۲ طرح دانشگاهی در اسفراین به بهره‌برداری رسید

[ad_1]

به گزارش ایرنا رییس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در حاشیه افتتاح این طرح ها به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای اجرای این طرح ها جمعا چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

مصطفی حیدری افزود: سالن ورزشی روباز این مرکز آموزش عالی با اعتبار سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در زمینی با گستره هزار متر مربع ساخته شده که این رقم از محل اعتبارات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مشارکت مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی تامین شده است.
وی گفت: این فضای ورزشی که نخستین سالن روباز دانشگاهی در استان است، با استانداردهای روز تجهیز شده و قابلیت میزبانی مسابقات ورزشی دانشجویان را دارد.

رییس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین افزود : همزمان با این سالن ورزشی، مرکز مشاوره و تندرستی دانشجویان‌ این مجتمع نیز به بهره برداری رسید که برای راه اندازی آن ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات وزارت علوم هزینه شده است و هدف از ایجاد آن بررسی وضعیت جسمانی دانشجویان، سنجش و پایش وضعیت سلامت و اصلاح ساختار قامتی آنان است.
مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال ۹۱ تاسیس شد و هم اکنون دارای ۱۳ رشته فنی و مهندسی با ۴۸ عضو هیات علمی و حدود ۲ هزار دانشجو است.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment