصل برای خوشنودی است. به منظور رشد ما باید تمرین این چیزها را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است و هر روز از زندگی ما است. در طول تاریخ انسان فوق العاده سختی را تحمل کرده اند. غریزه بقا است یکی از قدرتمند سخت سیمی به ابتدایی ترین مناطق ما از مغز و سیستم عصبی.

اصطلاح انعطاف پذیری به ذهن می آید یک مفهوم است که به شدت تحقیق در روانشناسی و جامعه شناسی و زیست شناسی. به این معنی دوباره به گروه بهبود جستن به عقب بازگرداند و غالب در مواجهه با شرایط سخت تغییر سختی و یا مشکلات. یکی از مهم ترین مهارت های زندگی ما می تواند به یادگیری و آموزش به فرزندان و نوه های ما توانایی ایجاد لیموناد زمانی که زندگی در دست ما یک دسته از لیمو ترش. اما چه کنیم که ما می توانیم پیدا کردن لیمو ؟ در حال حاضر ما باید کار حتی سخت تر جمع آوری قدرت برای پیدا کردن دانه ها گیاه آنها در زمین و منتظر رفو درخت به رشد است. هنگامی که آن را احساس می کند که اگر جهان است و توفنده در اطراف ما و طوفان هرگز روشن به یاد داشته باشید سه P: صبر و پشتکار و باور مثبت.

حدود 5 سال پیش گرفتم از یکی از دوستان که تشخیص داده شد با نادر و بالقوه کشنده شکل از سرطان. او جوان و زیبا و سالم در مراحل اولیه ازدواج و آماده برای شروع یک خانواده. تشخيص تبدیل جهان خود را وارونه و تهدید نه تنها زندگی خود را, اما توانایی خود را برای لذت بردن از یک زن را خدا داده هدیه – هدیه ای از حمل فرزند خود داخل بدن او. با وجود شوک و غم و اندوه و ترس از طولانی و دردناک جاده پیش رو او قادر به حفاری های عمیق به صورت چالش و احضار شجاعت او هرگز نمی دانستند او برخوردار است.

من دوست شد و او را قوی ترین مدافع انجام تحقیقات و امتناع از تسلیم به وسوسه خوشنودی است. او را متوقف کند با اولین نظر پزشکی. او مورد مطالعه تحقیق و صرف ساعت در کامپیوتر خود و مشورت با بسیاری از متخصصان مختلف. او تحت اورژانس درمان های باروری با شوهرش به منظور توقف سالم جنین در صورتی که او باید او را از دست بدهند تخمدان و رحم و نیاز به یک جانشین. مهمترين او تنگ جستجوی خود را به سه جراحان مشهور با میزان موفقیت بالا برای درمان این نوع نادری از سرطان است. او در نهایت تصمیم بسیار تهاجمی و تهاجمی مسیر عمدتا با توجه به سن و سال او تمایل به شروع یک خانواده و عزم خود را برای خلاص شدن از شر او در غیر این صورت بدن سالم از بیماری است.

من به خاطر داشتن شام با دوست من در مدت کوتاهی قبل از او برنامه ریزی شده بود به ترک واشنگتن او را دریافت درمان های پزشکی. او زرق و برق دار چشم آبی برق زد با سلامت و نشاط و او با لبخند او را گرم و با محبت لبخند او به عنوان به اشتراک گذاشته جزئیات این هفته پیش رو است. من هیپنوتیزم با زیبایی و شجاعت و به نوعی در آن لحظه من می دانستم که او را در پیدا کردن یک راه به ضرب و شتم شانس. او از من خواست به تجسم او در روزها و هفته آمده است, احاطه شده توسط یک نور سفید از شفا و گرم نور طلایی از گرما و راحتی. او به من گفت که او در تمرین این ورزش تجسم هر روز و آن را به قدرت و شجاعت او برای ادامه.

عمل جراحی بود به یک موفقیت عظیم و دوست من به خانه بازگشت و شروع به روند شفا. آخرین باری که من او را دیدم ما هم ناهار حدود 18 ماه پس از عمل جراحی او را. او در سراسر جدول از من به دنبال جوان و قوی و پر از زندگی cradling سالم و زیبا دختر بچه در آغوش او. او کودک بود یک معجزه آسا هدیه ای از خدا – محصول یک مفهوم طبیعی و عهد به او و مادرش قابل توجه و ایمان و شجاعت و استقامت.

بسیار برای من غم و اندوه و پشیمانی ما تماس از دست رفته از طریق این سال, اما من فکر می کنم از او اغلب به عنوان یک نمونه درخشان از انعطاف پذیری امید و شجاعت است. من واقعا معتقدم که او ممکن است جان سالم به در برده بود او به خودش اجازه داد به فرو رفتن به درون یک سیاهچاله از خود ترحم تلخی و ناامیدی است. به جای او جمع آوری شده از منابع خود و با لطف و کرامت او رو او را به چالش با یک نگرش مثبت است. او الهام بخش من و من امیدوارم که او در خارج وجود دارد در جایی از خواندن این داستان در حال حاضر به دلیل من می خواهم برای تشکر از او برای درس او به من آموخت. این درس در مورد شجاعت و عشق و ضرب و شتم شانس و همه ما می توانید از مزایای زیر به عنوان مثال.

[ad_2]

Leave a Comment