۱۷۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در میاندوآب برگزار می‌شود

[ad_1]

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک فرارسیدن هفته بسیج، اظهار داشت: از شاخص‌ترین برنامه‌ها که به مناسبت این هفته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با رویکرد حذف تجمع‌ها برگزار می‌شود، افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی و عمرانی، ارایه خدمات پزشکی و درمانی رایگان، کلینیک سیار دامپزشکی در مناطق محروم و برپایی ایستگاه‌های سلامت محور است.

وی افزود: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، توزیع ماسک رایگان و بسته‌های معیشتی و اقلام بهداشتی، فعالیت گروه‌های جهادی در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج و فرهنگ‌سازی و تولید محتوای آموزشی در راستای مقابله با ویروس کرونا از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده برای هفته بسیج در این شهرستان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب همچنین با اشاره به اینکه مجموعه بسیج و سپاه در شرایط کرونایی در کنار کادر درمان و بهداشت است بیان کرد: تمام پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج این شهرستان در قالب طرح “شهید سلیمانی” آمادگی لازم جهت ارایه آموزش‌های لازم و مرتبط با کرونا در مساجد به صورت محله محور با عنوان “هر پایگاه یک پایگاه سلامت” را دارند.

سرهنگ پالهنگ در ادامه با اشاره به اینکه همزمان با پنجم آذرماه و سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری با مردم سخن خواهند گفت، افزود: بسیج به عنوان نیروی ارزشی، مکتبی، ولایتمدار و اطاعت‌پذیر همواره در راه دفاع از ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی تلاش می‌کند.

وی با بیان اینکه بسیجیان در کنار نیروهای مسلح در راه برقراری امنیت همواره آماده جان‌فشانی هستند افزود: امروز اقشار مختلف مردم در کنار بسیج با تکیه بر اراده الهی و اندیشه‌های رهبرکبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری با اقتدار و صلابت در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کنند.

وی اظهار داشت: مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی از اولویت‌های فعالیت سپاه و بسیج بوده و در این راستا تیم‌هایی متشکل از گروه‌های جهادی بسیجیان در اقشار مختلف در مناطق محروم حضور یافته و به ارایه خدمات به مردم می‌پردازند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به حضور نوجوانان و جوانان در قالب گروه‌های جهادی برای خدمت‌رسانی به مردم و محرومان در ایام سال، افزود: امروز جوانان و نوجوانان بسیجی با روحیه انقلابی و جهادی و با شور و حال خاصی بدون هیچ چشمداشتی برای محرومیت‌زدایی از جامعه آستین همت را بالا زده و با روحیه و همت مثال‌زدنی برای خدمت‌رسانی به مردم در مناطق محروم به کمک می‌کنند.

از ۲۹ آبان ماه تا ششم آذر به عنوان هفته بسیج نام‌گذاری شده ‌است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment