یک نگاه مختصر در بیرمنگام ایتالیایی رستوران – Guideppe کافه Bettola و Lovoy را

[ad_1]

بیرمنگام آلاباما دارای یک انتخاب گسترده ای از رستوران های ایتالیایی. اعم از بودجه فکر به اسراف از ایتالیا به شمال, ایتالیایی, هر آنچه که انواع غذاهای ایتالیایی شما می خواهید, شما می توانید تقریبا به طور قطع آن را پیدا کنید در بیرمنگام. سه تا از بسیاری از انتخاب های در دسترس هستند جوزپه کافه Bettola و Lovoy است.

جوزپه کافه واقع در 925 8 سنت S (شیروانی مربع). این یک مدرسه قدیمی, ایتالیایی رستوران با سبز و سفید و قرمز نشانه و سنتی ساختمان آجر. در اینجا شما می توانید پیدا کردن آنچه برخی معتقدند به بهترین پیتزا در بیرمنگام. 16 اینچ یونانی لذت پیتزا انتخاب محبوب است. این گوجه فرنگی, پیاز, پونه کوهی, زیتون, سیر تازه و پنیر فتا. شما همچنین باید این گزینه برای ساخت پیتزا خود را. وجود دارد در خانه calzones ها و غذاهای پاستا و اسپرسو بار است که به خوبی به ارزش بازدید.

Bettola در 2901 2nd Ave. S. واقع شده است مارتین بیسکویت ساختمان به عنوان بخشی از فلفل محل توسعه است. این trattoria که نیز ارائه می دهد برخی از واقعا خوب پیتزا. در اینجا آنها در حال ساخته شده بود در ناپل با تخت چوب اخراج يافته و در صدر با گوجه فرنگی و پنیر موتزارلا بوفالو و ریحان. همچنین شما می توانید انتخاب خود را از شام سنتی entrees build-your-own antipasti, اجاق گاز کبابی, غذاهای ایتالیایی و یک را در bruschetta با بادمجان کیپر و ریحان. آنها در خدمت آبجو و شراب بیش از حد. اگر دوست دارید Neopolitan سبک پیتزا و سپس Bettola جای خود را.

Lovoy را واقع در 420 سبز چشمه Hwy, است, باز, برای شام هر شب این هفته به جز جمعه. آن چیزی است که شما فکر می کنم زمانی که شما فکر می کنم از کلاسیک ایتالیایی رستوران در امریکا است. آنها در خدمت شگفت آور, گوشت, راویولی گوشت گوساله parmigiana و پخته لازانیا. غذاهای دریایی نیز برجسته در منو با صدف پخته بودن یکی از Lovoy امضا ظروف. این رستوران شده است یک خانواده کسب و کار برای بیش از 40 سال, و ظروف در خدمت آنهایی که ایستاده آزمون زمان و تبدیل به کلاسیک آمریکایی, ایتالیایی, رستوران.

بیرمنگام را توسعه داده است یک سنت بزرگ آشپزی به عنوان توسط اثبات آن طیف عظیمی از رستوران ها. هر جوانه های چشایی خود را در حال ولع مصرف را می توان در بیرمنگام که آیا آن را یک چیزبرگر, سوشی یا غذای ایتالیایی.

[ad_2]

Leave a Comment