یک راهنمای سریع برای اسکی در کوه های آلپ

[ad_1]

تعطیلات اسکی هستند یک راه عالی برای صرف یک استراحت چند هفته در زمستان. یکی از محبوب ترین مکان در اروپا برای رفتن به اسکی در کوه های آلپ فرانسه و بسیاری از عالی استراحتگاه به از را انتخاب کنید در این منطقه است. در اینجا یک راهنمای اسکی در رشته کوه های آلپ بنابراین شما می توانید برنامه ریزی تعطیلات خود را به درستی.

انتخاب خود را از رفت و آمد مکرر

اولین و مهم ترین چیزی که شما باید انجام دهید این است را انتخاب کنید خود را, رفت و آمد مکرر و انتخاب شما بستگی دارد طیف وسیعی از عوامل است. برای مثال اگر شما در حال سفر به عنوان یک خانواده وجود دارد برخی از ویژگی های است که شما ممکن است بخواهید به دنبال از جمله رفت و آمد مکرر است که ساکت تر است و کدام مهد کودک, اسکی, مدارس, فعالیت های سرگرم کننده دیگر از اسکی مبتدی اسکی اجرا می شود, مهد کودک, دامنه, سرگرمی و حتی امکان اینکه ترافیک رایگان.

اگر شما در حال سفر با یک گروه از دوستان خود را نگرانی اصلی ممکن است میله, رستوران ها و سرگرمی های دیگر. اگر شما در حال پیشرفته اسکی باز شما می خواهید به اطمینان حاصل شود که شما انتخاب می کنید یک رفت و آمد مکرر است که تعدادی از چالش برانگیز تر اجرا می شود.

دیگر چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که شما رفتن به اسکی در رشته کوه های آلپ شامل نمایش off-piste عمل و قیمت بالابر عبور می کند و محل اقامت همه از آن می تواند تاثیر تصمیم خود را.

نگاهی به برخی از بهترین استراحتگاه در رشته کوه های آلپ از جمله سه دره های تفریحی مانند Val Thorens, La تانیا و Meribel و Paradiski تفریحی از جمله La Plagne و Les Arcs و سعی کنید برای پیدا کردن یکی که خارج از غرفه را برای شما.

محل اقامت خود را انتخاب

های مختلف تفریحی به طور طبیعی دارای انواع مختلف از محل اقامت. برخی از خواهد شد که طیف گسترده ای از گزینه های در حالی که برخی از آنها به شدت متمرکز بر یک نوع. آپارتمان-اقامت محبوب برای تعطیلات اسکی در کوه های آلپ اما شما همچنین ممکن است قادر به انتخاب از تعدادی از هتل ها بسته به جایی که شما بروید. کلبه های ییلاقی هر دو catered و self-catered نیز محبوب است. و همچنین به عنوان نوع مسکن شما نیاز به در نظر گرفتن محل آن است. برای مثال برخی از کلبه های ییلاقی ممکن است ski-in/ski-out, در حالی که دیگران ممکن است بیشتر از عمل است.

چگونه می توانید وجود دارد

هواپیما و قطار ماشین سه راه برای رسیدن به استراحتگاه در رشته کوه های آلپ و همه آنها منافع خود را. اگر شما در حال سفر از انگلستان و شما در حال بدست گرفتن تمام تجهیزات خود را رانندگی ممکن است مناسب ترین گزینه; شما فقط می توانید بسته خود را با خودرو و رانندگی به بسیاری از استراحتگاه در یک سفر طولانی در طی یک روز یا شاید توقف شبانه در طول راه.

پرواز سریعترین گزینه, اما پس از آن شما ممکن است مجبور به ترتیب حمل و نقل برای رفت و آمد مکرر از شامبری یا گرونوبل فرودگاه و این می تواند اضافه کردن پول بر روی هزینه پرواز و زمان بیشتری است. قطار یک گزینه محبوب از آنجا که شما می توانید انجام این سفر در یک بروید از لندن و وارد در همان روز. سر به ایستگاه از جمله Bourg-St-Maurice یا Moûtiers و شما اغلب خودتان را فقط در نیم ساعت از رفت و آمد مکرر شما انتقال.

فعالیت ها و امکانات

شما ممکن است می خواهم به صرف تمام وقت خود را به اسکی بنابراین پیدا کردن در مورد گزینه ها از جمله, snowshoeing, سگ های سورتمه, هلیکوپتر, سواری, پیاده روی, سورتمه و بیشتر. شما همچنین باید پیدا کردن در مورد چیزهای دیگر مانند مغازه های سینما, استخر شنا, میله, رستوران ها و دیگر امکانات سرگرمی است.

اسکی در کوه های آلپ است که یک راه فوق العاده برای لذت بردن از تعطیلات زمستانی. را انتخاب کنید خود را در رفت و آمد مکرر و محل اقامت خود را و فراموش نکنید که برای پیدا کردن در مورد تمام فعالیت های دیگر و امکانات در هر رفت و آمد مکرر برای کمک به تصمیم خود را. دریافت مقدمات سفر خود را طبقه بندی شده اند و شما آماده برای لذت بردن از تعطیلات سرگرم کننده پر در دامنه!

[ad_2]

Leave a Comment