یزدانی: هدفی جز قهرمانی در پیکارهای جهانی کشتی ندارم

[ad_1]

به گزارش ایرنا، «حسن یزدانی» روز یکشنبه در گفت و گویی افزود: از اینکه دوباره در خانه کشتی و اردوهای تیم ملی حاضر شدم خوشحالم.  به دلیل شیوع ویروس کرونا، کشتی ۷ ماه تعطیل بود و به صورت انفرادی تمرینات خود را انجام می‌دادیم، خوشبختانه در شرایط آمادگی جسمانی و فنی خوبی قرار دارم و امیدوارم در این مدت کوتاه تا رقابت‌های جهانی نیز  زیر نظر کادر فنی به آمادگی کامل برسم.

دارنده مدال طلای بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو خاطر نشان کرد: لیگ کمک خوبی به کشتی‌گیران چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ آمادگی حضور در مسابقات کرد و من نیز با برگزاری یک مسابقه شرایط خود را سنجیدم. مسابقه باعث می‌شود که کشتی‌گیر ۲۰ روز جلو بیافتد و برگزاری مبارزه و سرشاخ شدن با حریفان در آماده‌سازی یک کشتی‌گیر بسیار مؤثر است.

وی در مورد شرایط برگزاری اردو تصریح کرد: فدراسیون همه شرایط را مهیا کرده و ملی‌پوشان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت قرنطینه به تمرینات می‌پردازند و هیچکس حق خروج از اردو را ندارد.

آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم در پایان خاطرنشان کرد: هدفی جزء قهرمانی در مسابقات پیش‌رو ندارم و تمام تلاش خود را در این راه خواهم کرد و از مردم عزیز ایران می‌خواهم که برای موفقیت کشتیگیران در عرصه‌های پیش‌رو دعا کنند.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment